Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія при будівництві торгово-розважальних і готельних комплексів

Готельні комплекси та торгово-розважальні центри – це концентрація радості, розваг, відпочинку. Такі об'єкти обов'язково є майже в кожному місті і постійно зводяться нові, особливо коли мова йде про курортні міста або великі обласні центри.

Геодезія та геологія при будівництві торгово-розважальних і готельних комплексів

Будівництво торгово-розважальних і готельних комплексів – дуже відповідальний і складний процес. Цими характеристиками наділений будь-який будівельний об'єкт. Однак ці відрізняються своїми масштабами і призначенням. Готельні і торгово-розважальні комплекси мають, як правило, великі масштаби. Це одне або відразу кілька будівель, що займають велику площу. Зводячи такі об'єкти, необхідно враховувати і комунікаційні системи, і під'їзні шляхи, і паркування, і зони відпочинку, і планування самих будівель. Ускладнюється все великими площами будівель і наявністю відразу кількох поверхів, особливо, що стосується готельних комплексів.

До будівництва таких масштабних об'єктів повинні залучатися тільки кращі підрядні організації, а також інженерні компанії. Адже обов'язково повинна бути виконана геодезія та геологія при будівництві готельних комплексів і ТРЦ. Щодня подібні заклади відвідують безліч людей. Тому такі об'єкти повинні бути абсолютно безпечними, міцними і надійними. Їх проектуванню має бути приділено особливу увагу. А розробка проекту неможлива, якщо не виконана геологія при будівництві торгово-розважальних комплексів і геодезичні вишукування.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія при будівництві готельних комплексів, а також ТРЦ – це не примха замовника, а обов'язкова умова. Дослідження, які дадуть повну інформацію про ґрунтові особливості ділянки, повинні враховуватися при проектуванні. Адже йдеться про масштабні конструкції і часто в кілька поверхів. І потрібно бути абсолютно впевненими, що грунт на цій території здатний витримати такі великі навантаження. Ідеальною місцевості по рельєфу і типу грунту існує дуже мало. Як правило, знайдуться якісь вади, мінуси, які обов'язково потрібно врахувати при будівництві. Їх потрібно виявити ще на передпроектній стадії. Для цього і потрібна геологія при будівництві торгово-розважальних комплексів. Беручи до уваги її результати, інженери можуть відразу ж розробити рекомендації щодо типу фундаменту, гідроізоляції, будівельних матеріалів та інших важливих нюансів. У деяких випадках про будівництво таких масштабних комплексів взагалі не може йти мова після отримання результатів досліджень.

Геодезія при будівництві торгово-розважальних комплексів проводиться паралельно з геологією на передпроектній стадії. Топографічні дані зйомок дають повну наземну картину стану ділянки. За цими відомостями і розробляється проект. Особлива увага приділяється розташуванню комунікаційних ліній. Адже для таких масштабних комплексів необхідні розвинені мережі каналізації, водопроводу, освітлення та опалення. Геодезія при будівництві готельних комплексів не закінчується передпроектною стадією. Вона супроводжує процес до самого введення будівлі в експлуатацію. Інженери роблять розбивку фундаменту і всього будинку, переносять проект на майданчик, контролюють відповідність відбудованих елементів проекту за допомогою виконавчих зйомок.

Виконувати геологію і геодезію таких великих об'єктів повинна тільки інженерна фірма, що має в цьому великий досвід і дозволи. Тому довірити долю свого майбутнього комплексу краще нашій команді, яка допоможе зробити його привабливим і безпечним.

Готель “GoodZone” компанія “Логос Спорт”, “Барон Разгуляефф”, ТЦ “Свобода”, ТЦ “Вавилон” - об'єкти, яким ми надавали свої геологічні та геодезичні послуги.Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення