Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геологія та геодезія в Бердичеві

Бердичів геоморфологічно знаходиться на Козятинській структурно-денадуційній височині у складі Придніпровської височини на неогеновій або докембрійській підставі. Тектонічно ділянка знаходиться в межах Українського щита. Рельєф являє собою хвилясту рівнину. На заході протікає річка Гнилопень (притока річки Тетерів). У півкілометра на півночі протікає притока Гнилопени з великими водоймами. Абс. позначки - 251-253м.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Бердичів

Геодезія Бердичів робиться для створення топоооснови для наступних робіт. Геодезична зйомка ведеться перед проектуванням об'єктів. Перед виїздом на ділянку здійснюється рекогносциров. обстеження місцевості. Топозйомка Бердичів є частиною геодезич. робіт. Для даної території ведеться зйомка різних житлових і нежитлових приміщень, комунікацій. Розмічаються місця, де будуть буритися свердловини. Для розносу гирл вкв. робиться винесення меж Бердичів. В результаті рекогносцировки обстежуються особливості рельєфу, річки, водосховища, криниці, джерела, яри, спостерігаються протікаючі інженерно-геологічні процеси. Архів. відомості, отримані дані рекогносцировки дають уявлення, на чому заснована геологія ділянки Бердичів.

Ділянка знаходиться в межах Українського щита. Підставою для четвертинних порід служать нижнєпротерозойскі граніти та мігматити мікроклін-плагіоклазові рівнозернисті і порфиробластичні. На них залягає незначної потужності шар четвертинних порід. Потужність четвертинних порід досягає 7-15м. Складені вони лессами і лесовидними породами, суглинками і супісями середніми та легкими. Просадковість грунту 15-30см. В межах ділянки залягають еллювіально-деллювіальні опади. На підставі данних, отриманих під час буріння можна зробити висновки про геологі. ділянки Бердичів. Зверху йде грунтово-рослинний шар потужністю 0.7 м. Нижче залягають суглинки напівтверді – 2.3 м. Суглинки тугопластичні (1.3 м), які в деяких свердловинах переходять в суглинки м'якопластичні потужністю 3.0 м. Нижче залягає супісок напівтвердий, водонасичений потужністю 2.7 м. Супісок текучепластичний, водонасичений – 2.0 м. Пісок дрібний – 2.5-4.0 м.

Безнапірні підземні води зустрінуті на глибині 6.4-6.5 м. Площа потенційно подтоплююча. Лесовидні породи є слабкими ґрунтами. За сейсмічними властивостями район належить до другої або третьої категорії (п'ятибальна шкала). По складності інженерно-геологічних умов відноситься до II категорії складності. Для даних умов рекомендовано спорудження ґрунтової подушки. Необхідно запроектувати водозахисні заходи: відвід атмосферних вод у зливову мережу, пристрій гідроізоляції. Грунтово-рослинний шар та насипні грунти не можуть служити в якості природної основи - рекомендується їх виїмка перед будівництвом.

Топозйомка Бердичів здійснюється після буріння свердловин. В результаті якого проводиться зйомка гирл пробурених свердловин. Дані виносяться на топографічну основу. Креслиться геологічний графік (розрізи, колонки). Аналізуються дані лабораторії. Робиться прогноз інж.-геологічних процесів. Проектувальниками підбирається основа, при необхідності проектуються різні інженерні методи захисту ґрунтів. За готовими проектними даними проводиться винесення меж Бердичів.

Інженерно-геологічне вивчення грунту і протікаючих процесів є гарантією довгої експлуатації вашої будівлі. Також ви будете знати про глибину залягання підземних вод. Замовити такі дослідження можна, зателефонувавши фахівцям фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення