Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Бабинці

Бабинці геоморфологічно присвячені Київському Поліссю на Нижнететерівскій низовині з розмитим палеогеново-неогеновою основою. В тектонічному плані ділянка знаходиться на північно-східному схилі Українського щита. На північно-заході від Бабинці протікає річка Здвиж, через населений пункт протікають її притоки. Абсолютні відмітки поверхні у межах 150.0 м над рівнем моря.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Бабинці

Геодезія Бабинці, що включають в себе геодезичну і топографічну зйомку, в результаті яких виводяться цифрові топографічні карти, плани, інженерно-геологічних вишукувань, проектування. На цифровій топооснові вивчаються перепади рельєфу, небезпечні схили, підземні комунікації. На стадії проектування заносяться споруди, свердловини, межі будинку. Дані можна внести в тахеометр. А безпосередньо перед бурінням можна зробити винос меж Бабинці, осей і гирл свердловин. Під час рекогносцировки обстежується ділянка, прикидаються місця розташування свердловин, документуються небезпечні природні процеси, визначається рівень води в колодязях і водоймах. Геологія Бабинці на початковій стадії використовують архівні дані і результати рекогносцировки.

Топозйомка Бабинці на стадії буріння дозволяють працювати на основі готової топооснови, винести гирла свердловин. Також топооснова допомагає не зачепити під час буріння, при транспортуванні різні невидимі комунікації. Після буріння геодезія Бабинці включає у собі зйомку гирла свердловини, якщо фактичні дані відрізняються від запроектованих. По геології проектанти роблять проект будинку. Після цього проводиться винесення меж Бабинці. Геодезична і топографічна зйомка допомагають також працювати з геологією і гідрогеологією ділянки. На їх базі візуалізується 3Д гео.модель, прогнозуються небезпечні явища.

Узагальнена геологія району робіт, починаючи зверху-вниз:

  • голоценовые алювіальні піски– до 10-30м;
  • плейстоценові водно-льодовикові піски – до 10-20м;
  • неогенові різнокольорові глини – до 10м;
  • палеогенові бучакскі глини – до 10-40м і більш давні породи.

Геологія Бабинці четвертинних опадів за даними буріння: на поверхню виходять з/з піски – 1.0 м. Потім йдуть супіски – 5.0 м. Суглинок легкий. Ділянка знаходиться в межах частини алювіальної рівнини – заплавній голоценового тераси з р/з опадами, кварцовими, суглинком. На сході ці опади переходять в алювій I надзаплавної тераси – моренні валунні піскуваті і глинисті породи, суглинок, супісок. На північному заході селища Бабинці з'являється піскуватий лесовидний р/з суглинок, супісок, р/з кварцовий пісок. Перший горизонт напірний (полтавський) – виклинцьовується, глибина II горизонту (бучакського) – 58м. Безнапірні води четвертинних породах виявлені на глибині 1.8 м. Агресивність води загальнокислотна. У водонепроникних глинистих опадах можливе утворення верховодки через дощову воду або від сильного сніготанення. Територія відноситься до потенційно подтоплюючої.

За сейсмологічної небезпеки усаток віднесений до II категорії. Піскуваті ґрунти, супісок промерзають до 0,8– 1,2 м. По складності інженерно-геологічних умов ділянку можна віднести до другої категорії. Непрості гідрографічні умови, ймовірність підтоплення, складні лесовидні породи. Зведення будинку без отримання геології є ризикованим заняттям. У будь-який момент можуть проявитися небезпечні природні явища, можуть почати руйнуватися стіни, просідати грунти, початися підтоплення. Щоб уникнути всіх цих труднощів – ви можете провести геологічні вишукування разом з фірмою ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення