Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геологія та геодезія в Михайлівці-Рубежівці

Михайлівка-Рубежівка геоморфологічно знаходиться на Придністровській височині в межах Київського Полісся з розмитою палеогеново-неогеновою платформою. Рельєф рівнинний з пагорбами, розсічений річками та ярами. Тектонічно ділянка знаходиться на північному схилі Українського щита. Через Михайлівку-Рубежовку протікає річка Буча з великим водосховищем на півдні, північ перетинає ще одна невелика річка.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Михайлівка-Рубежівка

Геодезія Михайлівка-Рубежівка, топозйомка Михайлівка-Рубежівка дозволяють отримати топографічні карти і плани для інженерно-геологічних досліджень і проектних робіт. Отримані дані переносяться на цифрову карту. На цифровій топооснові можна вивчати зміни рельєфу, ухили, інженерні комунікації. Під час проектування заносяться господарські будівлі, точки буріння. Координати, межі, осі будівель заносяться в тахеометр. Перед бурінням виробляється винесення меж Михайлівка-Рубежівка, винос осей і точок розташування свердловин.

Геологічне вивчення починається з рекогносцировки. Виносяться точки розташування свердловин. У польовій книзі документуються візуально виявлені небезпечні природні процеси, рівень води в колодязях і водоймах. Геологія Михайлівка-Рубежівка на стадії проектування дозволяє вибрати БУ, типу, глибину буріння.

Геодезія Михайлівка-Рубежівка, топозйомка Михайлівка-Рубежівка потрібні під час буріння для визначення гирла свердловин. Також на топопланах фіксуються різні комунікації, які можуть бути порушені під час буріння, транспортування. Після буріння геодезія Михайлівка-Рубежівка потрібна для зйомки гирла цих свердловин. Оцифрована карта зі всіма внесеними даними використовується для аналізу даних, складання звіту. На її базі створюється 3Д-модель, візуалізуються небезпечні явища.

Геологічний розріз починаючи зверху-вниз:

  • ПРС – 0.2 м;
  • голоценовые піски алювіальні опадів – до 10-30м;
  • плейстоценові водно-льодовикові піски – до 10-20м;
  • неогенові глини – до 10м;
  • палеогенові бучакские глини – до 10-40м.

Геологія Михайлівка-Рубежівка під четвертинними породами представлена нижньо-, верхненеогеновими сіро-зеленими і строкатими глинами. Четвертинна система представлена алювієм, водно-льодовиковими різнозернистими пісками з уламками невеликих валунів, прошарками, лінзами мулу, торфу.

Дані буріння. Під ПРС (0.2 м) залягає торф до 0.8 м. Потім йдуть супіски з домішками - 0.8 м. Нижче йдуть супіски заторфовані - 2.0 м, піски м/з – 1.4 м, суглинки з рослинними рештками – 0.8 м. До 6 м. грунтові води не виявлено. Перший водоносний горизонт (полтавський) знаходиться на глибині 40м. Водовмещующими опадами є піски, місцями з глиною, глини, мергелі, піщаник. Безнапірний водоносний горизонт четвертинних опадах може зустрічатися на глибині 0-10м. Агресивність вод – від витравлюють до общекислотного. У водонепроникних глинах, суглинках можливе утворення верховодки. Поповнення йде від річок, дощів, талої води. Пилуваті, дрібнозернисті піски, супіски промерзає до глибини 0.8– 1.2 м. Ділянка відноситься до потенційно підтоплюючих. За сейсмологічної небезпеки - II категорія. По складності інженерно-геологічних умов можна віднести до II або III категорії. У геологічному розрізі виділили 4 ІГЕ. Рельєф значно розчленений. У грунтах зустрічаються шари торфу та органіка. Гідрогеологічні умови теж не прості.

Заявку на геологію ви можете зробити в фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення