Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія для елеватора

Компанія пропонує геодезію і геологію для будівництва та реконструкції елеваторів, топографічна зйомка м 1:500, м 1:1000, винесення меж ділянки, спостереження за зрушеннями і деформаціями, розбивка будівельних осей, спостереження за осіданням бочок і баків, геодезичний моніторинг елеватора, геологія для будівництва елеватора, топографічна зйомка для будівництва елеватора, спостереження за осіданням елеватора, геодезичний моніторинг елеватора.

Україна - країна, відома своїми родючими чорноземами, на яких добре ростуть різні злакові культури. Однак якісний і чисельний урожай не завжди зберігається в належних умовах. Багато елеватори не відповідають нормам і вимагають реконструкційних заходів. Тому зведення нових зерносховищ є актуальним і обов'язковим, особливо для тих компаній, які прагнуть мати максимальний прибуток з продажу свого зерна. Щоб в результаті отримати дійсно якісний результат, процес будівництва необхідно продумати до дрібниць. І в першу чергу зробити акцент на геологічних і геодезичних вишукуваннях.  

Геодезія та геологія для елеватора

Перед тим як приступити до процесу зведення зерносберегающей конструкції, необхідно розрахувати можливості елеватора, розробити фінансовий кошторис, зібрати всі дозвільні документи і обов'язково провести геодезичні та геологічні вишукування аналізи.

Компанія Гільдія Інжиніринг вже тривалий час працює в даному напрямку. На нашому рахунку більше десятка великих замовлень на комплексні дослідження та окремі процедури. А нашими клієнтами є компанії з різних регіонів України. У Миргороді для компанії «ЦЕНТР-БІЗНЕСУ» ми робили топографічну зйомку ділянки, закладали геодезичну основу і проводили геологічний аналіз, у Врадіївці на ПРАТ «Врадіївський елеватор» бурили свердловини і виконували топозйомку, на елеваторі в Мелеоративном перевіряли межі дільниці, у Яготині на підприємстві ТОВ «НИВА УКРАЇНА» виконували геологічне дослідження. Також ми працювали в портовому елеваторі Херсона, на ТОВ «Кролевецький елеватор» в Сумській області, на ТОВ «Радивілівський елеватор» в Рівненській області, ТОВ «ГРОДАРБАР» у Вінницькій області.

Геодезія та геологія для елеватора

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

будівництво елеваторів використовуються кілька геологічних і геодезичних процедур. З геодезії - це в першу чергу топографічна зйомка території, на якій буде зводитися новий об'єкт або реконструюватися старий, винесення меж ділянки або нанесення його на топографо-геодезичний план. Отримані повні відомості про ділянку вносяться до генерального топографічний план, який використовується при проектуванні.

Топографічна зйомка для будівництва елеватора має бути максимально докладної і відповідати всім вимогам технічних інструкцій. Також може знадобитися провести винесення меж ділянки або їх підтвердження для того, щоб правильно визначити координати і межі території.

Крім цього, геодезисти уповноважені проводити розбивку будівельних осей, виробляти геодезичний моніторинг фундаментів елеватора, бочок, зерносховищ. Дана процедура є початком всього будівельного процесу. Вона передбачає визначення ключових точок на місцевості, які відповідають осям, закладеним у проекті.

А в процесі запуску готового споруди і його функціонування геодезисти здійснюють контроль над деформаційними процесами для того, щоб вчасно їх виявити без серйозного збитку конструкції. А щоб скоротити кількість зрушень і деформацій, перед проектуванням потрібно провести і геологічний аналіз. Він полягає в бурінні свердловин певної глибини, звідки береться грунт для лабораторних досліджень, це геологія для будівництва елеватора.

Грамотний інженерний підхід до будівництва елеваторів допоможе зберегти ваш урожай і забезпечити його якісне зберігання. Спостереження за осіданням елеватора інструментально дасть розуміння необхідності проведення додаткових заходів щодо посилення фундаментів.  Геодезичний моніторинг елеватора виконується точними геодезичними приладами, що пройшли метрологічну повірку за спеціальними методиками і технічних інструкцій.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення