Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Приморський район Одеської області

Місто Одеса знаходиться на півдні України, в південно-східній частині області. Приморський район примикає безпосередньо до Чорного моря. Поблизу моря позначки висот в межах десяти метрів, на східному кордоні Приморського району – близько 60м. Найближчі пам'ятки: Матроська Слобода, Історичний центр міста, Ланжерон, Відрада, Малий Фонтан, Сахалінчик,Середній Фонтан, Аркадія.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Геологія та геодезія Приморський район Одеської області

Геологія ділянки Приморський район Одеської області характеризується розташуванням на Причорноморській акумулятивній лесовій рівнині з дочетвертичними опадами неогенового віку. Тектонічно приурочена до Причорноморської западини. Безпосередньо на ділянці корінні породи представлені нижньонеогеновими відкладеннями меотичного ярусу – вапняки, піски, пісковики, глини. Далі вони переходять у опади средньонеогенового понтичного ярусу – черепашкові вапняки, мергелі, піски, глини. Переходять у средньонеогенові опади куяльницького ярусу – піски, глини з прошарками конгломератів. Геодезія Приморський район Одеської області складається з геодезичної зйомки конкретних об'єктів досліджень і загальної топографічної зйомки місцевості, населеного пункту.

Четвертинні опади представлені лессами (суглинки лесовидної структури, легкі, середні і важкі) низинної розчленованої лесової рівнини. За генетичними умовами утворення це елювіально-делювіальні відкладення потужністю 20-30м, з просадочністью 0.3-0.5 м. Винесення меж Приморський район Одеської області може знадобитися для визначення розташування ділянки під час попереднього обстеження.

За результатами буріння свердловин виявлено літологічний склад порід, що залягають в даному районі. Це лісові бурі, палеві суглинки потужністю кілька десятків метрів, що залягають плащеообразно. Зверху залягає насипний ґрунт. Потім йдуть лесові жовті супіски, лесові суглинки зволожені, світло-жовті лесові суглинки з карбонатами, вологі. Топозйомка Приморський район Одеської області дозволяє в результаті топографічної зйомки отримати цифрову топографічну основу для планування, проектування і аналізу даних.

Напірні підземні води знаходяться на глибині від нуля до десяти метрів, агресивність. Мінералізація хлоридна, хлоридно-гідрокабонатна, кальцієво-натрієва – 3-5г/л. В Одесі спостерігається постійний підйом грунтових вод (до п'яти метрів). Район можна віднести до потенційно подтопляючих. Тим більше, що суглинки і глини можуть утримувати воду, можуть утворитися верховодки.

Геологія ділянки Приморський район Одеської області дуже складна щодо інженерно-геологічних умов. По всьому узбережжю розвинена овражна ерозія, осипання схилів. Основними опадами є просадні лесові породи. Техногенні фактори посилюють інженерно-геологічні процеси.

Промерзання глинистих і піщаних грунтів в зимовий час 0.5-0.7 м. Фундамент варто поглиблювати нижче глибини промерзання. За сейсмічними властивостями породи віднесені до другої категорії. Після забудови території прогнозується підйом рівня ґрунтових вод, утворення окремих обводнених місць. Вода може піднятися до рівня фундаменту, може зволожити лесові породи, через що погіршаться їх будівельні властивості, проявиться їх просадковість. Щоб не допустити цього – слід запланувати заходи по усуненню витоків води з водогонів, запланувати відведення води, використовувати нахил рельєфу, застосовувати дренаж. Топозйомка Приморський район Одеської області входить в геодезичну зйомку і включає в себе зйомку ландшафту, будівель і споруд, інженерних комунікацій.

Таким чином, небезпечні інженерно-геологічні процеси пов'язані з наявністю лесових ґрунтів. Також можуть проявитися карстові процеси в неогенових вапняках, мергелях. Для запобігання небезпечних явищ перед будівництвом проводяться спеціальні інженерні заходи щодо усунення просідання, проти зволоження грунтів. До таких заходів відносяться: ущільнення, закріплення ґрунтів, вертикальне планування. Для невеликих споруд в даних умовах рекомендують стрічковий фундамент. Винесення меж Приморський район Одеської області дозволяє визначити місце розташування будівлі і запроектувати свердловини.

Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг" може виконати всі види необхідних досліджень перед будівництвом, може вести геодезичний супровід будівельних робіт, проводити топографічну зйомку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення