Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Яготин. Топографічна зйомка, винесення меж ділянки

Увага акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукування на ділянці таких як топографічна зйомка,  геодезія, геологія а так само винесення меж ділянки по Яготину і Згурівський район, Баришівський район, Переяслав-Хмельницький район, Яготинський район за ціною від 5900 грн!!!

Коли мова йде про будівництво або іншому способі облаштування земельної ділянки, випливає безліч процесів, дій. Власнику землі, якщо він далекий від будівництва, може здатися, що в ході досягнення конкретного результату присутній дуже багато зайвих деталей і дій. Однак нічого зайвого не буває. Кожна робота, кожна дія має свої витоки і причини для його виконання. В сукупності вони спрямовані на досягнення якісного кінцевого результату. Ні одна геологічна або геодезична процедура не стане зайвою, а тільки піде на користь. Причому, багато хто з них не є рекомендованими, а обов'язковими для виконання.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Сумлінні виконавці геодезичних і геологічних послуг перед тим, як укласти договір на весь пакет робіт, проведуть консультаційні бесіди з замовником, щоб роз'яснити суть кожного процесу і його значимість. Так працює компанія Гільдія Інжиніринг. Ми не примушуємо і не нав'язуємо клієнту повний пакет послуг, а вивчаємо територію і тоді вимальовуємо коло завдань. Всі обумовлені роботи вносяться в договір. Таким чином ми здійснюємо свою діяльність у кожному населеному пункті, у тому числі і геологія в Яготині і сусідніх селах і селищах: Дворковщина, Вороновщина, Черняховка, Коптевичевка, Богданівка, Гречанівка, Жоравка, Тепловка, Вікторія, Божки, Сулимівка, Кайнари, Райковщина, Сотниковка, Супоївка, Червоне, Лозовий Яр, Гензерівка, Нова Оржиця, Лизогубова Слобода, Шевченкове, Супоївка, Озерне, Мала Супоївка, Мала Березанка, Майське, Шевченкове, Право Жовтня, Жовтневе, Сергіївка, Крутояровка, Гензерівка, Червоне, Лозовий Яр, Рокитне, Лемешівці, Годуновка, Жоравка, Смотрики, Кононівка, Вишневе, Яворівка, Шрамковка, Мойсевка, Погреби, Новомиколаївка, Гай, Степанівка, Новодар, Мар'янівка, Наталівка, Кантакузівка, Геологія Яготин, топографічна зйомка, геодезія, виніс меж ділянкиБирлівка, Перше Травня, Свічківки, Хомовщина, Писарщина, Ничипоровка, Трубовщина, Соснова, Фарбованое, Дениси, Положаї, Строкова, Помоклі, Капустинці, Плужники, Ташань, Шевченкове, Бирлівка, Гай, Велика Каратуль, Воскресенське, Выползки, Чирское, Гайшин, Гланишев, Жовтневе, Козлов, Пристроми, Волчков, Поділля, Масковцы, Веселинівка, Заостров, Борщів, Волошиновка, Коржі, Березань, Надра, Лехнівка, Ярешки, Жуківка, Мала Супоївка, Яблуневе, Григорівка, Переяславське, Нова Олександрівка, Згурівка ,Черевки, Вільне, Свобода, Безуглівка, Озерне, Мала Березанка, Шевченкове, Майське, Сотниковка, Нова Оржиця, Гензерівка, Червоне, Лозовий Яр, Лемешівці, Жоравка, Годуновка.

Геологічні вишукування - це не обов'язкова процедура, але дуже потрібна. Особливо коли йдеться про повномасштабне будівництво. Адже складно звести надійне і довговічне будова без повноцінних знань особливостей землі, на якій проводяться роботи. Зайвої така інформація не виявиться. Адже опускаючи її, ви ризикуєте своїм новим будинком, його цілісністю і надійністю, піддаєте себе можливу небезпеку або просто збільшуєте майбутні матеріальні витрати на ремонт. А навіть самий простий, стандартний варіант дослідження в лабораторії зразків з свердловин допоможе вам зрозуміти, як захистити фундамент від негативного впливу агресивних елементів ґрунту, в цьому і полягає інженерна геологія в Яготині.

геодезією і топографічною зйомкою справа йде інакше. Тут більшість послуг - обов'язкові. Без них не можна оформити технічну та проектну документацію. І якщо, наприклад, супровід будівельного процесу інженерами нашої компанії - це супутня робота, яка залежить від бажання замовника, то топографічна зйомка території повинна проводитися обов'язково. Без її результатів не буде складений і затверджений проект. Адже в ході топозйомки фіксуються всі характеристики ділянки, які можуть вплинути на розташування майбутньої конструкції. Це та інші об'єкти на території, зелені зони, і комунікації. Площа і рельєф місцевості також обов'язково враховується.

Ще одна обов'язкова послуга, без якої не буде оформлена землевпорядна документація - винесення меж ділянки в натуру. В ході її проведення фахівці досліджують такі параметри, як координати і межі, загальну площу та відстані від однієї ключової точки до іншої.

Наша компанія сумлінно і чесно позначить вам тільки ті послуги, які можуть знадобитися для подальшої реалізації ваших планів щодо земельної ділянки, а саме:

  • топографічна зйомка в Яготині;
  • геологія в  Яготині;
  • геодезія в Яготині;
  • винесення меж ділянки в Яготині і районах: Згурівський район, Баришівський район, Переяслав-Хмельницький район, Яготинський район, а так само вся Полтавська Область!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення