Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Солом'янський район

Солом'янський район знаходиться на стику чотирьох геоморфологічних структур з переважним розташуванням на Придністровській височині на палеогеново-неогеновій основі. Таке прикордонне розташування нічого доброго не віщує з точки зору інженерно-геологічних умов. З погляду тектоніки район приурочений до північного схилу Українського щита в межах максимального поширення льодовика четвертинного періоду. Рельєф горбистий, з невеликими гірками, зі значними ухилами, розсічений ярами, балками.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Солом'янський район

Топозйомка Солом'янський район, спрямована на вивчення змін рельєфу місцевості. Кінцевим результатом є отримання топографічних карт і планів, які служать топоосновою для інженерно-геологічних вишукувань. Ведеться зйомка місцевості, перевищень рельєфу, різних будівель і споруд, інженерних комунікацій. На цифровому варіанті топооснова ювивчають особливості рельєфу, ухили, розташування споруди, мереж і комунікацій. На основі отриманих даних згодом буде проводитися винесення меж Солом'янський район, розбиватися майданчик, визначатися межі ділянки.

На початковому етапі досліджень фахівцями фірми проводиться рекогносцировка місцевості. Орієнтовно розмічаються місця для буріння. В польовому журналі документуються видимі на поверхні інженерно-геологічні процеси. Фіксують рівень води в колодязях, водоймах. На основі отриманих польових даних та вивчення архівних даних формується попередня геологія Солом'янський район. Ці відомості необхідні для проектування різних етапів геологозйомочних робіт.

Геодезія Солом'янський район на початковому етапі необхідна для знаходження розташування ділянки. Топозйомка Солом'янський район буде містити дані, на основі яких проводитися винесення меж Солом'янський район. В межах цих кордонів розмічаються для буріння свердловини. Топооснова повинна містити підземні комунікації, ЛЕП – щоб не завдати їм пошкодження під час буріння, або пересування техніки. Геодезія Солом'янський район необхідна також для виконавчої зйомки після закінчення бурових або гірничих робіт.

Загальний геологічний розріз району робіт представлений такими породами:

  • леси;
  • плейстоценові водно-льодовикові піщані опади – перші метри;
  • неогенові різнокольорові глини і піски – зменшуються на схилі до перших метрів;
  • палеогенові київські глини – близько 10м.

Геологія Солом'янський район характеризується широким розвитком лесових порід з викопними ґрунтами, підстилаючимися мореною, суглинками, пісками. Суглинки легкі і середні. Згідно з даними буріння зверху знаходиться ПРС – 0.8 м, потім йдуть леси різного забарвлення до самої кінцевої точки буріння (потужність близько 9м). Внизу лес водонасичений – потужність 3м.

Горизонт підземних вод зустрінутий на глибині 3-6м. Територія потенційно подтоплююча. Глибина промерзання пилуватих дрібнозернистих пісків, супісків – 0.8–1.5 м. За сейсмонебезпечністю - II-III категорія. По складності інженерно-геологічних умов можна віднести до II або III категорії. Лесові грунти є дуже небезпечними для будівництва. Вони мають осідаючі властивості. У проекті необхідно запланувати інженерні заходи для зміцнення таких ґрунтів, для захисту схилів, для відводу води. Схили правобережжя Дніпра вважаються найнебезпечнішими через обвальні процеси. Проблема зсувних ділянок в Києві найбільш гостра в Солом'янському районі. Техногенні фактори також посилюють інженерно-геологічні процеси.

Від попередньо проведених інженерно-геологічних досліджень залежить безпека експлуатації ваших будівель і споруд. Ви завжди можете зробити заявку на такі дослідження у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення