Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Хотянівка

Хотянівка знаходиться в межах структури Придністровської височини – Чернігівського Полісся. Тектонічно приурочений до північно-східного схилу Українського щита. Рельєф рівнинний, місцями піднесений. Хотянівка знаходиться на східному узбережжі Київського водосховища. З південно-східної сторони межує з Десною. Загальний ухил в бік водосховища. Перед початком бурових робіт фахівці фірми виїжджають для огляду місцевості. Вибираються місця для буріння. Геологія Хотянівка на початковому етапі полягає у вивченні наявних відслонень шарів з гірськими породами, водойм, поверхневих проявів небезпечних природних процесів. По мірі можливості заміряється рівень води у криницях.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Хотянівка

Під час першого виїзду геодезія Хотянівка полягає в знаходженні ділянки на місцевості. Топозйомка Хотянівка необхідна щоб попередньо намітити майбутні споруди. Перед буровими роботами проводиться геодезична зйомка усіх, що знаходяться на ділянці і поруч, споруд, інженерних комунікацій. Все це потім наноситься на цифрову карту. На карті плануються місця для буріння свердловин. Винос меж Хотянівка перед бурінням дозволять побачити осі, межі будівель і заплановані свердловини. Після виконання бурових робіт геодезія Хотянівка полягає в знятті координат пробурених свердловин. Після аналізу, обробки всіх отриманих даних, можливо, знову знадобиться винесення меж Хотянівка у разі, якщо інженерно-геологічні умови виявляться несприятливими. Топозйомка Хотянівка також необхідна для роботи з геологічними даними, побудови геологічних розрізів і стовпчиків із свердловинами.

Загальний геологічний розріз району робіт, починаючи зверху:

  • плейстоценові піски водно-льодовикових опадів – 10-15м;
  • неогенові різнокольорові глини – 20-30м;
  • палеогенові бучакскі піски – 40-50м;
  • палеогенові київські глини – до 10м;
  • крейдяні сеноманскі пісковики і піски – 10-15м;
  • юрські глини значної потужності;
  • юрські пісковики і піски – близько 10м;
  • глини тріасового часу – близько 10м;
  • пермські піски потужністю близько 100м.

Під цими осадовими породами залягають архейські та протерозойські кристалічні опади, граніти, починаючи з глибини близько півкілометра. Потужність осадової товщі зростає на північний схід і зменшується до південного заходу. Ближче до берега Київського водосховища на поверхні залягають алювіальні опади першої надзаплавної тераси – пов'язані піщані опади, різнозернисті піски кварцові з рідкісними прошарками суглинку і супіску. Ближче до Десни розвинені алювіальні опади заплавах – піски, суглинки, мули, прісноводний мергель. Уздовж узбережжя водосховища трапляються шари торфу. Такі грунти є слабкими. Також ненадійними для будівництва є заплавні ділянки. Геологія Хотянівка займається вивченням сучасних форм рельєфу, складу і розташування ґрунтів, гідрогеологією.

Крім цього у четвертинних опадах безнапірний водоносний горизонт зустрінутий на глибині 4.4 м. Рівень безнапірних вод може коливатися від 0 до 10м. Ділянка робіт відноситься до потенційно подтоплюючих. В результаті багаторічних спостережень було виявлено, що глибина промерзання пилуватих дрібнозернистих пісків, супісків від 0,8 м до 1.5 м. По сейсмонебезпечності місцевість віднесена до другої - третьої категорії за п'ятибальною шкалою. За інженерно-геологічними умовами район можна віднести до II категорії складності – складні гідрогеологічні умови, зустрічається торф, існує ймовірність підтоплення, по берегах Дніпра розвинені зсуви. Візуально не були виявлені небезпечні інженерно-геологічні явища: карст, ерозія, суфозія. Тим не менш, слід врахувати, що існує ймовірність обводнення. І на території розвинені слабкі грунти з вмістом торфу.

Щоб вибрати сприятливе місце для будівництва, правильно підібрати фундамент – ви можете зв'язатися з фахівцями фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг" і замовити необхідні на вашій ділянці роботи по геології і геодезії.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення