Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія при будівництві житлових комплексів і бізнес-центрів

У великих містах постійно можна спостерігати будівництво відразу декількох житлових або бізнес-об'єктів. Як правило, такі будинки відрізняються великою поверховістю. Іноді це цілі комплекси, які займають велику площу. До таких об'єктів висуваються особливі вимоги. Адже мова йде про багатоповерхові, високі будівлі. В них люди проводять велику частину свого життя, тому що це або місце їх проживання, коли мова йде про житлові комплекси, або місце роботи, якщо говорити про бізнес-центри.

Геодезія та геологія при будівництві житлових комплексів і бізнес-центрів

Будь-яка будівля має бути збудована якісно і бути довговічною. Коли мова заходить про будівництво житлових комплексів і бізнес-центрів ці вимоги збільшуються. Всі проекти, які стосуються подібних об'єктів нерухомості, обов'язково підлягають проходженню експертизи. Адже мова йде про житлові будинки і великі центри. Така експертиза ретельно стежить за відповідністю проекту нормам, шукає порушення, відхилення від технічної документації. Щоб у ході експертизи контролюючі органи врахували всі нюанси, необхідна якісна геодезія для будівництва житлових комплексів, бізнес-центрів, а також геологічні дослідження.

Геодезія для будівництва бізнес-центрів і житлових об'єктів має на увазі повний супровід процесу зведення конструкції. Саме з геодезичних вишукувань починається робота на будівельному майданчику і без цього неможливо оформити проект. Топографічна зйомка збирає повні дані для проектування. І ці дослідницькі заходи є ключовими.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Однак і подальша геодезія для будівництва житлових комплексів і ділових центрів не менш необхідна. Якщо у випадку з невеликими приватними котеджами будівельники самі можуть контролювати процес, і навіть у цьому випадку рекомендується інженерне спостереження. У випадку з великими комплексами це просто необхідно.

Геодезія для будівництва бізнес-центрів і житлових об'єктів передбачає постійну присутність інженерів на майданчику. Весь проект, всі осі переносяться на місце забудови виключно фахівцями. І чим вище і масштабніше об'єкт, тим відповідальніше ця робота. У багатоповерхових будівлях пильно потрібно стежити не тільки за підставою, перекриттями та іншими стандартними елементами, але і за шахтами ліфтів. Обов'язково проводити регулярні виконавчі зйомки на всіх стадіях будівництва, щоб виключити зрушення, деформації, відхилення від проекту.

Не менш важлива і геологія для будівництва житлових комплексів, бізнес-центрів. Вона визначає доцільність будівництва загалом. Такі великі об'єкти обов'язково затверджуються тільки при наявності геологічних вишукувань. Адже вони повинні бути стійкими. А такими їх може зробити тільки правильне підставу, підібране відповідно з типом ґрунту, особливостями рельєфу, гідрологічними показниками. Геологія для будівництва бізнес-центрів повинна здійснюватися ще до проектування, щоб складати цей важливий документ, спираючись на отримані відомості. А ще краще, якщо геологія для будівництва житлових комплексів та інших споруд буде проведена ще перед купівлею земельної ділянки. А служба, яка проводить таку роботу, повинна бути сертифікованою і досвідченою.

Геодезія і геологія для будівництва бізнес-центрів і житлових будинків не раз замовлялась в нашій компанії. Серед наших клієнтів є дуже великі замовники – це житлові комплекси «Пори року», «Західна стіна», «Будинок на Миронова». За нашої участі реалізований і всеукраїнський проект «Набережний квартал». Ми допомогли побудувати своїм клієнтам надійні і відповідаючі всім параметрам комплекси.
Коментарі та запитання:


Ігор
Доброго дня, що входить в комплекс послуг для будівництва? Скільки буде коштувати топозйомка 1:500 для 10 соток і геологія для 4-х поверхового бізнес-центру?
Київська область Шевченківський район
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ігор. 
До комплексу послуг геодезія для будівництва входить: винесення меж ділянки, зйомка для ландшафту, розбивка осей фундаменту. 
Орієнтовна вартість топографічної зйомки м1:500 і геології складає 11000 грн.
Буде виконане топографічне знімання у відповідному маштабі, після чого Ви отримаєте топоплан. Також буде проведене буріння 3-х свердловин до 10 метрів. Після лабораторного аналізу грунту, Ви отримаєте геологічний звіт з фізико-хімічними властивостями розрізу грунту на Вашій ділянці.
Термін виконання робіт - 3 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення