Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія для АЗС

Акція геодезія, геологія, топографічна зйомка АЗС і Автозаправок, компанія Гільдія Інжиніринг спеціалізується на інженерно-геологічних і топографо-геодезичних вишукуваннях під реконструкцію, будівництво автозаправок і АЗС. За 2014 рік ми проводили геологію і геодезію під будівництво та реконструкцію понад 60-ти АЗС по всій Україні, в тому числі ОККО, БРСМ-нафта, Shell, WOG, Авіас, ТНК, Укрнафта, Авіас плюс, Формула, Лукойл, Атан, Юкон та ін, за ціною від 3500 грн!

Ми виконували геологічні вишукування під установку газових колонок 17 АЗС ОККО в містах Київ, Дніпропетровськ, Львів, Олександрія, Запоріжжя, Полтава, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Одеса, Кременчук, Біла Церква, Житомир та ін, топографічну зйомку під будівництво 7-и АЗС " БРСМ-нафта у Дніпропетровську, Нікополі, Києві, Кременчуці, Житомирі, Вінниці. Підрахунок об'ємів земляних робіт при будівництві заправки WOG у р. Мелітополь, проект відведення земельної разом з кадастрової зйомкою АЗС Авіас в Дніпропетровському районі, топографічна зйомка з узгодженням в усіх інстанціях р. Дніпропетровськ на вул. Каштанова, розбивка осей під будівництво фундаментів АЗС, а так само багато інших видів робіт:

  • топографічна зйомка для проектування АЗС;
  • інженерна геологія під будівництво АЗС;
  • геологія для реконструкції АЗС;
  • топографічна зйомка для введення в експлуатацію АЗС;
  • розбивка осей під будівництво фундаментів АЗС;
  • підрахунок обсягів земельно-планувальних робіт при будівництві АЗС;

Нас з мережами автозаправок об'єднує один фактор -  ми теж мережу і працюємо по всій Україні.

ОККО

БРСМ-нафта

Shell

WOG

Авіас

ТНК

Укрнафта

Авіас плюс

Формула

Лукойл

Атан

Юкон

Одна особливість при будівництво заправки - уздовж доріг, трас, шосе проходять інженерні мережі, кабелі, газопроводи, магістральні водопроводи, колектори. При будівництві заправки всі ці мережі переносяться на 50 метрів від плями забудови, і повинні бути точно нанесені на топографічну зйомку, і виконуються різними підрядниками, тому без якісної геодезії тут ніяк.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Одним з найбільш популярних місць, що належать до сфери послуг, є автозаправні станції. Для будь-якого автомобіліста подібні точки - ключові. Адже жодна машина не поїде без бензину. Будівництво заправок - відповідальна справа. Даний об'єкт вважається об'єктом підвищеної складності і небезпеки, на якому запобіжні заходи подвоюються. Для цього будівництво повинні здійснювати люди, які компетентні в цих питаннях, мають досвід роботи на подібних об'єктах і уважно підходять до справи. Але уважність і компетентність важлива не тільки в ході будівництва. До початку будь-яких робіт повинен бути проведений комплекс заходів геодезичного та геологічного характеру. Тільки маючи на руках відомості, отримані в ході їх виконання, можна сміливо приступати до проектування АЗС та її будівництва. Інженерно-геологічні вишукування під будівництво АЗС по суті на всіх заправка однакові, бо всі АЗС будуються за типовим проектом, вписані в дану площадку, на кожній є бензоколонки, жироуловлювачі, кабіна оператора і т. д.

Крім зведення автозаправної станції з нуля, можуть проводитися реконструкційні роботи, перед якими також здійснюються дослідні послуги. Адже реконструкція в деяких випадках може бути набагато складніше і проходити набагато довше, ніж зведення з підстави.  Це пов'язано з тим, що іноді важко відновити застарілі конструкції, переробити їх під сучасний красивий і одночасно надійний проект.

Без геодезії не буде виконано проектування. А без проекту неможливо розпочати будівництво. І це стосується будь-якого об'єкта, в тому числі і АЗС. Але у випадку з заправками, які є комерційними об'єктами з промисловим ухилом, деякі послуги набувають дещо специфічний напрям. Як відомо, щоб отримати повні відомості про ділянку перед проектуванням, на території проводиться зйомка, звана топографічної. Саме вона і фіксує всі особливості ділянки і його елементів. Така послуга проводиться на всіх об'єктах без винятку. Однак у випадку з автозаправними станціями необхідно провести докладний винос інженерних мереж. Адже на АЗС функціонує безліч систем - це вентиляція, пожежна сигналізація, електрика, зв'язок, каналізація, водопровід та інші. Все це потрібно врахувати при проектуванні. Крім того, на план, який складається за підсумками зйомки, наносяться рельєфні нерівності. Це робиться з метою при необхідності зрівняти територію.

Геологічні дослідження також повинні бути проведені, особливо якщо мова йде про новому будівництві. Адже складно звести надійні опори і підстави приміщень без інформації про те, що заховано під ногами. Тим більш, як вже згадувалося, АЗС - об'єкт підвищеної небезпеки. А якщо конструкція буде зведена без урахування геологічних особливостей, то це може призвести не тільки до швидкого руйнування, але і спровокувати  аварійну ситуацію.

Будівництво та реконструкція автозаправки - справа серйозна. Воно не терпить поспіху і вже тим більше халатності і неуважності. Наша компанія сумлінно і відповідально підходить до робіт на таких важливих об'єктах, а наші співробітники досліджували не один десяток АЗС за час своєї діяльності. З нами ви створите прекрасний комерційний проект.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення