Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геологічні послуги в Дніпро

Наша компанія Гільдія Інжиніринг виконує інженерно-геологічні вишукування в Дніпро, а також по всій області. Ми надаємо широкий спектр геологічних послуг, які будуть надані якісно та в обговорені терміни. Наша компанія має не тільки висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи, але і все необхідне технологічне оснащення нового покоління, яка дозволяє під час проведення робіт отримувати максимально точні дані.

Геологічні послуги в Дніпропетровську

Наша компанія надає інженерно-геологічні вишукування в Дніпро:

  • для індивідуального житлового будівництва;
  • для промислових висотних будівель;
  • для створення проекту та проведення будівельних робіт лінійних споруд;
  • для проектних рішень вибору ділянки.

Інженерно-геологічні дослідження являють собою сукупність польових робіт, лабораторних аналізів і камеральної обробки даних, які необхідні для дослідження властивостей та характеристик ґрунту по відношенню до бетону, а також для адекватної оцінки впливу на геологічне середовище планованого зведення будівель і споруд. Багато хто недооцінює роль проведення інженерно-геодезичних вишукувань, заощаджуючи на цьому, що в подальшому призводить до аварійних ситуацій і ліквідації, що тягне за собою такі наслідки як збільшені терміни і бюджет будівництва.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологічні вишукування є необхідною процедурою для будівництва та проектування.  Такий комплекс робіт виконується в кілька етапів. Перший - підготовчий, під час якого відбувається збір всієї необхідної інформації про ті роботи, які раніше проводилися на досліджуваній території. Під час другого етапу, який носить назву "польовий" відбувається відбір ґрунту, буріння свердловин, заміряється рівень грунтових вод. Завершальным є камеральний етап. Під час цього етапу відбувається аналіз ґрунту в лабораторії, визначаються його фізико-хімічні властивості, його корозійна агресивність.

У процесі інженерно-геологічних вишукувань вивчаються рельєф досліджуваної місцевості, гідрологічний режим території й склад ґрунту. Такі дослідження здійснюються на етапі підготувань для проектування. Грамотне проведення інженерно-геологічних вишукувань дозволить надалі уникнути підтоплення будівлі або споруди, зсувні процеси, набухання, морозний пучення.

Вартість геологічних послуг в Дніпропетровську залежить від технічних параметрів майбутньої споруди. Також не останню роль у визначенні ціни відіграє складність інженерно-геологічних умов і місце розташування об'єкта.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" надає геологічні послуги в Дніпро, а також у будь-якому куточку Дніпропетровської області. У нас працюють найкращі геологи, які до кожного завдання підходять грамотно і відповідально. Ми пропонуємо високу якість проведених робіт за доступною ціною від 3000 грн.

Коментарі та запитання:


Олексій
Таке питання: треба зробити аналіз грунту дна ставка, так як хочемо намивати пісок. І тому ще потрібно дізнатись про грунт який поруч зі ставком, тобто пробурити десь 2 свердловини поруч. Ставок знаходить в Александрівці, Новомосковського району. Розрахуйте вартість таких робіт.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олексій. Вартість за комплекс робіт складає 18000 грн. На ділянці буде виконано:
- аналіз дна водоймища;
- топографічна зйомка м 1:500 дна водойми з проміром глибин;
- буріння 2-х свердловин по 15 метрів, відбір зразків грунту.
Термін проведення робіт - 3 тижні. По закінченню робіт Ви отримаєте топографічну карту та геологічний звіт.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення