Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Харківський район Харківської області

Харківський район оточує Харків широкою смугою з північного сходу, півдня, частково на заході. У північній частині примикає до Білгородської області Росії. Тут і в східній частині найбільш високі абсолютні відмітки поверхні до 190м, ближче до Харкова відмітки поверхні опускаються до 130м, на заході в межах 170м. Рельєф переважно горбистий з невеликими зниженнями уздовж нечисленних великих річок, невеликих водойм. В районі розташовані такі населені пункти: Пономаренки, Бабаї, Безлюдівка, Васищеве, Веселе, Високий, Березівка, Буди, Комунар, Коротич (Коротич), Кулиничі, Манченки, Лизогубовка, Глибоке, Лукьянці, Липці, Мерефа, Циркуни, Яковлівка, Покотилівка, Тернова, Утковка, Хорошево, Рогань, Руські Тишки, Мала Рогань, Жовтневе.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Геологія та геодезія Харківський район Харківської області

Геологія ділянки Харківський район Харківської області складена осадками Північнодонецької розчленованої терасової рівнини у межах Середньоросійської височини (її південно-західних відріг). Тільки сама західна частина району розташована у складі Східно-Української розчленованої ерозійно-денудаційної рівнини з крейдяною і палеогеново-неогеновою підставою. Дочетвертична система представлена різновіковими відкладами палеогену і неогену. Острівцями з'являються верхньокрейдові відклади, представлені крейдою. Відклади палеогену складені пісками, пісковиками, глинами, алевритами, мергелями. Відклади неогену складені яркокольоровими супісями, суглинками, пісками на підставі з галькою пісковика, пісками, глинами.

Геодезія Харківський район Харківської області включає в себе геодезичну зйомку під час проектних, вишукувальних і будівельних робіт.

Через район протікають великі річки Харків і Сіверський Донець з притоками. Навколо них утворені алювіальні заплавні тераси, перша і друга розчленовані і нерозчленовані надзаплавні тераси, шоста надпойменна тераса. Сучасні відклади складені пісками, глинами, суглинками і супісями потужністю 8-10, іноді до 12 метрів. Перша надпойменна тераса складена пісками і супіском потужністю до 15м. Друга надпойменна тераса представлена пісками потужністю зазвичай 10-15м, іноді до 32м. Нерозчленовані відклади представлені суглинками, пісками потужністю 5-8, іноді до 14м. Попередні кордони проектованого об'єкта можна уточнити, зробивши винесення меж Харківський район Харківської області.

Але найбільш широко на території району поширені відклади піднесеної, сильно розчленованої лесової рівнини – лесоподібні середні і важкі суглинки загальною потужністю 15-20м і з просадковістю 15-30см. Генетично вони відносяться до еолово-делювіальних і елювиальних суглинків лесовидних. Топозйомка Харківський район Харківської області може бути замовлена для ділянки, де планується будівництво, якщо такі роботи не проводилися.

У південній частині Харківського району в межах басейну р. Сіверський Донець поширені термальні води з температурою понад 20 градусів, йодо-бромної мінералізації, з концентрацією йоду більше 20 мг/мл, з концентрацією брому – більше 250мг/л. Мінералізація сильна. Глибина залягання першого безнапірного горизонту вод у четвертинних відкладах на півночі – від нуля до п'яти метрів. Північну частину району можна віднести до потенційно подтоплюючих. У центральній частині району глибина залягання 10-15м, цю частину можна віднести до потенційно непідтоплюючих. В західній частині району глибина залягання підземних вод від нуля до десяти метрів і район можна віднести до потенційно подтоплюючих.

Геологія ділянки Харківський район Харківської області за складністю інженерно-геологічних умов можна віднести до середніх. Крім локальних місць, де можливе підтоплення, в межах надзаплавних терас великих річок розвинені овражна діяльність і утворення зсувів. Більша частина грунтів просадні, це важливо врахувати при проектуванні будівництва.

Топозйомка Харківський район Харківської області необхідна для отримання детальної топографічної основи для планування інженерно-геологічних вишукувань, для роботи з проектною документацією і для проведення будівельних робіт. Після створення проекту починаються будівельні роботи, але на початку необхідне проведення винесення меж Харківський район Харківської області.

Щоб замовити інженерно-геологічні вишукування, геодезичну топографічну зйомку ви можете звернутися у фірму ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Валерій
Скільки коштує геологія у Харкові разом з топозйомкою?
Для будівництва невеликого приватного будинку, без підвалу, 2 поверхи.
Рівень води на ділянці досить високо.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Валерій. Вартість комплексу робіт складає 6000 грн. 
Включає в себе буріння 2-3 свердловин до 8 метрів та лабораторний аналіз грунту.
Орієнтовно через 3 тижні Ви отримаєте геологічний звіт з показниками грунту та грунтової води, а також рекомендації щодо будування фундаменту.
У вартість входить також топографічна зйомка м1:500. Через 5 робочих днів надаємо топографічний план Вашої ділянки. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення