Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія для ВЕС

Наша компанія займається створенням якісної, точної і достовірної основи для проектування табудівництва: геодезія, геологія, топозйомка. Активність і надійність команди підтверджена 70-ма успішними об'єктами в місяць. Команда з 48 фахівців має досвід роботи більше 17 років і більше 14 000 об'єктів. Документація розроблена компанія має високий ступінь достовірності і юридичну силу. Результати робіт відповідають всім сучасним нормам і правилам. Ми маємо всі необхідні дозволи, сертифікати, повірки для виконання робіт згідно законодавства близько 26 шт.

Проектно-вишукувальні роботи:

 • розробка генерального плану населених пунктів, районів;
 • розробка проектної документації на проектування СЕС, ВЕС, ФЕС.

Інженерно-геодезичні послуги:

 • аерофотозйомка місцевості;
 • топографо-геодезичне знімання 1:500 з погодженням інженерних мереж, нанесенням червоних ліній та кадастрових меж ділянок землевласників;
 • виготовлення топографо-геодезичних планів М 1:2000; 1:500;
 • створення топографічної основи масштабу 1:10000;
 • встановлення меж території;
 • нормативно-грошова оцінка земель населених пунктів.

Геологічні послуги:

 • інженерно-геологічні вишукування з бурінням свердловин, лабораторними дослідження ґрунту на несучу здатність, складанням науково-технічного звіту;
 • гідрогеологічні вишукування, будівництво спостережної мережі свердловин для моніторингу рівня, хімічного складу підземних вод.

ГеодезияБудівництво ВЕС потребує ретельного інженерно-вишукувальні обгрунтуванні. Продукція, геолого-геодезичні роботи по обстеженню земельної ділянки забезпечують вибір оптимального розташування будівель і споруд комплексу ВЕС, дозволяють, при необхідності, передбачити організаційні або технічні заходи, що забезпечують інженерний захист території об'єкта від небезпечних природних явищ та геологічних процесів.

Починаються інженерно-вишукувальні дослідження зі створення висотно-планового знімального обгрунтування і проведення детальної топогеодезической зйомки території, відведеної під будівництво. Вихідними точками для цього можуть служити пункти державної або однієї з місцевих геодезичних мереж, що абсолютно очевидно об'єкти місцевості з чітко встановленими раніше горизонтальними і вертикальними координатами. В результаті топогеодезичних вишукувань складається детальний топографічний план ділянки майбутніх будівельно-монтажних робіт.

Геологія місцевості, обраної для розміщення об'єкта, вивчається найретельнішим чином. Адже проектувальники повинні бути твердо впевнені, що місцеві грунти здатні витримати максимальні статичні і динамічні навантаження, які можуть виникати під фундаментами опор конструкцій ВЕС. З метою збору представницької і достовірної інженерно-геологічної інформації про територію будівництва виробляються:

 • бурові роботи з відбором кернів гірських порід і проб підземних вод;
 • механічні випробування міцності властивостей грунту;
 • зондування підземного простору геофізичними методами.

Детальна програма досліджень складається фахівцями компанії «Гільдія Інжиніринг», беручи до уваги категорію складності природних умов району, а також ступінь його попередньої вивченості. При складанні та узгодженні завдання на виконання вишукувальних робіт в обов'язковому порядку враховуються також основні технічні характеристики проектованого об'єкта.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення