Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія ділянки

Геодезія - наука про розподіл землі. Історія її зародження відноситься до XVIII століття до нашої ери. Сучасна назва геодезія отримала в IV столітті до нашої ери в Стародавній Греції. До періоду правління Петра I відносяться письмові згадки про геодезію ділянки. У вісімнадцятому-дев'ятнадцятому століттях виникли перші геодезичні установи. Війни, які постійно струшують Європу того періоду, вимагали хороших точних карт і, відповідно, геодезія швидко розвивалася. Останнім часом, коли були винайдені електронний тахеометр, сканери, GPS обладнання, геодезія зробила великий крок вперед. Підвищилася точність вимірювань, зросла швидкість виконання вимірювань. Наочною демонстрацією є такий приклад: зйомку одного гектара землі до винаходу тахеометра робили приблизно за один день; застосовуючи сучасне обладнання, таку зйомку можна зробити за хвилини.

Геодезія ділянки

Власники приватних ділянок вдаються до послуг геодезистів ще на стадії приватизації земельної ділянки. Геодезія ділянки укладається до винесення меж ділянки в натуру і виконання топографічної зйомки ділянки. Винесення меж ділянки роблять з поворотним точкам. Кожна поворотна точка має свій унікальний номер, що складається з десяти знаків. Координати цих точок геодезисти отримують за запитом Держземагентства України. Процес виносу меж ділянки в натуру називається межування. Позначають межі ділянки кілочками, але можна виконати і антивандальний варіант.

Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг" протягом декількох років успішно виконує геодезичні роботи. Геодезія земельної ділянки складається з таких робіт, як винесення меж ділянки в натуру, топогеодезична зйомка різних масштабів, різноманітні геодезичні роботи при будівництві (винос осей фундаменту з виконавчої зйомкою його, винос осей будівлі, виконавчі зйомки на різних стадіях робіт тощо). Але не тільки власники земельних ділянок можуть вдатися до послуг компанії. Кваліфікація фахівців фірми дозволяє виконувати різні геодезичні роботи і на великих підприємствах. Це та супровід будівництва, і виконавчі зйомки підкранових шляхів, і підрахунок обсягів земляних робіт. Висока якість та короткий терміни виконання геодезичних робіт гарантовані. Телефон компанії 097-57-246-57.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія ділянки, ціна якої від 1500 грн та складається з багатьох чинників. Тут і відстань від об'єкта до офісу компанії, види й обсяги виконуваних робіт. Якщо Ви хочете замовити відразу декілька послуг, то в такому випадку передбачена знижка від 20 до 30 відсотків вартості робіт. Наприклад, при виконанні виносу меж ділянки з геологією ділянки знижка складе 20%, а якщо Ви скористаєтеся пакетом "Будівництво" (винесення меж ділянки плюс зйомка для ландшафту, плюс розбивка осей фундаменту), то знижка складе 30%. Також можлива економія у разі, якщо кілька землевласників об'єднаються і замовлять, наприклад, геологію ділянки. На сайті компанії можна замовити безкоштовну консультацію. Фахівець фірми відповість на всі Ваші запитання.

Дуже затребувана послуга - топографічна зйомка місцевості в масштабі 1:500. Зйомка виконується в кілька етапів. Під час підготовчого етапу вивчається вся існуюча по ділянці інформація. На ділянку робіт переносять геодезичні координати і репера. Буває, що зйомка по ділянці такого масштабу вже є, але місцевість змінилася більше, ніж на 35%. Тоді потрібно робити нову зйомку. Якщо існуюча зйомка робилася при висоті снігового покриву понад 20 сантиметрів, то в такому випадку зйомку теж треба робити заново. Відновленню підлягають і топоплани, термін яких перевищив 12 місяців.

Бригада геодезистів виїжджає на ділянку і виробляє виміри відстаней, кутів, міряють координати характерних точок. В офісі компанії, куди надходять польові матеріали, роблять камеральну обробку матеріалів, звіряють отримані дані з вже існуючими. На карті повинні бути відображені рельєф, будівлі, дороги, комунікації. Далі зйомка засвідчується в ГлавАПУ і передається замовнику.

Геологію ділянки можна робити ще до покупки ділянки, щоб переконатися у придатності ділянки під забудову. Але якщо ділянка вже Ваша, то перед будівлею будинку інженерно-геологічні вишукування необхідно буде виконати. В залежності від того, яку будівлю передбачається побудувати, призначають обсяги робіт. Для невеликого котеджу зазвичай вистачає двох-трьох свердловин глибиною до 10 метрів. Якщо ж передбачається будувати багатоповерховий будинок, то кількість свердловин і їх глибина збільшуються.

Якщо ділянка розташована на березі водойми і зовнішній вигляд пляжу і дно водойми Вас не влаштовують, можна виконати благоустрій пляжу і розчистку дна водойми.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення