Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Троїцьке

Геологія ділянки Троїцьке визначається знаходженням на Самарській терасовій рівнині, частини Запорізької рівнини на неогеново, докембрійський підставі. Місцевість тектонічно знаходиться на південній околиці Дніпровсько-Донецької западини. Село розташоване на вододільному лесовому плато, на правому березі р. Терса. Рельєф відносно спокійний, з невеликим ухилом в західному і північно-західному напрямку, в бік річки.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Троїцьке

Геодезія Троїцьке включає топозйомку ділянки. Також на початковому етапі здійснюється візуальне обстеження навколишньої місцевості. Топозйомкою охоплюють прилеглі будівлі, комунікації, яри, водоймища і т. д. Рекогносцировка необхідна для виявлення загальних геоморфологічних, геологічних закономірностей. Документуються оголення геологічних шарів, небезпечні природні процеси, що знаходяться поблизу водойми.

Винесення меж Троїцьке допомагає розмістити на ділянці свердловини. Для невеликих приватних будівель зазвичай буриться три-чотири свердловини потужністю до 10м. Топозйомка Троїцьке проводиться для складання топооснови, необхідної при вишукуваннях, проектуванні, будівництві.

Геологія представлена корінними докембрійськими, неогеновими, палеогеновими опадами. До глибин в 20м в будові беруть участь осадові утворення антропогенної, палеогенової систем. Палеогенова представлена зеленувато-сірими глауконітовими супісями. Четвертинні опади представлені всіма розділами, еолово-делювіальними суглинками, алювієм - лесовидним суглинком, різнозернистим піском. Зверху опади перекриті грунтово-рослинним шаром і насипними грунтами.

Геологія ділянки Троїцьке за даними буріння, починаючи зверху: насипний грунт – 0.5 м.; ґрунтовий шар – від півметра до метра; суглинок лессовий, жовтий, бурий, різною мірою вологий, твердий, напівтвердий, просадковий при додаткових навантаженнях; суглинок лессовий, коричневий, бурий, від вологого до насыщеннего водою, напівтвердий, тугопластичный, просадковий при додаткових навантаженнях, з включенням карбонатів, з вмістом рослинних залишків до 2.0%; в підошві – водонасичений, м'якопластичний, не просадковий потужністю 4-5,5 м.; середньозернисті піски, сірі, жовтуваті, кварцові, водоносні, глинисті, з лінзами суглинків, супісків, неоднорідні потужністю 2,1-2,8 м; піски великі, сірі, зеленуваті, кварцові, водоносні, щільні, неоднорідні, в підошві шару прошарки, лінзи суглинків і супісків потужністю близько п'яти метрів.; глауконітові піски, зелені, сірі, пилуваті, глинисті, водоносні, щільні з розкритої потужністю три-чотири метри.

Топозйомка Троїцьке після буріння допомагає зняти координати виробок.

Лесові суглинки виявляють просадні властивості при виникненні додаткового навантаження в зволоженому стані. На ділянці розвинені просадочні явища, овражна мережа вздовж берегів. Перший горизонт безнапірний води знаходиться в нижньо-, середньо- четвертинних еолових, делювіальних опадах (суглинки) і в різнозернистих піщаних відкладах аллювиального походження. Грунтові води зустрінуті на глибинах від п'яти до шести з половиною метрів. Сезонне коливання рівня – близько метра.

Територія потенційно подтоплююча. Ґрунтовий і насипний шари в силу своїх властивостей не можуть бути підставою будинків. При проектуванні важливо запланувати заходи, які захистили б лесовидні ґрунти від замочування. Необхідно організувати відведення поверхневих вод. По складності інженерно-геологічних умов території відноситься до III категорії. Нормативна глибина промерзання - 0.9 м.

Геологію, геодезичні роботи перед початком будівництва ви можете замовити у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення