Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Київський район Одеської області

Київський район знаходиться у південній частині Одеси, безпосередньо на узбережжі Чорного моря. Поверхневі відмітки коливаються в межах від декількох до п'ятдесяти метрів. Поруч розташовані Золота Гірка, Південно-Західний, Червоний Хутір, Шкільний, Селище "Суднобудівник", Чубаевка, Дмитрівка, Зелений Мис, Дружба, Вузівський, селище Таїрова, Великий Фонтан, Дача Ковалевського, Чорноморка, Дерибасовка, Золотий Берег, Південний, Царське Село.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Київський район Одеської області

Геологія ділянки Київський район Одеської області представлена середньонеогеновими відкладеннями понтічного ярусу, пліоценового отелення – глинами, вапняками, пісками, алевритами загальною потужністю 34м. Під четвертинними опадами на всій території району зустрічаються практично тільки ці опади. Білий Фонтан локальним острівцем з'являються відкладення меотичного ярусу – піски, глини, вапняки, алеврити загальною потужністю сорок сім метрів. На решті частини території відкладення меотичного ярусу розмиті, на них залягають відкладення понтічного ярусу.

Повсюдно розвинені опади еолово-делювіального генезису, це лесовидні суглинки, леси, локально викопний грунт. Витягнутими двома острівцями вздовж балок, ярів (в приг. Великий Фонтан і в приг. Чорноморка) поширені делювіальні опади схилів річкових долин, балок – супіски, суглинки, локально з домішками щебеню. До них смугами примикають алювіально-делювіальні опади днищ балок, ярів – піски, супіски, суглинки.

Геодезія Київський район Одеської області включає в себе топографічну, геодезичну зйомку, забезпечує різного роду вишукування, проектні роботи і в основному застосовується в період будівництва об'єктів. Рельєф місцевості плавно нахилений у бік моря. Деякі схили узбережжя досить круті (крайова північно-східна частина). На відкладах понтічного ярусу плащеобразно відклалися еолово-делювіальні опади, утворюючи рівнину потужністю до перших десятків метрів. Рівнина прорізана яружно-балковою мережею і лиманами, на схилах яких потужність четвертинних опадів незначна і можуть оголюватися корінні породи неогенового віку.

Винесення меж Київський район Одеської області можливо знадобиться під час попереднього вивчення інженерно-геологічних умов ділянки, обстеження особливостей рельєфу. У цей час бувають труднощі з визначенням точного розташування ділянки.

На карті інженерно-геологічних умов району не віднесено до ділянок небезпечним за обводненням. Для узбереж властиві такі форми рельєфу, що утворилися діяльністю моря і гравітаційними процесами. Це абразійні уступи, схили. Практично все узбережжя вкрите інженерними спорудами для захисту від зсувів, для того щоб погасити удари хвиль. Намиті штучні пляжі, побудовані дренажні системи, підпірні стінки. За допомогою цих заходів досягається стійкість схилів.

Топозйомка Київський район Одеської області дозволяє отримати топоплан з рельєфом місцевості, усіма будівлями і спорудами та інженерними комунікаціями.

Крім поширення таких небезпечних процесів, як абразія, зсуви, підтоплення з вапняками і мергелями неогенового віку можуть бути пов'язані карстові процеси. Становлять небезпеку і стародавні покинуті гірські вироблення, катакомби у вапняках. Поверхня землі над ними схильна до просідань, що становить небезпеку для будівель і споруд. Також схильні до просідань ділянки, де можуть зволожити просадні лесові ґрунти. Тому геологія ділянки Київський район Одеської області є вкрай складною. Для пошуку підземних занедбаних гірничих виробок, катакомб хороші результати може дати метод геолокації.

Варто також звернути увагу на вплив техногенного впливу на перебіг інженерно-геологічних процесів і на систематичний підйом рівня грунтових вод. Для з'ясування загальних закономірностей потрібен тривалий моніторинг, що виходить за рамки локальних інженерно-геологічних вишукувань. Топозйомка Київський район Одеської області може бути замовлена і використана для моніторингу подібних явищ. Винесення меж Київський район Одеської області можна замовити для винесення меж запроектованого об'єкта будівництва.

Всі ці види робіт для вас може виконати фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення