Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Суворовський район Одеської області

Суворівський район знаходиться на північно-східній околиці Одеси, з одного боку на березі Одеської затоки, з іншого боку, обмежений двома лиманами. Відмітки висот коливаються в межах від перших метрів до 20-30м. У межах району та поблизу знаходяться: селище Котовського, Зернове, Слобідка, Поле Чудес, селище Шевченка, Хаджибіївський, Пересип, Курорт Куяльник, Більшовик, Лузанівка, Солдатська, Слобідка, Лиманчик, Крива Балка, Жеваховский.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Суворівський район Одеської області

Геологія ділянки Суворівський район Одеської області представлена корінними породами починаючи з південно-західної межі району: нижньонеогеновим меотичним ярусом, складеного глинами, пісками, алевролітами, вапняками загальною потужністю до 47м. На узбережжі Ходжибейського лиману з одного боку і до берега Одеської затоки, з іншого боку, йдуть нижньонеогенові опади верхнього підярусу сарматського ярусу – глини, піски, вапняки, мергелі, пісковики загальною потужністю до 140м. Серед них острівцями з'являються опади понтічного ярусу – вапняки, глини, піски, алевроліти загальною потужністю до 34м. Де закінчується Куяльницький лиман починаються опади куяльницького ярусу - піски, глини, гравій, галечник загальною потужністю до 20м.

Геодезія Суворівський район Одеської області включає геодезичну зйомку різних об'єктів будівництва та вишукувань з використання лазерної та gps-технологій і техніки, дані супутникової навігації.

Четвертинна система Суворівського району починаючи з південно-західного кордону складена морськими і лиманно-морськими опадами – пісками з черепашником, мулистими і глинистими відкладеннями. Йдуть вони широкою смугою від берегів двох лиманів до берега Одеської затоки. У місці перешийка з'являються алювіально-делювиальні відкладення днищ ярів і балок – супіски, піски, суглинки. І там де закінчуються лимани, починаються лесовидні суглинки, еолово-делювіальні відкладення вододільного рівнинного плато – лесовидні суглинки, леси. Винесення меж Суворівський район Одеської області необхідний для точного визначення місцезнаходження об'єкта досліджень.

Піщані відклади переважно дрібнозернисті, рідше поширені середньозернисті і лише зрідка зустрічаються грубозернисті. За складом вони кварцові, карбонатна складова може міститися від семи до п'ятдесяти відсотків. У них можуть бути невеликі шари мулу, черепашнику. Мулисто-глинисті породи дрібнозернисті, крупноалевритові, темнувато-сірі або зеленуваті за кольором. Насипні грунти утворюють плями поблизу портів. Вони складаються із перемішаних лесовидних суглинків, піску, глини, мулу, вапняку, будівельного сміття. Топозйомка Суворівський район Одеської області проводиться, якщо вона не проводилася до видачі технічного завдання на геологічне вивчення ділянки робіт.

Будівництво на прибережних морських і лиманних опадах пов'язано з попереднім зміцненням берегів, розробкою протизсувних заходів. Передбачається забивання паль і їх забутовка камінням. За систематичними спостереженнями з'ясували, що для Одеси характерний постійний підйом рівня грунтових вод. На карті інженерно-геологічних умов Суворівський район відноситься до такої небезпечної зоні.

Геологія ділянки Суворівський район Одеської області характеризується складними інженерно-геологічними умовами. З одного боку тут існує велика вірогідність підтоплень. З іншого боку заплавні тераси, прибережні схили є небезпечними для будівництва. По всьому узбережжю розвинені зсуви, яри, схили схильні до процесу сповзання, осыпання. Практично всі схили утворені в результаті дії цих небезпечних інженерно-геологічних процесів. Топозйомка Суворівський район Одеської області дозволяє створити топооснову, необхідну для вишукувальних і будівельних робіт, для проектування.

Черепашники мають сприятливі будівельні характеристики і можуть використовуватися як підстави для споруд. Глинисті або здатні сильно стискатися, вони не можуть використовуватися як підстави для будівель і споруд. Для точного визначення місцезнаходження об'єкта, що проектується здійснюється винесення меж Суворовський район Одеської області.

Всі перераховані види робіт і досліджень можна замовити у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення