Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Козин

Козин приурочений до Придніпровської частини алювіальної низовини в складі Середньодніпровської рівнини на палеогеновій основі. В тектонічному відношенні знаходиться на північно-східній околиці Українського щита. Ділянка розташована в припойменій частині річки Дніпро, по населеному пункту протікає річка Козинка. Значна частина території покрита притоками річок, старицями, водоймами. Рельєф рівнинний, знижений, зволожений. Перед виїздом бурової бригади фахівці фірми проводять рекогносцировку на місцевості. Намічають місця для буріння свердловин. Геологія Козин на даному етапі включає в себе документацію відслонень, водойм, зовнішніх проявів поверхневих небезпечних природних процесів. Заміряють рівень підземних вод в найближчому колодязі і у водоймах.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Козин

Геодезія Козин починається з прив'язки ділянки на місцевості. Проводиться топозйомка Козин. Топографічна основа необхідна для проектних робіт. Зйомка проводиться перед бурінням свердловин. Знімаються всі зміни рельєфу, забудови населеного пункту, інженерні комунікації. Під час камеральних робіт все це заноситься на цифрову карту. На ній намічаються контури майбутнього будинку, майбутні комунікації, для буріння свердловини. При виїзді буває необхідний винос меж Козин для розміщення свердловин по осях будівлі, щоб не вийти за межі ділянки. Кількість свердловин, глибина буріння, методика буріння, методика відбору проб залежать від складності об'єкта та складності геологічних умов. У разі невдалого вибору початкового місця для будівництва, можливо знову буде необхідно провести винос меж Козин. Топозйомка Козин буває необхідна для землевпорядних робіт, створення топоплану ділянки, для гідрографічних і ряду інших робіт.

В межах річки Дніпро недалеко від столиці потужність всієї осадової товщі аж до архейських і протерозойських гранітів становить близько 400м. У межах річкової тераси водною ерозією річки розмиті глини і піски неогену. Або їх потужність дуже незначна. Частково розмиті опади палеогену аж до бучакских пісків. Досить значна потужність юрських глин – близько 200м. Також в розрізі юри є немічні шари піску і пісковика. Значна потужність і пермських пісків – близько 150м. В межах надзаплавної аллювіально тераси, де знаходиться ділянка, четвертинні опади представлені: грунтово-рослинним шаром (0.2 м), середньозернистими пісками маловологими (0.7-1.9 м), дрібнозернистими пісками вологими (0.4 м), дрібнозернистими пісками водонасиченими (5.2 м), супіском водонасиченим (0.3 м).

Геологія Козин ускладнена тим, що глибина підземних вод першого безнапірного горизонту становить 2-2.7 м. Водовмещуючі породи – кварцові піски. Територія відноситься до потенційно подтоплюючої. Дрібнозернисті, пилуваті піски. На розташованій поблизу території розвинена овражная мережа, зсуви. За інженерно-геологічними умовами ділянка відноситься до складних (III категорія). Сезонне промерзання ґрунтів – 0.8-1.5 м. По сейсмічній небезпеці територія відноситься до II або III категорії за п'ятибальною шкалою. Слід врахувати, що вздовж русел великих річок зазвичай залягають глибинні тектонічні розломи. Вони можуть підсилити навіть незначні тектонічні коливання. Також можуть породити локальні зміщення (підйоми, опускання великих мас ґрунту).

Ґрунтові води не агресивні до бетону і заліза. При даних геологічних умовах рекомендується пальовий фундамент. Піщані грунти необхідно попередньо ущільнити важкими трамбівками до густини сухого грунту. Будувати підвали не рекомендується.

Уникнути всіх неприємних моментів вам допоможуть геологічні вишукування перед будівництвом. Такі роботи можна замовити, зв'язавшись з нашим спеціалістом.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення