Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія для теплоелектростанцій

З 2014 року популярністю користується таке технічне завдання для заводів і ТЕС, ТЕС, ТЕЦ, ТЕЦ:

визначення геодезичних координат геодезичного цента(центроїда), для розробки обгрунтовуючих матеріалів для отримання дозволу на забруднюючих речовин в атмосферу, інвентаризація джерел викидів і установки на державний облік по охороні атмосферного повітря в системі WGS-24 з видачею технічного звіту. Дані роботи можуть виконуватися тільки спеціалізованими геодезичними підприємствами, що мають ліцензію та спеціальний дозвіл на здійснення діяльності,  пов'язаної з державною таємницею, мають можливість обробки даних, отриманих космічною зйомкою. На даний момент ми шукаємо можливості надавати подібні послуги. А так же часто замовляють геодезичний моніторинг промислових об'єктів кар'єрів, ГЗК, ТЕС, ТЕС, ТЕЦ, ТЕЦ, складів, майданчиків.

Теплова електростанція - один з основних джерел отримання тепла. Це масштабна конструкція з сукупністю різних систем і механізмів. І тільки правильна робота кожної з частин забезпечить сприятливу роботу системи в цілому. Для того щоб функціонування такого складного і важливого об'єкта здійснювалося безпечно і правильно, на всіх етапах від самого введення в експлуатацію потрібно супроводжувати роботу ТЕС геологічними і геодезичними процедурами.

Теплова електростанція - стратегічний об'єкт. Тому до будь-яким, навіть самим дрібним процесів на неї потрібно підходити відповідально і довіряти цю роботу кваліфікованим фахівцям, які заявили про себе як про професіоналів. Наша компанія Гільдія Інжиніринг виконувала геологічні і геодезичні вишукування на декількох великих ТЕС України. Така довіра з боку масштабних стратегічних об'єктів і позитивні відгуки від них по завершенні роботи говорять в нашу користь - про якість наших послуг. Ми виконували ряд робіт, Запорізької, Київської, Кременчуцької, Зеленодільське, Добротвірської теплових електростанціях. А з Придніпровської ТЕС наше співробітництво стало регулярним - кожен квартал ми підраховуємо там залишки вугілля на складах.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка за ціною 10 900 грн

Геодезія та геологія для теплоелектростанцій, підрахунок обсягів сировини

Якщо говорити про таких об'єктах, як ТЕС, ТЕС, ТЕЦ, ТЕЦ, то основна частка робіт припадає саме на геодезичну область. Однак обійтися без геології зовсім не вийде. Природно, що ТЕС - немаленький об'єкт, побудувати який не так просто. Тому про будівельних роботах тут мова йти не може. Але може виконуватися реконструкція або які-небудь інші процеси, наприклад, прокладаються нові лінії електропередач та інших комунікацій. Перед тим як проводити ці роботи, необхідно виконати буріння і взяти проби на аналіз. Проте тут виявляється особливість подібних об'єктів. Не скрізь є можливість застосовувати бурові установки, і процес може здійснюватися ручним способом. Крім того, геологія потрібна, щоб мінімізувати деформаційні процеси будівель.

Геодезія проявляється в ряді процедур, притаманних промисловим об'єктам. Наприклад, актуальною і затребуваною роботою є підрахунок обсягів сировини на складах ТЕС. Вона виконується за допомогою спеціальних апаратів сканування і розрахункових комп'ютерних програм. Регулярні підрахунки дозволять керівництву мати реальну картину справ із запасами і планувати свої подальші дії в цьому напрямку.

Важливим процесом є контроль над креном труб. Стійкість і правильне вертикальне положення цих елементів ТЕС, ТЕС, ТЕЦ, ТЕЦ забезпечує не тільки стабільну роботу станції, але і безпеку. Виконується ця процедура за допомогою геодезичного обладнання, зокрема, тахеометрів. Потрібно правильно вибрати точку спостереження. Причому, спостереження за креном необхідно проводити регулярно, навіть якщо цей крен не видно з боку. Геологічні зміни можуть суттєво вплинути на стійкість конструкції.

Ці та інші геологічні і геодезичні процедури дозволять забезпечити точну, безпечну і безперебійну роботу такого важливого об'єкта як теплова електростанція.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення