Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Петрушки

Петрушки в геоморфологічному відношенні знаходиться на Макаровській моренно-зандровій рівнині в межах Київського Полісся. В тектонічному відношенні ділянка приурочена до північно-східної околиці Українського щита. Рельєф розсічений численними річковими долинами, притоками річки, водоймами. Тут протікає притока р. Буча, знаходяться великі водойми Абсолютні відмітки поверхні – 166-167м.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Петрушки

Найбільш актуальною геодезичної послугою є топозйомка Петрушки, яка дозволяє скласти топографічні карти і плани, необхідні для проведення інженерно-геологічних вишукувань та складання проекту. На основі отриманих даних складається топографічна карта. На ній вивчаються особливості рельєфу, житлові та нежитлові будівлі, різні комунікації. Під час проектування на неї виносять межі ділянки, будинки, гирла свердловин. На основі проектних даних здійснюють винесення меж Петрушки перед початком буріння. Виносяться осі будинку, гирла свердловин.

Під час рекогносцировки вивчаються геологічні особливості місцевості. Досліджуються місця буріння свердловин. У разі виявлення протікаючих небезпечних природних процесів – вони фіксуються в польовому журналі. Заносяться дані про рівні води в прилеглому колодязі та водоймі та інші відомості. Геологія ділянки Петрушки постійно буде поповнюватися в міру буріння, камеральних робіт. На початковому етапі використовуються архівні дані і результати візуального обстеження. На підставі цих даних вибирають тип бурової установки, методику і глибину буріння.

Геодезія Петрушки здійснюється для виносу гирла свердловин, документації. Для того, щоб не зачепити при бурінні і транспортуванні підземні комунікації, трубопроводи. Геодезія Петрушки після закінчення робіт потрібна для складання виконавчої зйомки, фіксації гирл свердловин та інших виробок. Всі ці дані відображаються на топографічній карті. За даними буріння кресляться колонки свердловин, розрізи. З використанням цифрової карти створюється 3Д-модель геологічних, інженерно-геологічних умов, робиться прогноз на майбутнє.

В геологічній будові району беруть участь докембрійські кристалічні породи, які залягають на глибині близько 200-250м. Вище йдуть глини тріасу; юрські пісковики, піски, глини; крейдові пісковики, піски; палеогенові піски, глини; неогенові полтавські піски, різнокольорові глини. Лежать на поверхні четвертинні породи представлені плейстоценовими пісками водно-льодовикових відкладень потужністю 20-30м.

За даними буріння зверху-вниз залягають:

  • піски дрібнозернисті маловологі - 3.5 м;
  • супісок маловологий – 2.2 м;
  • супісок глинистий – 1.5 м;
  • супісок водонасичений – 0.8 м.

Геологія Петрушки складена алювіальними і водно-льодовиковими опадами – пісками різнозернистими з включенням дрібних валунів корінних порід. Ближче до руслах річок залягають опади першої надзаплавної тераси і льодовикові і водно-льодовикові опади моренно-зандрової рівнини. На глибині 4.8-5.2 м виявлено безнапірні підземні води в лесових супісках. Харчування водного горизонту здійснюється за рахунок інфільтрації атмосферних опадів. Води не володіють агресивними властивостями до заліза і бетону. Напірні води знаходяться на глибині 40-47м (полтавський горизонт). Територія віднесена до потенційно подтоплюючих. Будівництво підвалів не рекомендовано. Для даних геологічних умов рекомендується пальовий фундамент.

Глибина промерзання грунтів (піски, супіски глинисті) – від 80см до 1.5 м. По сейсмонебезпечності ділянку віднесено до II або III кат. Через складність гідрогеології інженерно-геологічні умови найімовірніше відносяться до II кат. Це пов'язано не тільки з тим, що в геологічному розрізі беруть участь 4 ІГЕ. Також існує ймовірність підтоплення. Через підняття підземних вод властивості пилуватих піщано-глинистих опадів можуть різко погіршитися.

Для вибору найбільш підходящого місця для дому, вибору фундаменту і будівельного матеріалу – ви можете зробити заявку на проведення геології у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення