Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія для проектування лінійних споруд

Геологія для будівництва промислових об'єктів має безліч тонкощів, а її вивчення потребує допомоги професіоналів. Фахівці фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг" мають багаторічний досвід у здійсненні такого виду робіт, як інженерна геологія для будівництва промислових об'єктів. Терміни виконання робіт можуть становити від семи до двадцяти днів. Геологія для будівництва пром об'єктів носить комплексний характер, потрібно враховувати площу, рельєф, розташування території, найближчих доріг, лісосмуг, водойм. Геологія для будівництва пром об'єктів потрібна для аналізу різних характеристик грунтів.

Геологія для будівництва промислових об'єктів

Будівництво будівель повинно починатися з вивчення таких даних, як геологія для будівництва промислових об'єктів з метою уникнення зайвих, непередбачених капіталовкладень. При будівництві пром будівель, геологічні дослідження проводяться лише на початку, при закладці фундаменту. Іноді після закінчення аналізу, вивчення ґрунтів виявляється неприпустимою експлуатація заводів, фабрик. Геологічний аналіз знадобиться не тільки з точки зору вибору фундаменту, поверховості, типу будівлі, а, в принципі, для визначення допуску будівництва. Якщо в результаті було виявлено, що будівельні роботи проходили на родючих чорноземах, то подальше використання території за тим же цільовим призначенням неприпустиме, крім того неправильне використання землі може обкладатися штрафом, на об'єкт накладається арешт, діяльність підприємства, швидше за все, буде заборонена інспектором.

Вартість геологічних вишукувань від 5 900 грн за виїзд

Геологічні роботи проводяться на підставі заздалегідь підготовленого технічного завдання, його можуть скласти інженери ТОВ "Гільдія Інжиніринг" на підставі нормативних стандартів, їх вибір залежить від геологічних умов, стадії проектування, поверховості, ступеня експлуатації будівлі.

Геологія для будівництва пром об'єктів, як геодезія, повинна здійснюватися в 3 етапи:

  • підготовчий;
  • польовий;
  • камеральний.

На стадії підготовчих робіт аналізуються, збираються дані про вже раніше виконувані роботи у даній місцевості. Після збору картографічної, аналітичної інформації, статистичних даних, починаються польові роботи, в процесі чого проводяться гірничі виробки і буріння свердловин. В результаті таких робіт встановлення меж літологічних шарів стає справою часу. Крім того відбираються проби грунтів, заміряється рівень грунтових вод для повної картини геологічної ситуації, приділяється увага вивченню небезпечних геологічних процесів, які можуть з роками істотно змінити склад, властивості грунтів.

Камеральні роботи - визначення властивості ґрунтів в лабораторії, в результаті яких визначається корозійна агресивність ґрунтів, хім склад грунтових вод. В результаті складається технічний звіт з детальним описом усіх ґрунтів, їх кількості, можливих факторів впливу на склад і властивості ґрунтів. У технічному звіті є аналіз ґрунтів за кілька років і перспективи зміни складу і властивостей ґрунтів на майбутнє, з урахуванням майбутньої діяльності підприємства.

Після складання технічного звіту, обов'язково має здійснюватися держ. експертиза.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення