Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія для приватного будинку

Міцний фундамент – запорука зведення гарного будинку. Щоб розрахувати і побудувати надійний будинок перш за все повинна проводитися геологія для приватного будинку: вишукувальні роботи, буріння свердловин. Ви можете замовити інженерно-геологічні роботи своєї ділянки в нашій фірмі ТОВ «Гільдія Інжиніринг», у нас є досвід роботи по всій Україні понад 5 років і ліцензія на проведення робіт. Замовляйте будь-яку послугу, і ми негайно зателефонуємо Вам і домовимося про терміни проведення робіт.

Геологія для приватного будинку

Щоб почати геологію ділянки для приватного будинку замовник повинен надати фірмі наступну інформацію:

 1. План майбутнього будинку.
 2. Розчистити дорогу на ділянці для проїзду бурового верстата.
 3. Розрахувати обсяг робіт. Якщо будинок планується в кілька поверхів, значить, і фундамент потрібно більше поглиблювати, відповідно і глибина свердловин буде більше.
 4. Наявність топографічної зйомки на ділянці. Якщо топозйомка не проведена, наша фірма може її провести, перш ніж починати проектувати будинок.

Роботи попереду багато, але щоб не стався перекіс будівлі, не з'являлися тріщини на стінах, не руйнувались стіни через незнання або нерівномірну щільність ґрунту на ділянці, потрібно робити весь обсяг робіт.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія ділянки для приватного будинку проводиться в 3 етапи:

 1. На підготовчому етапі збирається інформація з архівів геологічних служб про ділянку.
 2. У польовий період фахівці знайомляться з ділянкою, проводять буріння свердловин, відбирають зразки породи як цілісної, так і порушеною, а також води, якщо є така на ділянці, і здають в лабораторію.
 3. У камеральний період усі зібрані дані обробляються і на підставі їх, а також даних лабораторних аналізів, робляться висновки і даються рекомендації для проведення подальших робіт на ділянці, які заносяться до звіту. Крім паперового примірника звіту, якщо буде потрібно, наша фірма надає ще й електронний варіант.

Геологія приватного будинку – це вивчення складу грунтів для побудови міцного фундаменту. Щоб не затопило підвал будинку, потрібно визначити рівень грунтових вод і правильно звести фундамент. І, звичайно, всі хочуть забезпечити свій будинок питною і технічною водою, для цього потрібно дізнатися наявність водоносного горизонту на ділянці, а потім, коли будинок буде частково зведений, пробурити свердловину, обладнати її обсадними трубами і підвести воду в будинок.

Геологія для приватного будинку ціна залежить від того, скільки робіт проводилося на ділянці, глибини пробурених свердловин і складності робіт. Вартість геології під будівництво від 3000 грн. Це такі роботи:

 • пошук матеріалів і аналіз раніше проведених геологічних робіт на ділянці;
 • бурові роботи для визначення геологічного розрізу порід на ділянці;
 • відбір зразків ґрунту з ділянки і здача їх в лабораторію;
 • випробування ґрунтів в польових умовах;
 • відбір ґрунтових вод на ділянці для хімічного аналізу.

Лабораторні аналізи грунту при проведенні інженерно-геологічних робіт на ділянці необхідні, щоб дізнатися точні відомості про здатність ґрунтів витримувати навантаження, що представляють собою майбутній будинок. Якщо неправильно розрахувати навантаження або помилитися з типом фундаменту, тоді будуть неминучі сезонні деформації фундаменту, які можуть призвести до перекосу підлоги в будинку, тріщин в стінах, також можуть погано закриватися двері і тріскатися шибки в будинку.

Дізнатися рівень грунтових вод при проведенні робіт з геології ділянки також необхідно з таких міркувань: від рівня води на ділянці залежить, на яку глибину потрібно закладати фундамент, і правильно вибрати його тип. Також потрібно дізнатися, чи можна закладати під будинком підвал або він буде затоплюватися навесні, потрібна дренажна система, зливова каналізація, щоб відвести воду від будинку. Високий рівень грунтових вод може впливати і на водопровідні труби: якщо труби на одному рівні з ґрунтовими водами, взимку труби можуть замерзати, а навесні будуть тріскатися.

При проведенні геології на ділянці важливе значення має і хімічний аналіз води. Вже на стадії проектування потрібно знати, якої якості вода на ділянці, адже буває так, що вода на невеликій глибині в цьому місці непридатна для пиття, значить потрібно бурити глибше.

Вирішити всі проблеми на вашій ділянці найкращим чином зможе наша фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг», від виконаних робіт буде залежати і ціна.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення