Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія для реконструкції мосту

Інженерні вишукування при реконструкції мостів

Фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» спеціалізується на всіх видах інженерних вишукувань, незалежно від їх складності, виду і використовуваних методів. Зокрема, ми надаємо такі спеціалізовані послуги для такого складного процесу, як реконструкція мосту. Незалежно від типу складної штучної споруди (пішохідний, автомобільний або залізничний міст), на всіх етапах реконструкції повинні бути проведені певні інженерні дослідження. Тільки в цьому випадку міст, що пройшов реконструкцію, буде довговічним, безпечним і надійним.

Геологія та геодезія для реконструкції моста

Інженерна геологія для реконструкції моста

Інженерна геологія для реконструкції моста − дуже важлива складова всього процесу будівельних робіт. Адже такі заходи повинні бути проведені ще на початковому етапі: за результатами достовірних, максимально повних даних, отриманих в ході геологічних вишукувань, розробляється проект реконструкції. Саме інженерна геологія для реконструкції моста дозволяє отримати інформацію про особливості геологічної будови конкретної ділянки, зміни, що сталися в ході експлуатації мосту, техногенних і природних явищах. Облік всіх цих даних допоможе уникнути таких негативних наслідків, як деформації і руйнування мостових конструкційних елементів і розриву інженерних мереж.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка за ціною 10 900 грн

Насправді, без таких важливих досліджень, незворотні зміни цілком реальні в разі нерівномірного просідання або розмивання ґрунту під мостом. Тому важливо, щоб вся конструкція повністю відповідала геологічним і геодезичним умовам. Інженерна геологія для реконструкції моста спрямована на детальне вивчення всіх характеристик ґрунтів, де зводиться міст, а також властивостей і складу грунтових вод, і вивчення фізико-геологічних процесів, їх проявів.

При проведенні інженерно-геологічних вишукувань при реконструкції мостів, фахівці фірми «Гільдія Інжиніринг» виконують наступні роботи:

  • збирають з державних фондів і архівів геологічну, гідрологічну, сейсмологічну і геофізичну інформацію про конкретну місцевість, проводять аналіз цих даних;
  • виконують маршрутні спостереження (рекогносцирувальне обстеження);
  • здійснюють буріння 4 свердловин по 25 метрів;
  • виконують геофізичні дослідження та польові роботи з грунтами (зондування, штампи), гідрологічні заходи;
  • досліджують зразки в лабораторії;
  • обробляють отримані дані за допомогою спеціального комп'ютерного забезпечення (камеральні роботи);
  • складають грамотний технічний звіт.

У технічному звіті, складеному нашими фахівцями буде викладена вся інформація про місце розташування ділянки, її рельєф, гідрологічних умовах і геолого-літологічна характеристика. Маючи таку повну інформацію, підрядники без проблем проведуть оптимізацію економічних витрат, правильно виберуть тип конструкції і будматеріали, оптимально відповідні для посилення конкретного мосту.

Геодезія для реконструкції моста

Від початку і до кінця реконструкції мосту необхідне високоточне виконання проекту. Таку точність може забезпечити тільки професійна геодезія для реконструкції мосту. До даних заходів можна віднести геодезичні роботи, геодезичний контроль та виконавчі зйомки. Спочатку, геодезія для реконструкції мосту, робить основний упор на ретельному обстеженні існуючої конструкції. В першу чергу, оцінюється стан основних конструкційних елементів, їх положення. При цьому застосовують аэрофотозйомні роботи, за підсумками яких отримують високоточні топографічні плани.

Також, геодезія для реконструкції моста передбачає проведення контрольно-інструментальних вимірювань, у тому числі зйомки профілів балок, проїжджої частини мосту, прогонових будов, подмостового габариту. В обов'язковому порядку виконується вимірювання кутів відхилення опор і промір глибин у створі конструкції, а також в районі руслових опор.

Важливо! Геодезична служба під час реконструкційних робіт потрібна протягом усього періоду − з початку підготовчого етапу і закінчуючи здачею мосту в експлуатацію.

Топографічна зйомка для реконструкції моста

Топографічна зйомка для реконструкції мосту традиційно виконується в масштабі 1:500. Тільки цей вид робіт забезпечить необхідну точність та повноту відомостей, а також дасть можливість виконати об'єктивну оцінку особливості тієї місцевості, яка досліджується. Така топозйомка гарантує отримання достовірного топографічного плану − самого повного графічного документа, в якому відображені: рельєф місцевості, водні ресурси, елементи інфраструктури, наземні і підземні комунікаційні мережі.

Тільки при наявності сучасного, високоякісного цифрового обладнання, можлива якісна і повна топографічна зйомка для реконструкції моста. Адже розташування елементів і їх розміри повинні бути передані максимально точно: будь-яка помилка в розрахунках призведе до отримання перекручених даних, помилок на етапі проектування і спотворення всього будівельного процесу. У зв'язку з цим, здійснення цієї процедури, варто довіряти виключно професіоналам з відповідним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення