Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геологія та геодезія Гореничі

Геоморфологічно Гореничі знаходиться в межах  Придністровської височини в Київському Поліссі, має розмите палеогеново-неогенову основу. Рельєф рівнинний з пагорбами, розсічений річковими долинами. В тектонічному плані досліджувана ділянка знаходиться на північно-східному схилі Українського щита. На відстані трохи більше кілометра на північному сході протікає р.Ірпінь, є ще декілька невеликих річок, приток Ірпінь, кілька невеликих водосховищ.

Геологія та геодезія Гореничі

Геодезія Гореничі, топозйомка Гореничі проводяться з метою складання топографічних карт і планів для інженерно-геологічних досліджень і проектних робіт. Отримані дані оцифровуються. На цифрових картах вивчають рельєф, ухили, інженерні комунікації. На цифрову основу заносять господарські об'єкти, місця буріння. Перед буровими роботами здійснюється винос меж Гореничі. Також виносяться осі і точки розташування свердловин.

Геологічне вивчення починається з візуального обстеження. На місцевості виносяться гирла свердловин. В польовому журналі фіксують виявлені небезпечні природні процеси, рівень води в колодязях, водоймах та ін. необхідні дані. Геологія Гореничі на стадії складання проекту дозволяє вибрати БУ, тип, глибину буріння.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія Гореничі, топозйомка Гореничі під час буріння застосовуються для виносу, зйомки гирла свердловин. Завдяки топоплану ми можемо бачити різні підземні комунікації, які можуть бути порушені під час буріння, або транспортування. Після буріння геодезія Гореничі потрібна для фіксування фактично пробурених свердловин або інших гірничих виробок. Отримані дані оцифровуються, до них додається геологія. На її базі створюється 3Д-модель ділянки, небезпечних явищ.

Геологічний розріз, починаючи зверху вниз:

  • ПРС – 0.2 м;
  • голоценові алювіальні піски – до 10-30м;
  • плейстоценові водно-льодовикові піски – до 10-20м;
  • неогенові строкато-кольорові глини – до 10м;
  • палеогенові бучакскі глини – до 10-40м.

Геологія Гореничі представлена корінними породами київської свити, залягає під четвертинними опадами. Складені вони піщано-глинистими породами з включеннями мергелю. На північному сході вони переходять в нижньо-, верхненеогенові сіро-зелені і строкаті глини. В межах ділянки знаходяться алювіальні опади другої надзаплавної тераси – піски різнозернисті кварцові, суглинки, мули, прісноводний мергель. Ширина надзаплавної тераси трохи більше чотирьох кілометрів. В межах ділянки можуть зустрічатися шари з торфом. Вони є слабкими ґрунтами, перед тим як почати будівництво важливо провести дослідження грунтів.

Згідно буріння під чорноземом (0.2 м) залягає пісок (2.5 м). Потім йдуть піски з домішками - 3.7 м. Ще нижче йдуть піски зволожені і водонасичені – 1.8 м, у підошві - 0.2 м водонасичені піски. Безнапірні води виявлені на глибині 6-7.8 м. Живлення відбувається за рахунок фільтрації поверхневих вод. Водовмещуючі породи – піски. Води не агресивні до бетону і заліза. Гідрогеологічні умови ділянки не прості. Ділянка відноситься до потенційно подтопляючих. Не рекомендується будувати підвальні приміщення, необхідно передбачити заходи захисту від зволоження.

Пилуваті, дрібнозернисті піски, супіски промерзають до глибини 0.8– 1.5 м. По сейсмологічній небезпеці район відноситься до II-III категорії. По складності інженерно-геологічних умов можна віднести до II категорії. Це пов'язано з тим, що в геологічному розрізі виділили 4 ІГЕ. Річкова мережа, гідрографія досить розвинена. У грунтах зустрічаються шари торфу. Існує ймовірність підтоплення.

Заявку на геологічні вишукування можна зробити у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення