Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Малиновський район Одеської області

Малиновський район розташований у центральній, піднесеній частині Одеси. Абсолютні відмітки поверхні змінюються від 46 до 62м. В ньому розташовані такі населені пункти: Черемушки, Ленселище, Залізничний, Курсаки, Дальні Млини, Селище Дзержинського, Бугаївка, Застава-1, Селекційний інститут, Застава-2, Цукровий селище, Воронцовка, Молдаванка, Ближні Млини.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Малиновський район Одеської області

Геологія ділянки Малиновський район Одеської області складена корінними опадами понтівського ярусу (середній неогеновий, пліоценовий відділ) глини, піски, алеврити, вапняки. Загальна потужність пачки тридцять чотири метри. Четвертинна система представлена еолово-делювіальними опадами вододільної частини вирівняного плато – лесами, лесовидними суглинками, місцями викопним грунтом. Такі опади поширені повсюдно в межах Причорноморської акумулятивної лесової рівнини. Під четвертинними відкладеннями в основному залягають неогенові різновікові породи. Геодезія Малиновський район Одеської області проводиться на різних стадіях перед проектними, дослідницькими роботами і під час будівництва об'єкта.

Еолово-делювіальна рівнина сформувалася у четвертинний період на підставі понтійського віку. Рельєф має невеликий нахил у бік узбережжя. Ландшафт прорізаний ярами, балками і лиманами. Потужність еолово-делювіальних опадів коливається в межах десяти – тридцяти метрів. На крутих схилах балок потужність четвертинних опадів незначна, іноді тут породи неогенового віку оголюються на поверхні. Коли виникають проблеми з визначенням місцезнаходження ділянки вишукувань – може знадобитися винесення меж Малиновський район Одеської області.

На відміну від прибережної частини в районі розвинені четвертинні відклади еолово-делювіального генезису, техногенні насипні грунти. Вони представлені лесами, лесовидними суглинками (середніми, легкими і важкими) із загальною потужністю двадцять-тридцять метрів з просадочністю приблизно 0.5 м. Палево-бурі суглинки, жовтуваті супіски залягають плащеобразно. Топозйомка Малиновський район Одеської області проводиться на етапі попереднього обстеження ділянки. Ведеться зйомка місцевості, всіх розташованих поблизу об'єктів. На готовій топооснові проводиться планування інженерно-геологічних робіт.

на Територія Малиновського району по карті інженерно-геологічного районування найменш схильна до процесу підтоплення. Варто відзначити, що в Одесі техногенна діяльність людини найбільшою мірою впливає на інженерно-геологічні процеси на відміну від інших міст. Дев'яносто відсотків території міста піддана небезпечним інженерно-геологічним процесам. Крім небезпечних процесів в прибережній частині, в інших частинах існує велика ймовірність розвитку карстових процесів, зсувів, провалів (через існування стародавніх підземних виробок), просадочность грунтів і сейсмічна активність. В цілому геологія ділянки Малиновський район ускладнена різними природними та техногенними факторами.

Топозйомка Малиновський район Одеської області може замовлятися як окремий вид робіт. Буває необхідна перед початком будівництва, в землевпорядних справах, під час моніторингових досліджень.

Під час будівництва слід врахувати, що суглинки, глинисті опади взимку промерзають на півметра. Основу для фундаменту варто поглиблювати нижче цієї позначки. Перед початком великого, та й не особливо великого будівництва добре мати картину розташування підземних напівзруйнованих катакомб. В даний час розташовані над ними будівлі та споруди зазнають різного роду деформації, нерівномірні просідання. Із-за поширеності лесів, лесовидних порід під час проектування бажано планувати заходи, спрямовані на недопущення різного роду витоків води, необхідно передбачити дренаж атмосферних опадів. Винесення меж Малиновський район Одеської області відноситься до стадії будівельних робіт, які проводяться на самому початку.

В таких складних інженерно-геологічних умовах, як в Одесі, важливо перед будівництвом провести геологічні дослідження. У цьому вам може допомогти фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ольга
Добрий день. Підскажіть вартість винесення меж і геології для будівництва будинку в 2 поверхи? с. Нерубайське
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ольга. Вартість послуг геології та геодезії складає 6000 грн. До суми включено:
1. Буріння 2-х свердловин до 8 метрів, відбір зразків грунту, лабораторний аналіз. Орієнтовно через 3 тижні надаємо геологічний звіт з рекомендаціями по будівництву фундаменту.
2. Винесення меж ділянки в натуру по кадастровому номеру, закріплення межових знаків, надання Акту винесення меж.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення