Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія для вишок зв'язку та мобільних операторів

Компанія Гільдія Інжиніринг тісно співпрацює з провідними операторами мобільного зв'язку у сфері надання їм якісної геодезії, геології, топографічної зйомки, виносу меж, інженерні вишукування під будівництво  нових вишок мобільного зв'язку, перевірка на вертикальність вишок зв'язку, МТС, Лайф, Вишукування для будівництва вежі мобільного зв'язку лайф, мтс, київстар, укртелеком, геологія під будівництво веж зв'язку, топографічна зйомка вишка зв'язку, перевірка вертикальності вишки зв'язку, вишукування для вишок мобільного зв'язку. А так само проводимо комплексні геодезичні вимірювання існуючих веж зв'язку баштового типу, інженерні вишукування під реконструкцію та переоборудованеи вишок зв'язку.

Сьогодні суспільство просто неможливо уявити без мобільних телефонів. Подібний пристрій зв'язку є у кожного, а можливо і не одне. І школярі молодших класів, і люди похилого віку носять його в кишені. Якщо ще кілька років тому зв'язок деяких мобільних операторів залишала бажати кращого, то сьогодні національні компанії прагнуть покрити максимум території. Для цього встановлюються нові вишки зв'язку. Ці на перший погляд прості споруди потребують ретельних геологічних і геодезичних процедур.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка за ціною 10 900 грн

Геодезія та геологія для вишок зв'язку та мобільних операторів

Геологічні вишукування під нові вишки мобільного зв'язку досить важливі, тому що завдяки їм можна зробити конструкцію максимально стійкою. Адже саме стійкість є головним показником якості даної споруди. Проводячи буріння свердловин для забору зразків, і виконуючи лабораторні аналізи даних проб, можна отримати інформацію про тип ґрунту і про його склад. Крім того, додатково слід провести гідрологічне дослідження з метою отримати відомості про ґрунтових водах. Сукупність інформації дає можливість зрозуміти переваги і недоліки місцевості, на якій планується встановлення вишки. Виходячи з типу грунту і інших особливостей, вибирається варіант підстави та його розмір.

Крім геології звернути увагу потрібно і на геодезичні вишукування. Зокрема, виконати топографічну зйомку. Вона необхідна для розробки проекту, без якого при установці вишки мобільного зв'язку не обійтися. Топографічна зйомка виконується за допомогою цифрового та електронного устаткування в певному масштабі. Масштаб вибирається в кожному випадку індивідуально. Топозйомка фіксує особливості місцевості, рельєфні вигини і перепади, поруч розташовані об'єкти і можливі комунікаційні лінії, що проходять через дану ділянку під землею або над нею.

Під час встановлення вишки мобільного зв'язку обов'язковою процедурою є перевірка на вертикальність. Подібний процес застосовується не тільки до мобільних вишок, але і до інших високих конструкцій - труб, антен, освітлювальним споруд. Природно, кожний з перерахованих елементів повинен розташовуватися вертикально. Певний відсоток крену вишки припустимо, але він мінімальний. Адже перевищення норми може призвести до небезпечних наслідків у вигляді падіння всієї конструкції. За правильну вертикальність відповідають геодезисти. Вони застосовують спеціальне обладнання. Причому, перевірка вертикальності повинна проводитися не тільки при установці вишки, але і періодично в ході її роботи.

Компанія Гільдія Інжиніринг виконувала геодезичні та геологічні вишукування для таких національних компаній мобільного зв'язку МТС та Лайф. Ми працюємо як при зведенні нових баштових споруд, так і проводимо за бажанням замовника періодичні перевірки вертикальності. Ми маємо для цього професійним обладнанням і маємо відповідний досвід. З нашою допомогою мобільний зв'язок буде доступна у всіх куточках країни.

Геологія під будівництво веж зв'язку тісно пов'язана з топографічною зйомкою для вишки зв'язку, так як на план точно наносяться устя розвідувальних свердловин, їх висотні позначки для подальших побудов інженерно-геологічних розрізів.

Перевірка вертикальності вишки зв'язку включає в себе вимір прогинів канатів - розтяжок, визначення кренів вишки, порівняння фактичних параметрів з допустимими, складання технічного звіту про виконані геодезичних спостереженнях.

Будь-які вишукування для вишок мобільного зв'язку, дзвоніть нам за тел 097-57-246-57

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення