Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологічні роботи

Вишукувальні роботи при будівництві

Для того, щоб ваше будівництво проходило за всіма правилами, відповідало всім вимогам, а готову споруду відрізнявся надійністю, необхідно виконати попередні вишукувальні роботи на земельній ділянці. Без них будівництво буде проходити «навмання», а зведена будівля через кілька років може почати руйнуватися або просідати. Щоб уникнути такого плачевного результату необхідно своєчасно і, головне, якісно виконати геологічні роботи.

Компанія «Гільдія Інжиніринг» багато років працює в сфері геології може надати будь-які послуги, а також проводити роботи на будь-якому за складністю і характером об'єкті. Ми проводимо геологічні роботи на ділянках, призначених під будівництво приватних житлових будинків, цілих житлових масивів; будівель промислового призначення, об'єктів комунального господарства та комерції; лінійних конструкцій і споруд.

Стандартне геологічне дослідження включає в себе роботи на ділянці у вигляді буріння свердловин, з яких беруться проби води і грунту. Ці проби аналізуються в лабораторії для виявлення фізичних і хімічних особливостей складу. За результатами отриманих відомостей складається звіт, де викладаються всі дані про грунті і грунтових водах, їх вплив на ті чи інші будівельні матеріали.

геологічні роботи, вишукувальні роботи при будівництві

Але бувають ситуації, коли для повного дослідження не вистачає трьох стандартних етапів, необхідні додаткові тести, аналізи та дослідження. Обсяги геологічних робіт визначаються індивідуально для кожного конкретного випадку, а також залежать від переваг замовника. Деякі настільки скрупульозно і відповідально підходять до свого будівництва, що замовляють повний комплекс робіт навіть на найпростішому ділянці.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Наша компанія має в штаті фахівців для виконання які можуть виконати повний комплекс вишукувальних робіт при будівництві будь-якої складності:

  • Ми можемо взяти на себе всю підготовчу роботу, яка включає не тільки збір дозвільних документів, але також передбачає архівну роботу з пошуку попередніх геологічних досліджень даної місцевості або конкретної ділянки. Це робиться з метою порівняння стану грунту та контролю за її змінами.
  • Нами здійснюється буріння свердловин будь-якої глибини і в будь-якій кількості. При цьому використовується тільки саме надійне обладнання, яке прискорює і полегшує роботу.
  • З метою більш детального аналізу ми проводимо дослідження не тільки в лабораторії, але і прямо на місці. Такі процедури як зондування, а також випробування навантаженням дозволяють отримати максимально точні результати завдяки великим обсягам досліджуваного матеріалу і природному середовищі. При необхідності роизводятся розрахунки стійкості схилу.
  • Окрему увагу наші фахівці приділяють проведенню досліджень ґрунтових вод, а також пошуку водних родовищ для буріння свердловин або прокладки водопроводу.

Багато хто, намагаючись заощадити під час проведення будівництва, намагаються скоротити геологічні вишукування, які мають велике значення в проведенні даних робіт. На жаль, така зневага до даних послуг може спричинити аварійні ситуації, які треба ліквідувати, що по вартості виходить дорожче ніж спочатку проведені по всім стандартам геологічні вишукування.

Вартість проведення геологічних послуг напряму залежить від технічних параметрів планованої будівлі. Від них залежить які методи будуть застосовуватися і який доведеться виконати обсяг геологічних робіт. Важливим чинником при розрахунку вартості є ділянка, на якій буде зводиться об'єкт, а також складність інженерно-геологічних умов майданчика. Тому так важливо, щоб на самому початку замовник надав точне технічне завдання, яке послужить основою для плану проведення геологічних вишукувань.

Результатом якісно виконаної роботи стає звіт, який включає не тільки відомості, отримані з аналізів. Також виконується прогнозування геологічних процесів по закінченні певного часу, оцінюється їх небезпеку і даються рекомендації з проведення будівництва та подальшої експлуатації споруди.

Коментарі та запитання:


Василь
Доброго дня! Хотів би замовити послуги у сфері геологічних досліджень. Як це можно зробити?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Василь!  Можна написати на пошту a0975724657@gmail.com або зателефонувати на контактний номер телефону 097-57-246-57. Ми допоможемо скласти ТЗ на геологічні вишукування.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення