Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геоекологія. Лабораторія геоекології

Дослідження та аналізи води.

 1. Санітарно-токсикологічна оцінка води за вмістом важких металів, які нормируютя.
 2. Оцінка відповідності якості питної води ГОСТу-2871.
 3. Санітарно-гігієнічна оцінка питної води до і після використання приладів для очищення води.
 4. Оцінка якості води, яка використовується для поливу (зрошення) і побутових цілей.
 5. Дослідження складу та якості природної води:
  • рн, мінералізація, макрокомпонентний склад і гідрохімічний тип води;
  • наявність наступних компонентів: NO2-, NO3-, NH4+, Fe2+, Fe3+ та інші;
  • присутність важких металів (Pb, Cu, Zn, Cd, Mn, Cr, Ni, Co).

Санітарно-токсикологічна оцінка води за вмістом важких металів, які нормируютя.Оцінка відповідності якості питної води ГОСТу-2871.Санітарно-гігієнічна оцінка питної води до і після використання приладів для очищення води.Оцінка якості води, яка використовується для поливу (зрошення) і побутових цілей.Дослідження складу та якості природної води:рн, мінералізація, макрокомпонентний склад і гідрохімічний тип води;наявність наступних компонентів: NO2-, NO3-, NH4+, Fe2+, Fe3+ та інші;присутність важких металів (Pb, Cu, Zn, Cd, Mn, Cr, Ni, Co).

Геоекологія. Лабораторія геоекології

Аналіз води проводиться в лабораторії. Метою цих робіт є визначення бактеріологічної, а також її хімічного складу. За результатами досліджень визначається потрібно проводити різні методи очищення води, а також вибираються методи її очищення. Чи можна використовувати цю воду для пиття і побутових цілях залежить від того чи відповідає її складу міжнародним нормам і вимогам.

Хімічний аналіз води ділиться на два види. Один передбачає 12 показників і призначений для контролю роботи встановлених фільтрів. Інший припускає 24 показника. Даний вид експертизи здійснюється для вибору необхідного фільтру. Експертиза на 24 показника дозволяє дати адекватну оцінку забрудненості води. Доставляється вода в лабораторію фахівцем, але також це може зробити і замовник. Дослідження під час хімічного аналізу води здійснюються згідно всім вимогам законодавчої нормативної документації. Вибір методу чищення визначається також згідно з даними документами.

Бактеріологічний аналіз дозволяє визначити чи є вода забрудненою, чи містяться в ній збудники тифу, а також інші небезпечні для здоров'я людини патогенні мікроорганізми. Для бактеріологічного аналізу забір води здійснює фахівець. Також існує мікробіологічне дослідження.

Вартість геологічних вишукувань від 5 900 грн за виїзд

Дослідження та аналізи грунтів.

 1. Визначення санітарних показників ґрунтів, які використовуються для вирощування сільськогосподарських культур.
 2. Оцінка сольового складу грунтів з метою визначення необхідності проведення меліоративних заходів.
 3. Моніторинг та оцінка рівня забруднення важкими металами об'єктів навколишнього середовища (грунтів, порід, рослин, природних вод).
 4. Визначення вмісту важких металів у промислових і побутових відходів та оцінка їх класу небезпеки.
 5. Дослідження сорбційних (поглинають) властивостей грунтів і осадових порід важких металів.
 6. Визначення фізичних властивостей гірських порід і грунтів.
 7. Визначення рухомих форм важких металів у ґрунтах і породах.

Визначення санітарних показників ґрунтів, які використовуються для вирощування сільськогосподарських культур.Оцінка сольового складу ґрунтів з метою визначення необхідності проведення меліоративних заходів.Моніторинг та оцінка рівня забруднення важкими металами об'єктів навколишнього середовища (грунтів, порід, рослин, природних вод).Визначення вмісту важких металів у промислових і побутових відходів та оцінка їх класу небезпеки.Дослідження сорбційних (поглинають) властивостей грунтів і осадових порід важких металів.Визначення фізичних властивостей гірських порід і грунтів.Визначення рухомих форм важких металів у ґрунтах і породах.

Дослідження грунту проводиться в три етапи. На першому етапі відбувається відбір проб ґрунту. Для цього на місцевості чертится прямокутник і здійснюється забір ґрунту з його центру і кожного кута. На наступному етапі здійснюється дослідження грунту в лабораторії. Лабораторія повинна бути акредитованій. На заключному етапі проводиться аналіз отриманих результатів, оформлення відповідних матеріалів. У підсумку замовнику надається протокол з висновком. Від даних, які містить протокол залежить позитивне узгодження проекту компанією, що виконує будівельний процес і передбачити можливі втрати підприємства економічного характеру. Тому дуже важливо, щоб дослідження ґрунту були проведені в хорошій лабораторії.

Якісний аналіз ґрунту для будівництва дає можливість визначити дані по типу ґрунту, його пластичності, пористості, а також його схильність до морозному пученію. На основі отриманих даних вибирається тип ґрунту, від якого залежить надійність і довговічність будівлі або споруди.

На вартість дослідження грунту впливає:

 • вид землі;
 • складність земельної ділянки;
 • кількість взятих проб ґрунту.

Звернувшись в компанію "Гільдія Інжиніринг" ви отримаєте якісний аналіз води і ґрунту, який буде проведено у відповідності з усіма вимогами, зазначеними в нормативної законодавчої організації.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення