Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезія земельної ділянки

Увага! Акція геодезія земельної ділянки за ціною від 1000 грн.

Геодезичні роботи являють собою цілу сукупність досліджень. Незважаючи на свою різноплановість і різноманіття, всі вони спрямовані на те, щоб правильно провести необхідні розрахунки на досліджуваній території. За результатами проведених робіт і складених документів, можна займатися забудовою або благоустроєм ділянки.

Геодезія земельної ділянки, геодезія земельної ділянки ціна

Геодезія стала частиною будівництва, без неї неможливо розпочати, не закінчити не одну операцію на території ділянки. Якщо ви не провели відповідні роботи, то контролюючі органи навіть не будуть приймати на розгляд вашу документацію. Навіть якщо ви не плануєте забудовувати вашу землю, а хочете її подарувати чи продати, вам все одно не обійтися без геодезії. У цьому випадку вона великою чином пов'язана з землеустроєм і кадастровим процесом. Однак і в цьому випадку власнику необхідно мати акт винесення меж ділянки в натуру, а це прерогатива геодезії, або виконати кадастрову зйомку, що також є елементом геодезичних вишукувань.

Але найбільше потрібна геодезія земельної ділянки саме в процесі будівельних робіт. В першу чергу, геодезисти допомагають розробити правильний і найбільш оптимальний проект майбутньої споруди, виходячи з цільового призначення, масштабів і характеру місцевості. Також геодезичні роботи земельної ділянки необхідні при такому важливому етапі як монтаж комунікаційних мереж. З допомогою геодезичних вишукувань можна з легкістю виявити всі проблемні і слабкі місця ділянки і вчасно їх виправити.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Дуже важливу роль відіграє своєчасність проведення геодезичних робіт. У тому випадку, коли ви збираєтеся придбати земельну ділянку, геодезичні вимірювання необхідно проводити ще до покупки, детальні дослідження після, але до того як почали здійснювати проектні роботи. Без геодезії не обходиться жодне будівництво на земельній ділянці, незалежно від його розмірів та форми. Кожен намагається слідуючи стереотипам знайти рівну місцевість для зведення будівлі, при цьому забуваючи, що абсолютно рівної поверхні немає. У будь-якому випадку, буде ухил в більшій чи меншій мірі в якийсь бік, і в який саме покажуть геодезичні дослідження.

Геодезичні роботи також вам знадобляться, коли ви запросіть дизайнера для того, щоб створити упорядкувати свою територію. Жоден фахівець з ландшафтного дизайну не візьметься виконувати свою роботу без топографічного плану.

Одним з наріжних каменів всього геодезичного процесу є знімальний етап. Він полягає не просто у зйомці ділянки, а в попередньому вивченні документації, що стосується даної території. Тільки на підставі попередніх відомостей і власної зйомки і геодезичних роботах земельної ділянки фахівець може намалювати для себе повну картину і зрозуміти - як йдуть справи на ділянці, і яким чином вибудувати проект і подальший напрямок роботи.

Як уже згадувалося, важливим моментом є монтаж систем комунікацій. В цьому випадку потрібно вивчати не тільки поверхню ділянки, але і його підземну частину. Тільки таким чином можна уникнути помилок, пошкоджень і проблем.

Наша компанія надає повний комплекс геодезичних послуг стоимостью от 1500 грн . Ми займаємося розробкою всіх картографічних матеріалів в будь-якому масштабі. Для цього у нас є співробітники з відповідною підготовкою та кваліфікацією, а також спеціальне програмне забезпечення. Також за допомогою нового обладнання ми проводимо всі види геодезичних зйомок. Ми маємо дозвіл та уповноважені проводити межування ділянок і виносити межі, закріплюючи їх відповідними межовими знаками і складаючи Акт про винесення меж ділянки в натуру.

Коли мова йде про масштабне об'єкті, ми залучаємо фахівців різної кваліфікації і спрямованості. Також у нас працюють співробітники, які спеціалізуються на виробничих об'єктах. Тому, звертаючись до нас, ви можете розраховувати на багатопрофільний і комплексний підхід при роботах з геодезії на вашій ділянці.  Сподіваюся я хоч трохи змогла пояснити що таке геодезія земельної ділянки :-)

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення