Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Вороньковка

Вороньковка знаходиться у Вишгородському районі північної частини Київської області. Село розташоване безпосередньо на березі р. Козка. Недалеко на сході, південному сході знаходиться мережа приток річки Ірпінь. Рельєф переходить горбисто-рівнинний. Абсолютні відмітки поверхні землі змінюються в межах 120-122м. Найближчі населені пункти: Синяк, Раківка, Гута-Межигірська, Гаврилівка, Озера, Луб'янка, Блиставиця, Готомль, Мощун, Лютіж, Буда-Бабинецка, Здвиженка.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Вороньковка

Геологія ділянки Вороньковка утворена опадами Макарівської моренно-зандрової рівнини, розташованої на Київському Поліссі з неогеново-палеогеновою підставою. В тектонічному відношенні ділянка знаходиться на північно-східному схилі Українського щита. Практично на всій площі, де розташоване село, залягає дочетвертична київська свита середньопалеогенового віку, представлена безкарбонатними глинами, мергелями світло-сірими, коричневими загальною потужністю 38м. Тільки на крайньому заході частково захоплюється середньопалеогенова обухівська свита складена світлими алевритами потужністю 14м.

Геодезія Вороньковка складається з геодезичної і топографічної зйомки, в результаті якої виходить топографічна основа прилеглої місцевості з розташованими спорудами, будівлями. Зазвичай на передпроектній стадії вишукувань не проводиться винесення меж Вороньковка.

Четвертинні відкладення в межах Вороньковки в основному поширені еолово-делювіальні лесовидні суглинки, леси. Острівцем в центральній частині і на східній околиці поширені болотні відкладення – суглинки, мулисті глини, торфи. На південній околиці частково зачіпаються льодовикові відклади дніпровського зледеніння – мергелі, суглинки, супіски, піски глинисті з валунами та галькою, гравієм. Якщо немає топографічного плану місцевості – спочатку проводиться топозйомка Вороньковка.

Дані буріння на ділянці. Зверху розташований ґрунтовий шар, що складається з чорних, темно-бурих супісків, твердою потужністю 0.4-0.6 м. Пісок маловологий потужністю 0.6-2.2 м. Пісок з прошарками глини потужністю 2.5-2.9 м. Пісок вологий з розкритою потужністю 1.3-2.8 м.

Потужність лесових порід 5-10м – це супіски, легкі і середні суглинки. З глибини чотирьох метрів йдуть зволожені піски. Це говорить про те, що тут розташований (або близько) перший безнапірний рівень грунтових вод у четвертинних піщаних відкладах. Ділянка робіт відноситься до потенційно подтоплюючих. Глибина залягання першого рівня безнапірних вод від нуля до десяти метрів. Агресивність води загальнокислотна. Південніше села агресивність води з вмістом хлориду менше 2 мг/л.

Геологія ділянки Вороньковка характеризується складними інженерно-геологічними умовами. Це пов'язано з великою ймовірністю підтоплень, поширенням небезпечних для будівництва лесовидних порід, торфів. Вздовж річкової тераси існує велика ймовірність розвитку зсувних процесів. Топозйомка Вороньковка дозволяє отримати дані по рельєфу, по розташованих споруд і будівель і різних комунікацій. Це необхідно для планування розвідувальних свердловин, для проектних робіт та будівництва об'єкта. На ділянці друга-третя категорія ґрунтів за сейсмічними властивостями. Нормативна глибина промерзання грунтів взимку 0.8 м, максимальна - 1.5 м.

Грунтово-рослинний шар першого інженерно-геологічного елемента не розглядається як підстава для проектованого об'єкта. Для даних геологічних умов рекомендується попередньо ущільнити піски важкими трамбівками до щільності сухого піску. Для невеликих споруд рекомендують стрічкові монолітні фундаменти. Треба попередньо підготувати основу - виготовити "подушки" з щебеню магматичних порід, або з доменних шлаків. Потужність подушки повинна бути більше 0.8 м. Також можна використовувати пальовий фундамент з висячих гвинтових паль. Частиною будівельних робіт є винесення меж Вороньковка.

Зробити заявку на всі види необхідних робіт ви можете зателефонувавши фахівцю або оформивши заявку на сайті.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення