Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Магдалинівка

Смт Магдалинівка розташована на березі річки Чаплинка. Через селище протікає кілька пересихаючих струмків, також є кілька загат, водосховище. Абсолютні відмітки поверхні землі на ділянці вишукувань змінюються в межах 97-98м (Балтійська система висот).

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Магдалинівка

Геологія ділянки Магдалинівка складена опадами в межах Полтавсько-Карлівської лесової рівнини, що є частиною Полтавської акумулятивної лесової рівнини на палеогеново-неогенової підставі. На тектонічному плані ділянка знаходиться на стику Дніпровсько-Донецької западини і Північно-східного схилу Українського щита. Опади палеогеновоі і неогенової систем залягають на розмитій поверхні докембрійських утворень.

Геодезія Магдалинівка перед буровими роботами необхідна для отримання топооснов з усіма необхідними даними. Ведеться зйомка рельєфу, всіх об'єктів, комунікацій, які знаходяться поруч з ділянкою. Попередньо вивчаються і документуються особливості рельєфу, геології, протікаючих процесів. У випадку ускладнення з визначенням ділянки здійснюється винесення меж Магдалинівка. Це допомагає правильно розташувати для буріння свердловини.

Четвертинна система представлена алювіальними відкладами заплавної тераси, складена пісками і суглинками. Вони підстилаються лесоподобними супісями, легкими і середніми суглинками еолово-делювіального походження. В результаті буріння до глибини 6 метрів виявлені наступні шари: зверху йде насипний грунт потужністю 0.75 м, нижче йдуть суглинки текучі на всю глибину. Після бурових робіт проводиться топозйомка Магдалинівка для зняття координат свердловин.

Під час проведення робіт підземні води виявлені на глибині один-півтора метра. Досліджуваний майданчик є потенційно подтоплюючим. Необхідно пристрій гідроізоляції. Для запобігання замочування грунтів атмосферними водами необхідно передбачити їх відведення в зливову мережу. За вмістом сульфатів вода агресивна і середньоагресивна до деяких марок бетону.

Геологія ділянки Магдалинівка характеризується другою категорією складності інженерно-геологічних умов. Насипний шар не може служити в якості природної основи проектованого фундаменту і повинен бути знищений. Нормативна глибина сезонного промерзання піску, супіски – 0.93 м, для суглинків і глин – 0.76 м, для великоуламкових грунтів – 1.12 м. Категорія ґрунтів за сейсмічними властивостями – II і III.

Топозйомка Магдалинівка дозволяє отримати топографічний план в електронному вигляді, необхідний для роботи з геологічними даними. Також на його основі ведеться проектування. В результаті буріння відбираються проби. Властивості грунту досліджуються в лабораторії. Визначається придатність кожного шару в якості підстави для будівельного об'єкта. Коли кілька шарів ведеться статистична обробка результатів. Також враховується сезонна зміна підземних вод. На ділянці робіт поширені лесоподібні породи. Їх загальна потужність доходить до 20-30 метрів. Просадковість цих порід для даного району 15-30см.

Коли вибрано фундамент, спроектована будівля – знадобиться винесення меж Магдалинівка. Після цього починаються будівельні роботи. Через високий рівень грунтових вод можуть виникнути багато проблем при будівництві, ускладнюється технологія будівництва. Волога може руйнувати будівельні конструкції, підтоплюються підземні приміщення, з'являється цвіль. Тому потрібно передбачити спеціальні методи захисту для цього. Не слід застосовувати деревні конструкції – вони можуть швидко прогнивати при надлишковій вологі. Ускладнюється заливка фундаменту бетоном.

Щоб уникнути всіх неприємних моментів, можна замовити попередні геологічні вишукування у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення