Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геологія та геодезія в Тернополі

Тернопіль розташований на р. Серет, в центральній частині Західної України. Рельєф переважно рівнинний, з незначними підвищеннями до 349-356 м. Через місто протікають також притоки річки Серет, є невеликі водойми, а в 1.5 км на північний схід знаходиться великий Тернопільський ставок.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Тернопіль

Геологія ділянки Тернопіль представлена осадовими утвореннями Тернопільської слабохвилястої лесової рівнини у межах Подільської височини на неогеновій підставі. Нижньонеогенова система верхньоторонського ярусу представлена пісками, прошарками галечнику і гравію, рифовими вапняками. Вздовж русел річок залягають опади середньомелової системи компанского ярусу – мергелі, вапняки, пісковики. Можливий розвиток карстових процесів, необхідне вивчення ґрунтів. Геодезія Тернопіль включає ряд робіт з геодезичної зйомки місцевості, ділянки будівництва, об'єкта досліджень.

Вздовж русла річки поширені піщані відклади заплавної тераси. За межами заплавної тераси розвинені елювиально-делювіальні відкладення лесової розчленованої рівнини – супіски, легкі і середні суглинки потужністю 7-15м, з просадочністью до 15см. На місці буріння до глибини 6,5 м залягають насипні грунти – жовто-коричневий суглинок, твердий з будівельним сміттям. Для уточнення місця розташування проектованого об'єкта необхідне проведення винесення меж Тернопіль.

Глибина залягання першого від поверхні водоносного горизонту від 10 до 15м. Ділянка не належить до потенційно подтоплюючих, але в період рясних дощів рівень грунтових вод може піднятися на метр і вище. Також можливе різке погіршення через зволоження властивостей лесоподібних порід. Ділянка робіт згідно схемі гідрогеологічного районування розташована в межах Волино-Подільського артезіанського басейну.

Топозйомка Тернопіль ведеться для зйомки особливостей рельєфу і розташування різних житлових, господарських будівель і комунікацій.

Підземні води в Тернополі напірні, термальні, сірководневі з концентрацією сірководню від 10 до 50 г/л. В періоди рясних дощів у місті відомі випадки обвалення будинків і провалів ґрунту на дорогах через підтоплення. В результаті інтенсивного будівництва вода може підніматися під фундаментами, властивості ґрунтів починають погіршуватися і грунт може почати провалюватися.

Геологія ділянки Тернопіль характеризується складними інженерно-геологічними умовами – орієнтовно 2 категорія через широкий розвиток небезпечних насипних ґрунтів і сезонного розвитку процесу підтоплення. Глибина промерзання глин і суглинків - 0.8 м.

На ділянці буріння до глибини 6.5 метрів поширені насипні грунти. Без попередньої підготовки вони не рекомендуються для будівництва. Під підставу фундаментів облаштовують "подушки" (доменні відвальні шлаки, щебінь вулканічних порід). Властивості насипних грунтів покращують шляхом трамбування, укочування, методами вібрації. Використовують методи водозниження, влаштовують дрен. Використовуються і хімічні способи – смоли, силікатизація, використання різних розчинів.

Топозйомка Тернопіль може бути включена до складу інженерно-геологічних досліджень. Також вона може бути замовлена для іншого роду досліджень, коли необхідно отримати на топоплані особливості будови рельєфу, забудованість території, розташування різних комунікацій. Так як існує ймовірність підтоплення – необхідно запроектувати гідроізоляцію і відведення атмосферних вод у зливову мережу. Також при проектуванні необхідно використовувати особливості ухилу рельєфу для відведення вод. За опрацьованими результатами геологічного вивчення ділянки робіт проектувальники вибирають спосіб, особливості будівництва, використовувані матеріали. Також місце, де буде розташовуватися споруда. Після закінчення проектування здійснюється винесення меж Тернопіль і починається будівництво.

Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг" допоможе вам зібрати, вивчити всі необхідні дані для надійного будівництва вашого будинку, котеджу.

Коментарі та запитання:


Ігор
Цікавить вартість проведення геологічних досліджень земельної ділянки в Тернополі
Гильдия Инжиниринг
Добридень! Ціна залежить від кількості свердловин і глибини, а так само місця розташування ділянки. Надсилайте дані, будемо думати.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення