Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, маркшейдерські роботи на кар'єрах

Акція:  геодезична зйомка кар'єра, маркшейдерська зйомка кар'єра, зйомка подробиць кар'єра з підрахунком об'ємів земляних, розкривних, видобувних робіт за ціною від 4000 грн.

Кар'єр являє собою гірську виробку. Таким способом можна розробляти родовища каменю, мармуру, вугілля, піску, глини та інших мінералів. Такі об'єкти відносяться до розряду виробничих і відрізняються підвищеним рівнем небезпеки. Тому і геодезичні роботи на них мають специфічний напрям і повинні відрізнятися ретельністю.

Топографічна зйомка кар'єрів відноситься до спеціальних робіт, що вимагають особливих геодезичних і маркшейдерських навичок і спеціального GPS обладнання та безвідбивних тахеометрів.

Обов'язковою умовою для проведення будь-яких геологічних вишукувань на подібних об'єктах є те, що їх повинні вести тільки компанії і фахівці зі спеціальними дозволами. Крім того, для початку повинен бути розроблений і затверджений чіткий проект, в якому зазначаються всі необхідні процеси. Однією з основних параметрів кожної розвідувальної свердловини є її координати в чітко фіксованою системою координат (наприклад СК 63). Так як з моменту геологорозвідки до моменту розробки корисних копалин може пройти не одне десятиліття, або розвідок може бути декілька і вони відбувалися в різних системах координат, і інформація про корисній копалині зберігається в першоджерелах (геологічних розрізах свердловин), то для визначення положення рудного тіла на поверхні знадобляться ці координати, і обов'язково, зведені в одну систему. Грунтуючись на проектне положення рудного тіла у фіксованій системі координат відбувається проектування планів гірничих робіт, проект гірничого відводу для зняття чорнозему, розкривних і видобувних робіт відповідно. Зйомка кар'єра ведеться в тій самій системі координат.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Одним з напрямків по вивченню параметрів кар'єра є маркшейдерія. Маркшейдерські роботи якраз представляють собою область, що займається дослідженнями місць, де проводиться видобуток копалин. Кар'єри і шахти - основні об'єкти для маркшейдерії. У цій області основною послугою є маркшейдерська зйомка, яка дає можливість провести ряд обчислювальних процедур. Ці процедури дають повну інформацію про стан виробки, про її обсяги. Саме підрахунок обсягів  є головним геодезичним процесом на роботах у кар'єрі і важливим моментом, тому що за допомогою подібної процедури можна з'ясувати, скільки запасів сировини, що видобувається ще залишилося. Для замовника подібні відомості відіграють суттєву роль у плануванні подальшої діяльності, особливо при договорах з покупцями.

Геодезія, маркшейдерські роботи на кар'єрах, топографічна зйомка, створення опорних геодезичних мереж

Ще одним ключовим моментом є створення опорних геодезичних мереж і пунктів на досліджуваному об'єкті. Суть процедури полягає в закріпленні чітко визначених точок на місцевості, які будуть служити орієнтирами при виконанні топографічної зйомки та інших геодезичних процедур. Точки позначаються спеціальними знаками. Геодезичні мережі можуть бути різнорівневими, а в деяких випадках для їх створення потрібно використання системи GPS.

Крім цього, маркшейдерія і геодезія на кар'єрах дозволяє визначити параметри виробки в цілому і її межі, виявити вразливі і небезпечні місця, які слід зміцнити, а також контролювати деформаційні процеси на ділянці, які можуть вплинути на стійкість конструкцій. Таким чином, інженерами забезпечується і безпеку.

Компанія Гільдія Інжиніринг має всі відповідні дозвільні документи на здійснення діяльності на кар'єрах та інших подібних об'єктах. Нашими клієнтами стали великі видобувні компанії з різних регіонів України: Знам'янське кар'єроуправління у Кіровоградській області, кар'єр селища Гранітне Житомирської області, ТОВ «Днепрспецремонт» Вінницької області, Випрейдер Миколаївської області і навіть компанія «Укрзалізниця». На одних об'єктах ми розраховували обсяги сировини, на інших проводили зйомку кар'єра, на третіх створювали опорну геодезичну мережу, маркшейдерська зйомка кар'єра. Багато з клієнтів є постійними. Так, наприклад, на згаданому кар'єрі з добучи щебню ми кожен місяць виконуємо заміри, геодезична зйомка кар'єра. Така довіра ґрунтується на якості надаваних послуг і нашої компетенції у даній сфері. Зйомка подробиць кар'єра дасть розуміння де за минулий період велися гірські роботи і на скільки вони відповідають проекту.

Коментарі та запитання:


Анатолій
Доброго дня! Мене цікавить інформація щодо регулярних послуг маркшейдера для потреб підприємства. У нас у використанні піщаний кар'єр, на якому постійно ведуться роботи з видобутку піску. Нам необхідні щомісячні заміри залишків сировини. Площа 6 Га. Зорієнтуйте по вартості.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Анатолій! Вартість робіт становитиме 9 000 грн з ПДВ. Термін проведення маркшейдерських робіт на кар'єрі становить 2 дні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення