Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія, винесення меж ділянки Зміїв, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща вартість,  повний комплекс інженерних вишукувань на ділянці у складі геодезії, геології, виносу меж ділянки по Змиеву і Нововодолажскому району, Шевченківському району, Первомайського району, Балаклійському району, Чугуївському району, Первомайського району   Харківської області  за ціною від 5900 грн!!!

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Зміїв, топографічна зйомка для проектування

Наші фахівці виконували такі роботи з геодезії і геології ділянки по населених пунктах поблизу Змієва:  Чемужівка, Левківка, Выришальный, Бутівка, Зідьки, Черемушне, Камплица, Курортне, Українське,  Дачне, Занки, Омельченки, Задонецьке, Гайдари, Гениевка, Шелудьківка, Скрипаї, Лісове, Коропово, Лиман, Комсомольське, Донець, Андріївка ,Червоний Донець, Черкаський Бишкин, Жовтневе ,Пришиб, Яворское, Верхній Бишкин, Киселі, Шебелинка, Перерезновка, Кам'янка, Новотроїцьке, Сумцы, Берестки, Асіївка, Успенське,  Киселі, Олексіївка, Первомайський, Маслівка, Грушино, Карачинцев, Висока, Червоне, Червоне, Знамено, Дмитрівка, Семенівка, Берека, Нове, Більшовик, Новоберекское, Клименовка, Охочее, Велика Гомільша, Таранівка, Рябухино, Беспалівка, Жадановка, Дудковка, Княжное, Ордовка, Бірки, Першотравневе, Вилівка, Водяхівка, Чемужівка, Артюховка, Соколове, Глибока Долина, Борочек Другий, Бірки, Ордовка, Бражники, Моськовка, Липкуватівка, Нова Мерефа, Щебетуны, Кринички, Нова Водолага, ольховатка ,Кринички ,Ватутіне, Утковка, Селекційне, Верхня Озеряна, Нижня Озеряна, Мерефа, Яковлівка, Олександрівка, Аксюковка, Островерховка, Погоріле, Колесники, Тимченки, Миргороды, Костянтинівка, Гусяча Поляна, Борова, Завидки,  Васищеве, Темнівка, Червона Поляна, Шубіне, Кирсаново, Хмаровка, Лизогубовка, Тернова, Введенка, Бутівка, Зідьки, Черемушне, Стара Покровка, Лісове, Есхар, Скрипаї, Чугуїв, Кам'яна Яруга, Клугино-Башкирівка, Кочеток, Малинівка, Печеніги, Леб'яже, Базалиевка, Базиленково, Гетмановка, Відрадне, Чкаловське, Худоярово, Тетянівка, Горожановка, Великі Хутори, Аркадевка, Іванівка, Новостепанівка, Шевченкове, Зорянское, Раевка, Аркадевка, Іванівка, Вишнівка, Смоловка, Новостепанівка, Новомиколаївка, Старовірівка, Смородьковка.

В століття супутниковий технологи і комп'ютерних  додатків немає жодного куточка України, і  галузі діяльності, де б не знадобилася хоч одна послуга компанії Гільдія Інжиніринг, наприклад винесення меж ділянки, топографічна зйомка, геологія і геодезія ділянки. Тому, яка б послуга не надавалася і ким би їх наших фахівців вона не проводилася, вона повинна завершуватися видачею відповідного документа, що підтверджує проведення цих робіт. Не є винятком і Зміїв з його прилеглими районами.

Ці дві сфери нерозривно пов'язані з таким складним процесом, як землевпорядкування та будівництво. Тому і документів тут потрібно велика кількість. Причому, виходячи з особливостей цих галузей, всі матеріали і документи, що складаються в результаті проведення подібних процедур, діляться на два типи - картографічні та текстові. Перші вимагають спеціальної підготовки, а також комп'ютерних програм для складання правильного кінцевого документа.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Зміїв

Результатом геологічних робіт є звіт. Він складається за підсумками проведених польових робіт - буріння свердловин і лабораторних аналізів, випробувань і досліджень. На підставі отриманих результатів після проведеного аналізу грунтових і водяних проб, підсумкові відомості оформляються у кінцевий звіт і можна починати проектувати фундамент майбутньої будівлі виходячи з технічного завдання і геологічних умов. Геологічний звіт містить обчислювальну частину, де детально розписані усі проведені аналізи, їх результати. Крім того, такий документ буде містити рекомендаційну частину, де фахівцями, які проводили геологічні дослідження, даються слушні поради щодо робіт на цій ділянці на увазі його підземної специфіки. Прислухаючись до цих порад, можна побудувати будинок або якось по-іншому розпоряджатися землею. Якщо це будинок, то його фундамент і ключові складові повинні зводитися тільки з урахуванням письмових результатів геологічного дослідження.

Кожна геодезична процедура також має своє документальне підтвердження. Наприклад, результатом кадастрової зйомки стає кадастровий план. Топографічна зйомка також не проходить просто так. Тим більше, що вона покликана служити основою для розробки майбутнього проекту. Правильно виконана топографічна зйомка призводить до правильного проектом споруди. Її результати виливаються в топографічну карту, яка буде передавати всі відмітні особливості даної ділянки у всіх подробицях. Крім картографічної частини може бути складений звіт, що передає, знову-таки, особливості земельної ділянки, комунікаційних мереж та магістралі, а також кожного об'єкта, навіть самого дрібного. Будь то маленький ділянку в 10 соток, до якого необхідно підвести електрику, для якого потрібно провести процедуру викопіювання м 1:2000 з ситуаційним планом м 1:500 і радіусом 300 метрів в точці підключення, або проектування електрокабеля довжиною 30 км між сусідніми селами, ми завжди раді співпраці.

Винесення меж ділянки в натуру - це взагалі процедура, результат якої необхідний для цілої папки з документами, зібраної для проведення землевпорядної операції. Тому підсумком виносу меж є Акт винесення меж ділянки, з підкладеним сертифікатом як документ про виконану роботу. Без нього не можна рухатися далі. З підтвердження координат ділянки повинна починатися вся ваша подальша робота із землеустрою, а так само установка паркану, або погодження меж землекористування з сусідами.

З нашою компанією Гільдія Інжиніринг, що працює, в тому числі, і в Змієві Харківської області, у вас на руках будуть усі необхідні документи і матеріали в самі оперативні терміни, а складені вони будуть точно, якісно і повністю у відповідності з дійсністю, покликані допомагати вам,  вашим проектувальникам і оточуючим.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення