Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Подільський район

Подільський район знаходиться на Макарівській моренно-зандровій рівнині – частині Київського полісся. В тектонічному плані територія приурочена до північно-східної частини Українського щита. Контрастний рельєф, порізаний ярами, крутими схилами невеликих гірок.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Подільський район

Геодезія Подільський район включають в себе геодезичну і топографічну зйомку, камеральні роботи. У підсумку виходять топографічні карти, плани, що використовуються для проектування і проведення інженерно-геологічних робіт. Після зйомки місцевості (будівель і споруд, інженерних комунікацій) створюється цифрова карта. Топозйомка Подільський район допомагає попередньо дослідити ділянку робіт, запланувати гирла свердловин для буріння. Винос меж Подільський район проводиться при необхідності.

На першому етапі йдуть рекогносцировочні роботи. Відзначаються гирла свердловин. Геологічні відслонення, водойми і протікаючі процеси документуються у польовій книжці. На основі цих та архівних даних попередньо визначається геологія Подільський район, необхідна для створення проекту. Згодом геодезія Подільський район допомагає точно визначитися з розташуванням ділянки. Топозйомка Подільський район містить дані, на основі яких проводиться винесення меж Подільський район, у межах яких потрібно розташувати свердловини. На топоплані повинні бути нанесені всі підземні комунікації, які можуть бути зачеплені при транспортуванні або бурінні. Після отримання лабораторних даних будуються геологічні колонки, розрізи. Цифрові карти допомагають зробити 3Д-модель геологічних умов, розташування шарів, зробити прогноз перебігу можливих природних процесів.

Під четвертинними опадами залягають докембрійські кристалічні опади (на глибині біля 200м). Їх перекривають тріасові глини; пісковики, піски і глини юри; пісковики і піски крейдового віку; піски і глини палеогену; полтавські піски, різнокольорові глини неогену. Четвертинні опади складені плейстоценовими піщаними водно-льодовиковими опадами (20-30м). Подільський район знаходиться на стику лесових і алювіальних опадів. Геологія ділянки Подільський район в західній частині складена лессовими опадами з викопним грунтом. Їх підстелює морена, суглинок, пісок. Ближче до річки Дніпро поширені алювіальні піщані опади – різнозернистий пісок, суглинок. За даними буріння досліджені ґрунти до глибини 8м. Зверху йде грунтово-рослинний шар або насипні грунти (0.3-0.4 м). Потім пісок – 1.7 м. Суглинок жовтувато-сірий, палевий, тугопластичний – 0.6 м.

Подільський район характеризується високим рівнем грунтових вод, широким розповсюдженням зсувів і ярів. В Подолі постійно бувають підтоплення підвалів. Через наявність численних розломів і складних геологічних умов сейсмічність може посилитися до 6 балів. Ґрунти пухкі, всі схили правобережжя сповзають вниз. Інтенсивна забудова масивних будівель, метро – підсилюють небезпечні природні процеси. Сезонне промерзання ґрунтів 0.8-1.5 м. Досліджуваний район відноситься до потенційно подтоплюючих. За сейсмічною активністю ділянку можна віднести до II-III категорії. По складності інженерно-геологічних умов - до II-III категорії. Лесові суглинки мають підвищену просадочність. У проекті потрібно передбачити заходи по відведенню води.

Сучасне будівництво неможливо без попереднього геологічного вивчення грунтів і протікаючих в землі небезпечних природних процесів. На сторінці сайту є наші контакти, за якими ви можете зв'язатися зі спеціалістом і зробити заявку на геологічне вивчення вашої ділянки.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення