Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, топозйомка, винесення меж ділянки, геологія земельної ділянки в Золотоноші

Супер Акція в Золотоноші від нашої компанії: топографічна зйомка ділянки в Золотоноші + винесення меж внатуру + інженерна геологія ділянки!

Геодезія в Золотоноші і геологія в Золотоноші є двома основними напрямками нашої діяльності. Крім них ми виконуємо ще ряд інших суміжних робіт, наприклад, по землеустрою та приватизації. Однак саме геодезія та геологія - це дві самі великі і успішні сфери, які ми практикуємо. Наша діяльність поширюється на ряд областей і безліч міст - як великих обласних центрів, так і дрібних містечок і селищ. Так, наприклад, ми почали свою роботу і надаємо повний спектр послуг в місті Золотоноша Черкаської області. Кожен, хто звернеться в нашу компанію, зможе отримати множинні геодезичні та геологічні роботи, а так само винесення меж земельних ділянок в натуру на місцевості та закріплення межових знаків.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Геодезія, топозйомка, винесення меж ділянки, геологія земельної ділянки в Золотоноші

зокрема, в геологічному напрямку ми виконаємо аналіз складу грунту на будь-якій ділянці і будь-якої території. В залежності від масштабів і призначення досліджуваної землі ми на місці визначаємо напрямок роботи - чи це буде стандартна процедура буріння трьох свердловин в різних місцях ділянки для дослідження землі під будівництво приватного будинку, або це буде широкомасштабна процедура з виїзної лабораторії для проведення аналізів на місці. Так, з нашою компанією можливий і такий варіант. Адже якщо ви плануєте будувати великий об'єкт, або земля знаходиться в проблемній зоні, то це місце потрібно вивчити досконально і одних досліджень проб в лабораторії буде мало. Тому на місці ми проводимо додаткові аналізи, зондування, перевірки на стійкість та інші процедури. А звіти, які складають наші фахівці за підсумками роботи і, виходячи з отриманих результатів, відрізняються точністю і змістовністю і крім фактичних відомостей містять докладні коментарі та рекомендації щодо використання землі або вибору типу будівництва.

Широка і геодезична сфера нашої діяльності.

  • Ми працюємо з межеванием земельних ділянок, встановлюємо чіткі межі територій і закріплюємо їх межовими знаками. Це робиться шляхом винесення меж в натуру. Така процедура вам потрібна обов'язково, без неї, а точніше без Акта про винесення меж в натуру ви не оформите ні один правовстановлюючий документ і не зробите жодної операції з даною територією.
  • Ми допомагаємо у складанні проекту майбутньої споруди шляхом топографічної зйомки ділянки з метою вивчити його масштаби, рельєф, особливості і всі наявні на ньому об'єкти, включаючи комунікаційні мережі та зелені насадження. Така точна і детальна зйомка дозволяє скласти карту, за якою можна буде розробити найкращий і безпечний проект.
  • Ми супроводжуємо весь будівельний процес, починаючи від осьовий розбивки котловану і винесення осей майбутньої конструкції і закінчуючи остаточної виконавчої зйомкою, яка стане офіційним документом для процесу введення в експлуатацію об'єкта.
  • Ми проводимо ряд робіт на виробничих об'єктах - нівелювання поверхонь, маркшейдерство та інші геодезичні вишукування.

Це далеко не повний список всіх послуг, які ми готові надати. Це лише основні напрямки в нашій роботі. Якщо вам потрібно якесь геодезичне або геологічне вивчення вашого земельної ділянки або об'єкта незалежно від його призначення, звертайтесь до нас, ми виконаємо будь-яке ваше замовлення.

Ще раз хочу звернути увагу, що при замовленні геології ділянки з бурінням і технічним звітом Золотоноші, винесення меж отримуєте за більш низької ціною від 800 грн за весь ділянку, а топографічну зйомку за нульовою вартість, разом за весь комплекс інженерних геолого-геодезичних вишукувань вартість складе 6000 грн.

Також акція поширюється на такі населені пункти Коробовка, Кедина гора, Чапаєвка, Хвылево-Сорочин, Вільхи, Дібрівка, Комарівка, Домантово, Гроші, Кропивна, Крутьки, Червонохижинцы, Скородистик, Лихолеты, Жовтневий Промінь, Чехівка, Вороницы, Загородищи, Иркилев, Великі Канівці, Крутьки, Чорнобай, Малиевка, Крупське, Савковка, Богуславець, Бакаївка, Антиповка, Нова Дмитрівка, Мицаловка, Ковтуны, Сеньковцы, Драбівці, Канивщина, Привітне, Коврайские Хутора, Коврай Другий, Ашановка, Скориківка, Рецюковщина, Великий Хутір,  Павловщина, Драбів, Безбородьки, Левченково, Беспальче, Жерноклевы, Нехайки, Богдани, Підставки, Малиновщина, Броварки, Ковтунівка, Шкодуновка, Комарівка, Чапаєвка, Васютинці, Москаленки, Тимченки, Клещинцы, Жовнином, Вереміївка, Жовтневе, Ленінське, Михайлівка, Лящівка, Новоукраїнка, Велика Буромка, Веселий Поділ, Лукашівка, Мала Буромка, Хрестителеве, Веселий Хутір, Бакаєве, Нове Життя, Ватутіне, Головатовка, Кривоносовка, Хрущовка, Франківка, Вознесенське, Придніпровське. Канівський район, Чернобайский район, Черкаський район, Драбівський район, Чигиринський район, Золотониский район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Оскільки в цих районах близько Золотоноші гірничо-геологічні умови і геодезична вивченість району приблизно однакові, то вартість геодезії і геології, а також виносу меж ділянки внатуру буде такий же за ціною від 6000 грн. за весь комплекс вишукувань для будівництва!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення