Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія в Кременчуці

Геологія ділянки Кременчук обумовлюється місцем знаходження ділянки на стику двох великих тектонічних структур – Дніпровсько-Донецької западини та Українського щита. В геоморфологічному відношенні це проявляється в прикордонному знаходженні між Інгуло-Інгулецької акумулятивної лесової розчленованої рівниною на неогеновій і докембрійській основі і Придніпровській частині алювіальної низовини на палеогеновій основі. Кременчук розташований на березі Дніпродзержинського водосховища. Абсолютні відмітки поверхні землі на ділянці бурових робіт змінюються в межах 66-70м. Рельєф значною мірою видозмінений техногенним впливом.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Кременчук

Геодезія Кременчук включає в себе топографічну зйомку місцевості і геодезичну зйомку пробурених свердловин. Також можливо знадобиться винести свердловини на ділянці. Результатом топозйомки є топоплан, на якому нанесені господарські будівлі та інженерні комунікації. Спочатку проводиться рекогносцировка ділянки. Розмічаються буров. свердловини, документуються відслонення гірських порід, водойми, джерела. Проводиться топозйомка Кременчук. Обстежується місцевість, деталі рельєфу. Заміряється рівень води. Документуються небезпечні природні процеси. Щоб точно знати місце розташування будівлі і намітити свердловини - здійснюється винесення меж Кременчук. Потім перед виїздом працюють з архівними геологічними звітами.

Рельєф місцевості нерівний, полого хвилястий. Часто височини мають техногенне походження. Геологія ділянки Кременчук через розташування ділянки на стику різних тектонічних структур – характеризується також двома різними видами порід, які служать підставою для четвертинних відкладень. У південно-західній частині це граніти та мігматити мікроклін-плагіоклазові, равномірнозернисті. У північно-східній частині – ссередньопалеогенові опади бучакскої свити.

Ділянка знаходиться на стику алювіальних відкладів 1 і 2 надзаплавних терас (південна частина). І на півдні – алювіальні відклади четвертої надзаплавної тераси. На четвертинних опадах залягають леси і лесовидні породи (супіски легкі, середні суглинки). Потужність цих порід – 7-15м. Просадковість - 15-30см. На місці буріння зверху йдуть техногенні грунти потужністю 1-2.5 м. Потім йдуть сірувато-жовті супіски, слабозволожені, пластичні потужністю 0.3-0.5 м. Потім ці супіски стають інтенсивно водонасиченими, текучими, потужністю 3.7 м. Нижче йдуть жовті і темно-жовті піски кварцові, дрібні і пилуваті з лінзами супісків, маловологі, потужністю до 2м. І в підошві йдуть світло-сірі, жовтувато-сірі піски дрібнозернисті з тонкими лінзами супіски, інтенсивно водонасичені потужністю близько 5м.

Досліджувана ділянка є подтоплюючою по причині близького знаходження водосховища і через неглибоке залягання ґрунтових вод, що при несприятливих умовах може піднятися на 1м вище. До негативних особливостей інженерно-геологічних умов ділянки вишукувань можна віднести наявність текучепластичних супісків. Категорія ґрунтів за сейсмічними властивостями – II. За сукупністю факторів територія досліджень належить до II-ї категорії інженерно-геологічних умов. Закладення фундаменту в сипучих грунтах без спец. підготовки може призвести до нерівномірної деформації фундаменту. Необхідно поліпшити будівельні властивості грунтової підстави пошаровим ущільненням грунтової подушки і т. д. Необхідні захисні заходи проти замочування основи.

Нормативна глибина сезонного промерзання грунту для Полтавської області за спостереженнями становить - 1.20 м. Після закінчення буріння проводиться топозйомка Кременчук з метою зняття гирл пробурених свердловин. При необхідності також здійснюється винесення меж Кременчук.

Проведення попереднього геологічного вивчення місцевості, де знаходиться ваша ділянка, допоможе вибрати найбільш відповідний фундамент, заощадити на матеріалах. Дозволить забезпечити безпечну експлуатацію вашого житла. Зробити заявку на геологію ви можете через менеджера фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення