Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Великий Бурлук, топографічна зйомка для проектування

Акція!!!На весь комплекс інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних изісканий в Великому Бурлуці. Ми надамо якісний технічний звіт по завершенні робіт.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Великий Бурлук, топографічна зйомка для проектування

У Великому Бурлуці фахівці нашої компанії виробляли розбивку геодезичних осей для будівництва елеватора на 60 тис. тонн на ж/д станції В-Бурлук В-Бурлуцький район Харьковсой області, замовником виступала ТОВ Агропромислова Асоціація «Агросвіт», а також геодезію і геологію в таких районах як Дергачівський район, Чугуївський район, Вовчанський район , Дворічанський район, Куп'янський район, Печенізький район, Шевченківський район, а так само в населених пунктах Горяное, Замост, Михайлівка, Шевченкове, Новоселівка, Подсреднее, Пролетарка, Федорівка, Хатньою, Красноярське, Комсомольське, Амбарное, Григорівка, Відрадне, Обухівка, Бологовка, Двуречанское, Колодязне, Тополі, Жуків Яр, Манцевка, Катеринівка, Голубівка, Червона Хвиля, Литвинівка, Каневцево, Вільча, Зелений Гай, Веселе, Шипувате, Шляховое, Рогозянка, Андріївка, Садівник, Водяне, Рідкодуб, Малий Бурлук, Піонер, Ольховатка, Новоселівка, Подсреднее, Гнилиця Перша, Яєчне, Сірий Яр, Гнилиця, Куп'єваха, Червоноармійське Друге, Борщова Аркушино, Артемівка, Мартове, Зелений Гай, Малаховка, Приколотне, Колодязне, Волоховское, Митрофанівка, Відрадне, Бологовка, Піски, Піщанка, Миколаївка, Неждановка, Червоне Перше, Терни, Граково, Берестове, Новоєгорівка, Токарівка, Добролюбово, Мечникове, Іванівка, Петрівка, Великий Виселок, Першотравневе, Вільшана, Лиман Перший, Сіньковка, Петропавлівка, Подоли, Куп'янськ, Московка, Кондрашовка, Тишенківка, Смородьковка, Моначиновка, Гусинка, Західне, Дворічна, Двурічне, Таволжанка, Кутьковка, Білий Колодязь,Кас'янівка, Стецівка, Плескачевка, Долгенькое, Подорожніх, Рідкодуб, Васильцовка, Водяне, Садівник, Андріївка, Рогозянка, Митрофанівка, Колодязне, Фиголевка, Гогіне, Довжанка, Слизнєве, Нефедовка, Івашкина, Устинівка, Артільне, Березники, Озерне, Широке, Рубане, Потихоново, Комісарове, Крейдянка, Лошаково, Черняков, Червоний Яр, Благодатне ,Василівка, Іванівка, Захарівка, Бузово, Грачевка, Купино, Хрипуны, Варварівка, Бакшеївка, Аннополье, Новоолександрівка, Петропавлівка, Юрченкове, Котівка, Веровка, Земляний Яр, Цегельное, Синельникове, Жовтневе, Радянське, Сосновий Бір, Українське, Революційне, Береніки, Петровське, Шевченкове Перше, Профінтерн, Широке, Гонтаровка, Хотомля, Середівка, Паськовка, Жовтневе Друге, Бударкі, Землянки, Нестерное, Піщане, Шабельное, Кругле, Дегтарное, Мала Вовча, Охримовка, Бочково, Караичное, Зыбино, Покаляное, Вовчанські Хутори, Тихе, Вовчанськ та ін.

Довірили б ви своє життя чи життя своїх близьких недобросовісним лікарям? А купували б життєво важливі ліки у підпільній аптеці за рогом? Швидше за все – ні. Коли мова заходить про ключових питаннях, що стосуються життя або здоров'я, ми намагаємося не економити. Шукаємо кращих фахівців, купуємо кращу продукцію. Так повинно бути і в кожній сфері – не тільки в медицині, фармацевтиці або страхування.

Інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні роботи ви також повинні довіряти професіоналам. Адже від їх якості безпосередньо залежить не тільки ваша матеріальна сторона, але і життя. Тому що правильно спроектований і зведений будинок – це запорука міцності, надійності та безпеки. Якість залежить від багатьох факторів, але в першу чергу – це компетенція та досвід спеціалістів.

Крім того, в такому складному і високотехнологічному справі необхідні люди з відповідними допусками до робіт. Адже таким фахівцям потрібно не тільки вміти працювати зі всіляким обладнанням, але і знаходитися іноді на потенційно небезпечних об'єктах. Тому наявність ліцензій і сертифікатів як не можна краще підтверджує сумлінність, надійність кожного зі співробітників і компанії в цілому.

Компанія гільдія Інжиніринг – це офіційний штат високопрофесійних інженерів в геологічною та геодезичної сферах. Всі вони мають відповідні дипломи, свідоцтва про підвищення кваліфікації, сертифікати про додатковому навчанні. Крім того, ті фахівці, які задіяні на потенційно небезпечних об'єктах, мають додаткові дозвільні документи на здійснення своєї роботи саме там. В яке місто ви нас не покликали – Великий Бурлук або який-небудь ще, ви в першу чергу можете ознайомитися з нашими документами.

Сфера нашої діяльності дуже широка. Ми проводимо повноцінні геологічні дослідження великих і маленьких територій на предмет їх відповідності земельною нормам. Грунти, які є несприятливими або проблемними вивчаються додатково і на цій основі розробляється план подальших дій. При цьому можуть братися не тільки аналізи для лабораторії, але й проводяться інші маніпуляції прямо на місці. Відразу після буріння свердловин.

Геодезичні послуги представлені нами в повному обсязі. Для будь-якого об'єкта, для будь-якого масштабу ви можете вибрати ті роботи, які вам будуть потрібні. Серед розмаїття робіт ми пропонуємо вам:

 

  • Кадастрові зйомки і складання кадастрових планів для подальшого оформлення відповідної документації.
  • Виконавчі зйомки – як проміжні, так і кінцеві, і повний контроль над процесом будівництва.
  • Топографічну зйомку з докладним нанесенням рельєфу, об'єктів, комунікацій та зелених насаджень на території.
  • Розбивки фундаменту, кутів споруд та нівелювання.
  • Винесення меж ділянки в натуру з забиванням межових знаків та погодженням з власниками сусідніх територій;
  • Розбивка осей будівлі для будівництва;
  • Геологія ділянки для розрахунку фундаменту.

Наші документи і картографічні матеріали визнають у всіх землевпорядних, архітектурних та інших відділах, так як знають про нашу сумлінності і компетенції.