Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Харківський район Харківської області

Харківський район оточує Харків широкою смугою з північного сходу, півдня, частково на заході. У північній частині примикає до Білгородської області Росії. Тут і в східній частині найбільш високі абсолютні відмітки поверхні до 190м, ближче до Харкова відмітки поверхні опускаються до 130м, на заході в межах 170м. Рельєф переважно горбистий з невеликими зниженнями уздовж нечисленних великих річок, невеликих водойм. В районі розташовані такі населені пункти: Пономаренки, Бабаї, Безлюдівка, Васищеве, Веселе, Високий, Березівка, Буди, Комунар, Коротич (Коротич), Кулиничі, Манченки, Лизогубовка, Глибоке, Лукьянці, Липці, Мерефа, Циркуни, Яковлівка, Покотилівка, Тернова, Утковка, Хорошево, Рогань, Руські Тишки, Мала Рогань, Жовтневе.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геология

Геологія ділянки Харківський район Харківської області складена осадками Північнодонецької розчленованої терасової рівнини у межах Середньоросійської височини (її південно-західних відріг). Тільки сама західна частина району розташована у складі Східно-Української розчленованої ерозійно-денудаційної рівнини з крейдяною і палеогеново-неогеновою підставою. Дочетвертична система представлена різновіковими відкладами палеогену і неогену. Острівцями з'являються верхньокрейдові відклади, представлені крейдою. Відклади палеогену складені пісками, пісковиками, глинами, алевритами, мергелями. Відклади неогену складені яркокольоровими супісями, суглинками, пісками на підставі з галькою пісковика, пісками, глинами.

Геодезія Харківський район Харківської області включає в себе геодезичну зйомку під час проектних, вишукувальних і будівельних робіт.

Через район протікають великі річки Харків і Сіверський Донець з притоками. Навколо них утворені алювіальні заплавні тераси, перша і друга розчленовані і нерозчленовані надзаплавні тераси, шоста надпойменна тераса. Сучасні відклади складені пісками, глинами, суглинками і супісями потужністю 8-10, іноді до 12 метрів. Перша надпойменна тераса складена пісками і супіском потужністю до 15м. Друга надпойменна тераса представлена пісками потужністю зазвичай 10-15м, іноді до 32м. Нерозчленовані відклади представлені суглинками, пісками потужністю 5-8, іноді до 14м. Попередні кордони проектованого об'єкта можна уточнити, зробивши винесення меж Харківський район Харківської області.

Геология и геодезия Харьковский район Харьковской области

Але найбільш широко на території району поширені відклади піднесеної, сильно розчленованої лесової рівнини – лесоподібні середні і важкі суглинки загальною потужністю 15-20м і з просадковістю 15-30см. Генетично вони відносяться до еолово-делювіальних і елювиальних суглинків лесовидних. Топозйомка Харківський район Харківської області може бути замовлена для ділянки, де планується будівництво, якщо такі роботи не проводилися.

У південній частині Харківського району в межах басейну р. Сіверський Донець поширені термальні води з температурою понад 20 градусів, йодо-бромної мінералізації, з концентрацією йоду більше 20 мг/мл, з концентрацією брому – більше 250мг/л. Мінералізація сильна. Глибина залягання першого безнапірного горизонту вод у четвертинних відкладах на півночі – від нуля до п'яти метрів. Північну частину району можна віднести до потенційно подтоплюючих. У центральній частині району глибина залягання 10-15м, цю частину можна віднести до потенційно непідтоплюючих. В західній частині району глибина залягання підземних вод від нуля до десяти метрів і район можна віднести до потенційно подтоплюючих.

Геологія ділянки Харківський район Харківської області за складністю інженерно-геологічних умов можна віднести до середніх. Крім локальних місць, де можливе підтоплення, в межах надзаплавних терас великих річок розвинені овражна діяльність і утворення зсувів. Більша частина грунтів просадні, це важливо врахувати при проектуванні будівництва.

Геологія та геодезія Харківський район Харківської області

Топозйомка Харківський район Харківської області необхідна для отримання детальної топографічної основи для планування інженерно-геологічних вишукувань, для роботи з проектною документацією і для проведення будівельних робіт. Після створення проекту починаються будівельні роботи, але на початку необхідне проведення винесення меж Харківський район Харківської області.

Щоб замовити інженерно-геологічні вишукування, геодезичну топографічну зйомку ви можете звернутися у фірму ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Валерій
Скільки коштує геологія у Харкові разом з топозйомкою?
Для будівництва невеликого приватного будинку, без підвалу, 2 поверхи.
Рівень води на ділянці досить високо.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Валерій. Вартість комплексу робіт складає 6000 грн. 
Включає в себе буріння 2-3 свердловин до 8 метрів та лабораторний аналіз грунту.
Орієнтовно через 3 тижні Ви отримаєте геологічний звіт з показниками грунту та грунтової води, а також рекомендації щодо будування фундаменту.
У вартість входить також топографічна зйомка м1:500. Через 5 робочих днів надаємо топографічний план Вашої ділянки. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення