Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Вишгород, топографічна зйомка для проектування

Акция! Комплекс геодезичних и геологичних послуг по вартості від 5900 грн!

Основні переваги ділянок Вишгородському районі:

 • товща чистого піску від 5 до 20 метрів, годиться як будівельний матеріал, має відмінні несучі і корозийные властивості;
 • грунтові води від 6-ти метрів, що дає можливість будувати підвали, підземні паркінги;
 • грунтові води в піску придатні для поливу;
 • велика кількість водойм для прогулянок і  відпочинку
 • хвойні лісу, запах, естетичне значення
 • зручне географичекое положення, 20 км від Києва, 30 хвилин і ти в центрі столиці;
 • свіжа нарізка ділянок, що дозволяє з сантиметровою точністю визначати їх межі геодезистам;
 • наявність основних мереж і комунікацій таких як газ, водопровід, каналізація, розвинена мережа електромереж, що дає можливим відобразити місця до точок підключення інженерних мереж на топографічній зйомці масштабу 1:500 для проектування і розрахунку матеріалів.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Вишгород, топографічна зйомка для проектування

Перелік сіл, де ми проводили геологічно изысканя і геодезію: Лебедівка, Нижча Дубечня, Новосілки, Хотянівка, Нові Петрівці, Пухівка, Старі Петрівці, Лютіж, Димер, Козаровичі, Ясногородка, Нижча Дубечня і Вища Дубечня, а кат багато інших.

Отже, якщо ви купили собі ділянку у Вишгородському районі Кмда області, або зважилися на будівництво будинку вам потрібен повний комплекс інженерно-геологічних, топографо-геодезичних і землевпорядних робіт у складі:

 • винесення меж ділянки по Вишгороду, ми застосовуємо супутниковий GPS, працюємо від базової станції KMST (Київ), яка знаходиться на відстані 20-ти кілометрів, що при використанні двочастотного topcon haiper sr останньої моделі точність у 1-2 сантиметри.  Наявність високого соснового лісу значно ускладнює цей процес, ми при втраті сигналу в заростях використовуємо тахеометри для більш точного винесення меж земельних ділянок до 0,5-1 см, що в нашій компанії істотно не впливає на загальну вартість робіт.
 • коли з кордонами визначилися, потрібно переходити до наступного етапу - топографічна зйомка для проектування. Зйомці підлягають абсолютно всі об'єкти, найбільш значущі з них : дорога і під'їзні шляхи (дуже важлива їх висотна позначка), лінії електропередач, найближча ТП, стовп для живлення будинку і всього ділянки, лінії газопроводу, водопроводу, каналізації, перепади висот на ділянці для ландшафтного дизайну, якщо поруч є водойма, то заміряється відмітка урізу води і відстань до річки;
 • оскільки 80% ділянок у Вишгороді знаходиться в сосновому лісі, то для посадки вдома з мінімальною кількістю втрат дорогоцінних дерев потрібно виконати геодезичну подеревную зйомку, та й ціна вирубки стартує від 2000 грн за дерево;
 • коли з плямою забудови визначилися, вибираємо місця буріння розвідувальних свердловин, геодезичними приладу привязыываем їх на план ділянки і нівеліром визначаємо висотні відмітки гирла свердловин для побудови інженерно-геологічних розрізів;
 • хочу застерегти, на предмет того, що хвойні ліси Вишгороді в основному штучні. У зв'язку з цим навіть сусідні свердловини на відстані 10 метрів можуть мати різну литологическую колонку, склад і якість грунтів, дуже часто трапляються штучні насипи і прошарку порід, залишені будівельниками при посадці цих лісів в далекі 50-ті, 60-ті роки, антропогенні включення незрозумілих  порід крім піску можуть піднести неприємний сюрприз при розробці котловану наосліп без геології ділянки.
 • виходячи зі сформованих умов вибираємо бурове обладнання і виробляємо буріння інженерно-геологічних свердловин та відборів проб і зразків порід для лабораторних досліджень, набираємо зразки води для хімічного аналізу зразки грунту та грунту;
 • виробляємо комплекс лабораторних випробувань на компресію, гранулометрию, вологість, просадочность, пластичність, водопоглинання і т.д.
 • складає технічний звіт про інженерно-геологічних вишукуваннях на ділянці, цих даних 100% достатньо для розрахунку фундаменту, і розуміння всіх якісних показниках грунтів;
 • виконуємо проект будинку або котеджу, після чого виносимо пляму забудови та геодезичні осі будівлі на місцевості.
 • коли котлован викопаний, телефонуйте і ми перевіримо обсяги земляних робіт і витрачених матеріалів, а також перевіримо всю геометрію будівель і сконструкций.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Вишгород

Дзвоніть, замовляйте, допоможемо прорахувати вартість. Ми гарантуємо найнижчу ціну геодезію і геологію по Вишгороду.

Перелік населених пунктів, в яких є можливість виробляти повні комплекси інженерних геолого-геодезичних вишукувань: Лебедівка, Нижча Дубечня, Новосілки, Хотянівка, Нові Петрівці, Пухівка, Старі Петрівці, Лютіж, Димер, Козаровичі, Ясногородка, Нижча Дубечня і Вища Дубечня, Демидов, Козаровичі, Глібівка, Рыкунь, Синяк, Литвинівка, Тарасовщина, Гаврилівка, Луб'янка, Бородянка, Гостомель, Клавдієво-Тарасове, Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Горенка, Мощун, Осещина, Погреби, Бровари, Зазим'я, Рожевка, Рожни, Пірново, Воропаєв, Жукин, Боденьки, Сувид, Козелець, Бобровиця, Крехаїв, Літки, Рожни, Велика Димерка, Остер, Козелець. Бородянський район, Іванківський район, Броварський район, Києво-Святошинський район Вишгородський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення