Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія, винесення меж ділянки Золочів Харківська область

Акція, тільки до кінця червня! Повний комплекс інженерних вишукувань для будівництва і проектування в Золочеві від 5900 грн всього за 3 дні!

Смт. Золочів (Харківська область) - це древнє місто, який розташований у Харківській області, знаходиться на лівому березі річки Уди. Він досить невеликий, тому в ньому немає такого широкого вибору компаній з надання тих чи інших послуг. Зокрема, це стосується і геодезичних компаній. Фірми місцевого значення не займаються повним спектром послуг і не практикують комплексність, що дуже ускладнює жителям міста оформлення необхідних землевпорядних документів та проведення інженерних вишукувань геологічного та геодезичного характеру для будівництва і реконсрукции. Геологія Золочів - основний напрям, геодезія Золочів - йде як додаткова послуга геологічних вишукувань для якісного посроения інженерно-геологічних розрізів.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

геодезія, геологія, винесення меж ділянки Золочів Харківська область, топографічна зйомка для проектування

Однак тепер у Золочеві функціонує філія компанії Гільдія Інжиніринг, яка є однією з найбільших у своїй галузі.

Так нами були вироблені роботи в наступних селах і селищах Золочів, Уди, Козача Лопань, Цуповка, Прудянка, Івашки, Олександрівка, Лютівка, Одноробівка, Рясне, Безымено, Братениця, Цапівка, Писарівка, Степове, Сінне, Ульянівка, Богодухів, Полкова Микитівка, Заброди, Сковородинівка, Велика Рогозянка, Перемога, Жовтневе, Слатине, Безруки, Російська Лозова, Дергачі, Черкаська Лозова, Мала Данилівка, Пересічна, Солоницівка, Люботин, Шлях, Ков'яги, Новий Мерчик, Привокзальне, Олександрівка, Хрущовая Микитівка, Мирне, Дублянка, Олексіївка, Високопілля, Перекоп, Шелестово, В'язова, Слобідка, Пархомівка, Сонячне, Основинцы, Городнее, Первухинка, Старий Мерчик, Крысино, Максимівка, Горького, Гоптівка, Великі проходи, Глибоке, Липці, Руські Тишки, Циркуни, Веселе, Стрелечья. Буський район, Бродівський район, Пустомитівський район, Перемишлянський район, Кам'янка - Бузький район, Золочівський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Якісні та оперативні послуги тепер доступні не тільки в обласних центрах, але і в невеликих містах. Розширюючи свою географію, Гільдія Інжиніринг дає можливість якомога більшій кількості людей скористатися послугами надійного, сумлінного помічника з земельних питань.

Геодезія у нашому виконанні буде виконана максимально оперативно. Ми не просто проводимо геодезичну підготовку земельної ділянки під забудову, але супроводжуємо весь будівельний процес. Таким чином, ми можемо контролювати все, що відбувається на майданчику, вчасно виявляти всі помилки і невідповідності, швидко їх виправляти, щоб домогтися гранично точного результату. Основним методом при супроводі будівництва є виконавча зйомка. Вона проводиться на протязі всього процесу для контролю точності, а також завершує всі етапи, щоб на основі її даних правильно скласти документи для введення в експлуатацію нового будови.

тільки виконавча зйомка так активно нами використовується, але і топографічна. Вона потрібна на самому початковому етапі всіх робіт по облаштуванню території. Знімаючи не тільки поверхню, але й усі наземні і підземні об'єкти, які можна отримати максимально повну картину про даній ділянці і всіх його складових.

Окремо варто відзначити винесення меж ділянки по Золочеву. Для якісного виконання цієї послуги за низькою ціною (від 1000 грн.) геодезичної компанії потрібно поєднувати в собі 3 параметр - наявність сучасного GPS приймача, вміння раборать в режимі RTK - здатність отримувати координати супутників онлайн, мати доступ до координат ділянок, так як часто, щоб винести межі ділянки на місцевості мало мати на руках координати тільки 1-го ділянки, потрібно обов'язково перевірити всіх сусідів, зліва, справа, спереду, ззаду, щоб ніхто ні до кого не заліз і реальні паркани збігалися і держ актами та документами на землю.

геодезія, геологія, винесення меж ділянки Золочів Харківська область

Винесення меж ділянки в Золочеві - це обов'язкова процедура при оформленні різної землевпорядної документації, зокрема кадастрової. За допомогою нехитрої процедури по всьому периметру території виставляються межові знаки, які і є результатом виносу меж в натуру.

Крім геодезичного напряму ми працюємо в напрямку геологічному. Такий комплексний підхід допомагає уникнути зайвих витрат. Наприклад, знаючи, що ділянка, яку ви хочете придбати, є несприятливим за геологічними показниками, ви не станете проводити на ньому подальшу геодезичну зйомку або уточнення кордонів. Тобто, ви просто відмовитеся від його покупки і придбаєте новий. У тому випадку, якщо ви все ж вирішите його купувати, ми обговоримо з вами найоптимальніший варіант проектування на підставі отриманих відомостей.

Такий багатопрофільний підхід нашої компанії дозволяє не витрачати зайвий час на пошуки  та залучення різних компаній, компетентних кожна у своїй сфері. Не витрачати зайві кошти на оплату послуг кожній, а відразу ж  оперативно і якісно отримати всі дані та документи.  

Коли кордони встановлені на місцевості, переходимо до наступного етапу перед проектних досліджень - топографічна зйомка в Золочеві. На топографічній зйомці масштабу 1:500 ваші проектувальники зможуть спроектувати підключення до всіх мереж, розташувати всі будівлі на ділянці, підрахувати кількість матеріалів і площі газонів і доріжок, обсяги земляних робіт, визначити нулі будівель, позначки підлоги, можливість будувати підвали, погреби, визначити рівні ґрунтових вод.

По закінченню будівництва ми виконуємо фінальну топографічну зйомку для введення нової будівлі в експлуатацію.

Коментарі та запитання:


Вадим
Підскажіть вартість геології зі звітом та геодезії з погодженням 10 соток?  Скільки триває виконання робіт?
Харківська область.
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Вадим. Орієнтовна вартість за комплекс робіт складає 10000 грн. 
Включає в себе: проведення топографічної зйомки м1:500, погодження її в органах архітектури; буріння 2-3 свердловин по 6-8 метрів, лабораторний аналіз грунту, складання геологічного звіту з рекомендаціями щодо будівництва фундаменту.
Тривалість виконання робіт - 3 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення