Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія в Києві

Геодезія Київ включає великий комплекс робіт. Почати, мабуть, варто з землевпорядних робіт. Городяни купують ділянки, виділяються майданчики для будівництва багатоповерхових будівель. На першому етапі освоєння цих земель виконується встановлення меж і топогеодезична зйомка ділянки. Потім приходять геологи і роблять дослідження грунтів. Проектувальники створять проект і буде будуватися будинок або висотна будівля. Для оформлення різної документації потрібні викопіювання, схеми, нанесення червоних ліній на плани. Всі ці графічні документи виготовляють геодезисти.

Геодезія Київ

Для будівництва геодезія Київ виконує розбивку котловану і фундаменту. Щоб порахувати обсяги земляних робіт і організувати злагоджену роботу людей із залученням екскаваторів і вантажних машин, використовують метод визначення об'єму геометричних фігур. Будівництво багатоповерхових будинків супроводжується розбивкою осей, винесенням проектних відміток і виробництвом виконавчих зйомок. Коли будинок побудований, проводять радіологічне обстеження, щоб люди, які будуть в ньому жити, почували себе добре.

Геодезія Київ виконує велику кількість робіт, що сприяють підвищенню комфортності існування жителів міста. Щоб люди не платили багато грошей за комунальні послуги, а в будинках було тепліше, геодезисти виконують теплоаудит будівель. На екрані тепловізора добре видно частини будівлі з різною температурою. Теплоаудит дозволяє виявити місця втрати тепла та провести роботи з усунення теплових витоків. Теплосанація проводиться для житлових будинків, шкіл, громадських будівель і установ.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Теплоаудит роблять і перед реконструкцією. Проводиться технічне обстеження будівлі. Проводять вивчення стану несучих конструкцій і комунікацій. Інструментальні заміри роблять, якщо виявляються пошкодження, що знижують міцність всієї споруди або окремих його частин. За результатами такого обстеження складають проект реконструкції.

Геодезія Київ допомагає зберігати старі будівлі, багато з яких є історичними і архітектурними пам'ятниками. В умовах густо розчленованого балками і ярами плато, при складних гідрогеологічних умовах і розвинених зсувних процесах і явищах на багатьох ділянках, будівництво метро і новобудови змінюють умови, в яких знаходилися фундаменти старих будівель. Щоб стежити за станом цих будинків та їх фундаментів, встановлюють деформаційні й осадові марки і стежать за їх положенням геодезичними методами.

Зйомку фасаду геодезія Київ пропонує як для розрахунку утеплюючих або облицювальних матеріалів, так і для реконструкції пам'яток старовини. Тільки прилади використовують для цих зйомок різні. Зйомку фасаду з простими геометричними формами для розрахунку матеріалів роблять тахеометром, а зйомку фасаду будівлі старовинного роблять лазерним сканером.

Щоб полегшити адміністрації міста ухвалення рішень, геодезія Київ займається складанням та оновленням карт різного масштабу. Наявність таких карток поліпшує роботу багатьох міських служб.

Робота промисловості міста теж супроводжується вимірами за допомогою нівелірів, теодолітів, тахеометрів, лазерних приладів, супутникових систем. Для обробки вимірювань, побудови необхідних графічних матеріалів застосовуються різні комп'ютерні програми.

Всі види робіт з геодезії виконує фірма ТОВ ”Гільдія Інжиніринг”, в штаті якої працюють інженери-геодезисти, землевпорядники, картографи та інженери камеральної групи.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення