Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезична аерозйомка та інженерні вишукування для будівництва в ОАЕ

Наша компанія, що спеціалізується на наданні інженерно-вишукувальних послуг підприємствам і приватним особам, протягом вже досить тривалого терміну виробляє вишукування для розробки проектів будівництва або реконструкції будівель і споруд різного цільового призначення. Велика кількість будівельних об'єктів в Україні і на території об'єднаної Європи було зведено за участю наших фахівців, які підготували вихідні вишукувальні дані для створення робочої проектної документації та супроводжуючих будівельно-монтажні роботи на всіх етапах. З недавніх же пір ми також надаємо геодезичні послуги на території Арабських Еміратів. Інженерна геодезія в Дубаї, Абу-Дабі, Аджмані, Рас-аль-Хаймі, Умм-ель-Кайвайні, Фуджейрі і Шарджі (еміратах, складових ОАЕ) забезпечує, головним чином, зведення сучасних будівель і технологічних потужностей з опріснення води. Держава це, як відомо, вельми багато, і в будівництво зараз вкладаються величезні інвестиції. Першим проектом, який суттєво розширив географію нашої присутності, стала споруда вілли Palm Jumeirah в курортній зоні на узбережжі ОАЕ.

Топографическая съемка

Геодезична аерозйомка та інші вишукування в ОАЕ, що виконуються нами

Інжинірингові послуги з геодезії в ОАЕ, які можуть бути надані нашою компанією своїм партнерам, які займаються проектуванням і капітальним будівництвом, включають такі вишукувальні роботи:

 • Аерофотозйомка території за допомогою безпілотних літальних апаратів.
 • Великомасштабні наземні топогеодезичні вишукування для побудови планів і профілів земельних ділянок з відображенням рельєфу місцевості і об'єктів ситуації.
 • Створення цифрових карт території.
 • Розбивочні вишукування з метою винесення в натуру землевпорядних планів, кордонів, проектних креслень і схем.
 • Трасопошукові роботи (складання планів окремих ліній і мереж підземних інженерних комунікацій).
 • Фасадна і поповерхова зйомка будівель і споруд.
 • Вимірювання в процесі земляних та будівельно-монтажних робіт.
 • Геодезичний моніторинг будівельних конструкцій і динаміки ґрунтових масивів.

Топографическая съемка

Комплекс інженерно-геодезичних вишукувань протягом усього циклу будівництва

Геодезія в ОАЕ може передбачати укладання договору на виконання повного комплексу топогеодезичних вишукувань для будівництва, які можуть знадобитися при підготовці і реалізації проекту.

Передпроектні дослідження

 • На етапі, що передує проектуванню, геодезична аерозйомка і вишукування вОАЕ,що входять в комплекс інженерних робіт, можуть, наприклад, передбачати:
 • Попереднє вивчення доступних географічних і топогеодезичних матеріалів.
 • Оконтурювання виділеного під забудову земельної ділянки геодезичними методами, з позначенням її меж у натурі.
 • Прив'язка до місцевої мережі планово-висотних геодезичних координат і розбивка на місцевості опорної мережі точок знімальної основи (ТСО).
 • Дешифрування фотоматеріалів і складання ортофотоплану.
 • Уточнююча топографічна зйомка ділянки і його найближчих околиць з метою точного позиціонування на плані об'єктів ситуації і форм рельєфу.
 • Складання і узгодження остаточного топографічного плану, який послужить надалі геоподосновой проектної документації будівництва.

Вишукування, що виконуються в процесі будівництва

Після затвердження проектної документації подальші геодезичні роботи полягають у проведенні розбивки місцевості відповідно до проекту будівель і інженерних комунікацій. Процес будівництва супроводжується виконанням поетапних виконавчих зйомок, необхідних для контролю якості будівельно-монтажних робіт, а також складання виконавчої документації. З огляду на, що велика кількість будівельних проектів в Об'єднаних Арабських Еміратах реалізується в прибережних зонах, в тому числі на насипних островах, важливим елементом інженерно-геодезичних вишукувань є моніторингові спостереження, що забезпечують нагляд за безпекою споруджуваних об'єктів.

З огляду на позитивний досвід співпраці, а також відгуки, заслужені нашими фахівцями в ході реалізації проекту вілли Palm Jumeirah, ми і надалі будемо виконувати роботи з інженерної геодезії в Дубаї, Абу-Дабі та інших еміратах, які входять до складу ОАЕ.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення