Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія для будівництва та проектування, інженерна геодезія

Дані, отримані в результаті геодезичних вишукувань - це топографічна основа для проектування і будівництва.

Для успішного проходження експертизи у нас є всі необхідні дозволи і сертифікати:
 • Кваліфікаційні сертифікати інженерів-геодезистів
 • Державна повірка засобів вимірювальної техніки
 • Ліцензоване програмне забезпечення

Зверніть увагу - замовники звертаються до нас знову і знову!!!

Переваги роботи з "Гільдія Інжиніринг":

 • комплексний підхід - наявність всіх супутніх послуг
 • узгодження всіх документів з 1 разу
 • поетапна оплата, гнучка цінова політика
 • дотримання термінів виконання робіт, виїзд вже на наступний день
 • працюємо по всій Україні
Восстановление и вынос границ земельного участка

Види робіт з геодезії, які ми надаємо

Отримання даних про природні умови місцевості, для подальшої розробки та обґрунтування проекту, будівництва об'єкта, його експлуатації, ліквідації, а також створення і ведення державних кадастрів і здійснення операцій з нерухомістю.

 • геодезичні дослідження для проектування промислових і цивільних об'єктів
 • геодезична зйомка для капітального ремонту доріг будь-якої протяжності
 • викопіювання 1: 2000, ситуаційний план для поключенія електрики та інших комунікацій
 • топографічний план 1: 500 території будь-якої площі, друк "Придатно"
 • проведення інженерно-геодезичних вишукувань під час будівництва споруд (винос будівельних осей, пальового поля)
 • комплекс геодезичних вишукувань для сонячних електростанцій, очисних споруд і т.д.
 • аерофотозйомка будь-якої складності, високоякісне ортофото
 • контроль за осіданням фундаменту і причалу
 • геодезична зйомка водних об'єктів з проміром глибин і підрахунком об'ємів
 • маркшейдерська зйомка породних відвалів і кар'єрів
 • виконавча геодезична зйомка для введення об'єкта в експлуатацію
 • нівелювання підлоги, нівелювання будівельних майданчиків
 • геодезична зйомка відхилень кранів
 • виготовлення топографічного плану населеного пункту в масштабі 1: 2000
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Ми проводимо геодезичні дослідження для:

 • лінійних і площадних споруд
 • промислових і приватних об'єктів
 • сонячних електростанцій, ТЕС
 • елеваторів, складів, ангарів
 • заводів, фабрик
 • проектних організацій
 • мережі АЗС, магазинів і торгових центрів
 • операторів зв'язку, мобільних вишок
 • житлових комплексів і бізнес-центрів

ВИКОНАВЕЦЬ повинен здійснити роботи, якість яких повинна відповідати умовам та вимогам наступного чинного законодавства України, а саме:

 1. Земельного кодексу України;
 2. Кодексу України про надра;
 3. Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність»;
 4. Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»;
 5. Наказу Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України «Про затвердження Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98)»;
 6. Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців топографо-геодезичних і картографічних робіт»;
 7. Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку обліку робіт і досліджень, пов'язаних із геологічним вивченням надр»;
 8. ДБН А.2.1-1-2008 «Вишукування, проектування і територіальна діяльність. Інженерні вишукування для будівництва»;
 9. вишукування повинні виконуватися сертифікованими фахівцями, які мають відповідні кваліфікаційні сертифікати на сертифікованому обладнанні у кількості достатній для виконання робіт.

В яких випадках потрібні геодезичні дослідження?

Будівельна геодезія - це обов'язкова частина підготовки до будь-яких будівельних або реставраційних робіт. Вишукування потрібні для кожного етапу, починаючи від початкового проектування, закінчуючи прийомом готового будинку.

Будівництво багатоповерхових будівель, виробничих комплексів, закладка комунікацій і дорожніх розвилок, сонячні електростанції і навіть будівництво приватних будинків-котеджів. Правильно проведені геодезичні роботи - це запорука якості проекту.

Ми виконуємо будівельну геодезію будь-якої складності.

Геодезія - це ціла наука, яка досліджує параметри Землі в комплексі і окремо. Для цього в геодезії виділяються різні напрямки, безліч методів і засобів. Цими способами та методами можна вирішити численні завдання, які ставить перед собою геодезія. Щоб розділити різнобічну геодезичну сферу на більш зрозумілі і прості категорії, було виділено кілька основних напрямків. Одним з цих напрямків є інженерна геодезія.

Геодезия

Друга назва інженерної геодезії - прикладна. І таке найменування не випадково. Саме цей напрямок вирішує практичні завдання. У питаннях, пов'язаних із земельними ділянками та об'єктами нерухомості необхідна саме геодезія інженерна. Природно, що даний напрямок не працює автономно. У ньому активно використовується методика з інших сфер - елементи топографії та картографії.

Кому потрібні геодезичні дослідження?

Проектувальники визначають доцільність реалізації того чи іншого плану, забудовники коректують якість роботи будівельної бригади, а ще, тільки за допомогою геодезичних обмірів в процесі зведення будівлі можна вчасно визначити допущені в кілька міліметрів похибки, які згодом можуть привести, якщо вчасно їх не виправити, до деформації всієї будівлі. А ось для власників майбутніх комплексів, виробництв або просто житлових будинків геодезія - це можливість проконтролювати весь процес дистанційно.

Без підготовчих робіт геодезичного відділу навряд чи вийде побудувати лінійний об'єкт, який прослужить дійсно довго, закласти майданний об'єкт або навіть побудувати приватний будинок. Що вже говорити про складні дизайнерських конструкціях, унікальних будівлях. А ще, без фахівця з геодезичного ремеслу не обходиться сучасна гірничодобувна промисловість і агропромисловий комплекс.

Геодезія досліджує не тільки земельні ділянки, але також і різні інженерні споруди. Якщо мова йде про інженерному напрямку, то дослідження проводяться в ході будівництва, реконструкції, експлуатації об'єктів, при землеустрій, благоустрій, а також прокладання інженерних комунікацій.

Увага! ТОВ "Гільдія Інжиніринг" працює по всій території України!

Геодезия

З усіх перерахованих вище областей застосування, найбільш активно геодезичні роботи використовуються в будівництві. На всіх етапах будівельного процесу, починаючи з проектування, допомога геодезії є обов'язковою. Адже мова йде про точність, яка виступає головним критерієм всіх етапів зведення конструкції.

Геодезія супроводжує будівництво на всіх етапах. Перший етап – це інженерно-геодезичні вишукування. Саме з цього і починається робота на будівельному майданчику. Дослідження включають в себе такі процедури – створення геодезичної основи, топографічну зйомку і складання топографічної документації. Всі ці роботи проводяться на передпроектній стадії.

Після того як проект розроблено, затверджено, геодезичні процедури зводяться до наступного – підготовці до розбивки і виконання самої розбивки основних і допоміжних осей будівлі, перенесення проекту на будівельний майданчик, розрахунку земляних робіт і розбивці підстави.

Коли фундамент закладений, це не означає, що геодезичні роботи на цьому закінчилися. В процесі будівництва всього будинку від заснування і до покрівлі необхідний постійний геодезичний контроль за ходом зведення ключових елементів фасаду, перекриттів, кожного з поверхів, а також покрівлі. Такий контроль здійснюється за допомогою проміжних виконавчих зйомок. По закінченні всіх робіт робиться підсумкова зйомка, яка потрібна і для введення конструкції в експлуатацію. Виконавчі зйомки дають можливість стежити за ходом будівництва та вчасно виявляти можливі відхилення і помилки.

Не менш затребувана й актуальна геодезія у сфері землеустрою. геодезія ділянки заснована на дослідженні земельної ділянки з кількісної сторони. Тобто в ході землевпорядних геодезичних процедур вивчаються такі параметри як розмір території та її межі. Також встановлюються і координати.

Центральними роботами у сфері землеустрою виступають кадастрові. Вони необхідні для того, щоб отримати потрібні для оформлення документів відомості. На ділянці проводиться кадастрова зйомка, яка визначає положення цієї ділянки серед інших на місцевості, встановлює його форму, межі і координати. На підставі зйомки розробляється кадастровий план або карта.

Інша важлива процедура землевпорядного напрямку – встановлення та винесення меж ділянки на місцевість. З її допомогою точно визначаються границі і закріплюються межовими знаками. Всі дані узгоджуються в обов'язковому порядку з власниками суміжних ділянок. Наявність Акта про перенесення меж ділянки дає землевласнику право здійснювати будь-які дії на своїй території. Також цей документ зможе стати головним доказом правоти в ході конфліктів і суперечок з сусідами.

Геодезія повсюдно використовується і на промислових, гідротехнічних об'єктах, а також при будівництві залізних і автомобільних доріг. У цих напрямках виділяється ряд робіт, що мають специфічну природу і властивих виключно подібних об'єктів. Серед так званих вузьких робіт можна виділити перевірку вертикальності висотних споруд, контроль залишків сировини на складах, елеваторах. Активно застосовується і нівелювання, яке може досліджувати будь-які поверхні. В ході монтажу нового обладнання також без геодезії не обійтися.

Геодезія – різнопланова і багатопрофільна наука, що відповідає різним потребам. У компанії ТОВ “Гільдія Інжиніринг” це враховують і готові запропонувати вам повний комплекс послуг геодезичного характеру.

Геодезія для будівництва - ціна проекту. Що впливає на вартість інженерної геодезії?

Ціна комплексних геодезичних вишукувань залежить в першу чергу від масштабності проекту та місця розташування об'єкта. Під час роботи з комплексними проектами «під ключ» ціна окремих етапів може бути скоригована. Ми співпрацюємо з великими підприємствами і приватними фірмами, у нас є досвід співпрацювання з партнерами після виграних тендерів системи державних закупівель. Для постійних партнерів можливі гнучкі системи знижок.

Коментарі та запитання:


Наталя
Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Геодизична зйомка). Дана послуга потрібна для ввода котельні в експлуатацю. 
Підскажіть, будь ласка, вартість послуги.
Гильдия Инжиниринг
Добридень! Можемо зробити геодизичну зйомку, від вас потрібна інформація: кадастровий номер ділянки та номер телефону для зв'язку з геодезистом.

Петро
Якісно та оперативно зробили свою роботу. Дякую.Так тримати!
Гильдия Инжиниринг
Дякуємо за інтерес, проявлений до нашої компанії!

Рохман
Який порядок цієї процедури. Що від мене вимагається, як відбувається у вас оплата послуги?
Скільки буде коштувати 1,5 гектара торографіческой зйомки під проектування, разом з узгодженням, ділянку середньої рослинний і з помірними рельєфом с.хліборрское Одеська обл.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Для розрахунку вартості, вкажіть будь ласка кадастровий номер ділянки. Оплата послуги відбувається зручним для Вас способом, за попередньою передоплатою до виїзду спецалістів та післяоплатою по закінченню робіт. Звяжіться з нами за телефоном, вказаному на сайті для детальної консультації. 

Андрій
Доброго дня. Цікавить вартість геологічних робіту Львові. Ділянка 10 соток. Для визначення типу фундаменту
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Андрій! Орієнтовна вартість складає 9500 грн. У вартість входить виїзд фахівців на ділянку, буріння 2-3 свердловин до 8-ми метрів, відбір проб ґрунту, вивчення фізико-механічних і хімічних властивостей зразків в сертифікованій лабораторії.По закінченню робіт Ви отримаєте науково-технічний звіт з рекомендаціями щодо облаштування фундаменту і попередженнями можливих небезпечних процесів для Вашого нового будівництва і експлуатації.

микола іванович
скільки коштує виклик геодезистів на зйомку місцевості в межах міста.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Микола Іванович! Вартість залежить від об'єму робіт. Уточніть будь ласка для чого потрібні виушкування, місцезнаходження та площа ділянки. 

Вік
Топографо-геодезичні вишукування М 1:500 київ Вартість,
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Орієнтовна вартість складає від 3500 грн. Для розрахунку точної вартості необхідна площа ділянки, її місцезнаходження та контур зйомки. Ви можете замовити послугу зворотнього дзвінка і наш спеціаліст звяжеться з Вами для уточнення деталей. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення