Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Хотів

Геоморфологічно Хостів знаходиться на Придністровській височині в межах Київського плато. Рельєф яружно-рівнинний. Струмком Хотів розділений на дві частини, є ще два озера. Перед польовими роботами фахівці виїжджають для огляду місцевості. Плануються місця, де будуть пробурені свердловини. Попередньо оцінюється геологія Хотів – вивчаються оголення, водойми, поверхневі прояви небезпечних природних явищ. Встановлюється рівень води в найближчих колодязях.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія Хотів на початковому етапі включає визначення ділянки на місцевості. Топозйомка Хотів, необхідна щоб попередньо запроектувати споруди. Перед бурінням свердловин робиться геодезична зйомка, знімаються всі споруди, комунікації. Після неї на цифровому варіанті топоплану наносяться всі проектовані будівлі, комунікації, заплановані для буріння свердловини. Винос меж Хотів необхідно проводити, щоб запланувати свердловини, щоб винести осі будівель, об'єктів. На наступному етапі, коли прибуває бурова бригада, геодезія Хотів полягає у виносі на місцевості запроектованих свердловин. Після обробки всіх даних, можливо, доведеться змінити місце розташування будівель, споруд. Тоді знову знадобиться винесення меж Хотів.

Топозйомка Хотів дозволяє також з більш детальною прив'язкою працювати з геологією. Досліджувана ділянка тектонічно розташована на північному схилі Українського щита в межах максимального поширення льодовика. Геологічний розріз Хотова, починаючи зверху:

  • грунтово-рослинний шар – 1.5 м;
  • плейстоценові піски водно-льодовикових відкладів – до 10м;
  • неогенові пестроцветниє глини – близько 10м;
  • неогенові полтавські глини – 15-20м;
  • палеогенові київські глини – близько 30м.

На антропогенній карті в Хотові поширені эолово-делювіальні піщані опади. Схід, ближче до русла річки Дніпро, поширений алювіальний різнозернистий пісок, суглинок, мули, мергель. Геологія Хотів характеризується тим, що сучасний рельєф сформувався в результаті діяльності льодовика, ерозійними і делювіальними процесами. У результаті геологічного вивчення уточнюється геологічна будова, гідрогеологічні, властивості порід.

Гідрогеологія характеризуються двома найближчими водяними горизонтами:

  • Полтавський - на глибині 20-40м;
  • Бучакський – на глибині 50-80м.

Крім цього, коли є водонепроникні глини, суглинки – може утворитися верховодка. Під час бурових робіт на глибині до 6 метрів підземні води не були виявлені. В результаті спостережень було виявлено, що середня глибина промерзання пилуватих дрібнозернистих пісків, супісків – 0.8 м. Максимальна – 1.2 м. Згідно з нормативами досліджувана ділянка не відноситься до потенційно подтопляючих площ. За сейсмонебезпечністю місцевість віднесена до третьої категорії за п'ятибальною шкалою. За інженерно-геологічними умовами район відноситься до I категорії складності. В результаті польового обстеження не були виявлені небезпечні інженерно-геологічні явища: карст, ерозія, суфозія. Тим не менш, слід врахувати, що після льодовика залишилися лесовидні ґрунти. При попаданні вологи збільшується їх просадочність.

Інженерно-геологічні властивості ґрунтів можуть змінюватися навіть на порівняно невеликій відстані. Геологію ви можете замовити у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення