Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геодезія та геологія на заводах, а так само підрахунок обсягів сировини на складах

Компанія  Гільдія Інжиніринг пропонує послуги в сфері геодезії та геології на заводах і заводських територіях, такі як топографічна зйомка промислових майданчиків, а так само геодезична зйомка і нівелювання рейок, підрахунок обсягів сировини, щорічні перевірки обладнання, геодезична вивірка технологічного обладнання, перевірки геометричних параметрів кранів, конвеєрів, металоконструкцій, спостереження за деформаціями будівель, інженерно-геодезичні вишукування, геологічно-інженерні вишукування, обмірні обстеження існуючих споруд та споруд

Завод є великим промисловим об'єктом. Його масштаби залежать від специфіки та напрямки діяльності. Це може бути металургійний або машинобудівний гігант, а може - невеликий текстильний комбінат. У будь-якому випадку, робота такого підприємства повинна ґрунтуватися на принципах безпеки, як самого виробництва, так і співробітників. Тому як на етапі зведення конструкцій підприємства, так і в процесі його діяльності необхідний контроль з боку інженерів-геодезистів.

Запорукою якісної і безпечної роботи на заводі служать своєчасні процедури геологічного і геодезичного характеру. Тільки так можна уникнути аварійних та небезпечних ситуацій, пов'язаних із станом конструкцій і приміщень. Для цього потрібно ретельно досліджувати територію перед початком зведення виробничих об'єктів, а також моніторити їх стан в процесі експлуатації.

Якщо ви звернетеся в компанію Гільдія Інжиніринг, ви зробите правильний вибір. Ми надаємо послуги геологічної і геодезичної спрямованості в різних містах країни, а робота з промисловими об'єктами - одне з основних напрямків нашої діяльності. Ви самі це зрозумієте, як тільки побачите список наших клієнтів, з якими ми успішно співпрацювали і підтримуємо зв'язок досі. Ми назвемо основних наших замовників - це підприємства групи Метінвест, комбінат імені Ілліча (Маріуполь), " Криворіжсталь " (Кривий Ріг), НТЗ Дніпропетровськ, МОЗ Дніпросталь, Алюмінієвий комбінат (Запоріжжя), Миргородський завод мінеральних вод, Трикотажна фабрика (Орлівщина), Акумуляторний завод (Дніпропетровськ), Летичівський комбікормовий завод та інші об'єкти.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

На етапі закладки основи необхідно провести ретельні геологічні і геодезичні процедури. Тим більше що без них не можна отримати жодного дозволу на забудову. Геологія дозволить правильно спроектувати об'єкти, щоб уникнути їх руйнування. Для цього потрібно бурити свердловини для забору зразків ґрунту і досліджувати їх, слід провести і гідрологічний аналіз. Крім цього, необхідно виконати і польове тестування на місці забудови, особливо якщо об'єкт передбачається масштабний. Всі отримані результати оформляються у звітній формі. Правильність результатів вельми важлива для розробки точного проекту.

Геодезія та геологія на заводах

Топографічна зйомка та інші геодезичні процедури в комплексі з геологією дають можливість скласти найбільш оптимальний, точний і безпечний проект виробничого підприємства. Однак найбільший обсяг топографо-геодезичної роботи виконується вже тоді, коли завод активно функціонує. Тоді до різних видів зйомки приєднуються і нівелювальних роботи, які допоможуть обчислити наявні перевищення на ділянках колії, підкранових шляхів, статі, і вчасно усунути їх. Крім того, можливо виконати розрахункові процедури обсягів сировини, контролювати роботу того чи іншого обладнання, особливо кранів, конвеєрів, а також вивчати стан самих споруд та їх можливі деформації. Геодезична зйомка рейок періодичність 1 раз на 12 місяців.

Проведення геодезичних робіт на заводах і промислових підприємствах дозволить проконтролювати і вчасно виявити відхилення технологічного устаткування, які можуть призвести до поломки і зупинки всього виробництва. Тому геодезичні дослідження потрібно довіряти тільки професіоналам, які розуміють усю важливість своєї роботи.

Всі ці роботи кожна окремо і в сукупності забезпечують безпечну і гармонійну діяльність всього виробництва.

Коментарі та запитання:


Павло Миколайович
Доброго дня. В цеху Дніпропетровського стрілочного заводу на наступний рік будемо проводити реконструкцію і встановлювати нове обладнання, але для цього потрібно провести геологічні вишукування цієї ділянки. Ділянка в дійсному цеху. Як можна домовитися щоб приїхав ваш співробітник і вирахував ціну?
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Павло Миколайович. Для узгодження зустрічі зверніться будь-ласка за телефоном, вказаним на сайті. Якщо у Вас є завдання від проектувальників, в якому вказана кількість і глибина свердловин, можемо розрахувати вартість геологічних вишукувать у телефонному режимі.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення