Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія та геодезія Харків, Старий Салтів, Чугуїв, Печеніги, Вовчанськ, Липці, топографічна зйомка, винесення меж

Компанія Гільдія Інжиніринг займається геологічними дослідженнями і геодезією під будівництво, реконструкцію, регіон Харків і область, а так само Старий Салтів, Чугуїв, Печеніги, Вовчанськ, Липці. В комплекс входить буріння свердловин до 10 метрів, лабораторія складання звіту для розрахунку проектування фундаменту, а так само топографічна зйомка та винесення меж.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія та геодезія Харків, Старий Салтів, Чугуїв, Печеніги, Вовчанськ, Липці, топографічна зйомка, винос грнаниц

Цей регіон відрізняється від інших, наприклад від Ізюмського тим, що в безпосередній близькості знаходяться хвойні ліси, що явно вказує на наявність піску і низького рівня грунтових вод.

Геологія та геодезіяПри даних гірничо-геологічних вишукуваннях глибин свердловин досить до 10 метрів, і при складі лесових грунтів придатна для роботи ручна бурова установка. Таким способом виявляються всі фізичні і механічні характеристики порід. Виходячи з хімічного складу води і мінерального складу активних елементів підбираються будівельні та оздоблювальні матеріал. А так само необхідність гідроізолювати фундамент і цоколь. А на таке питання можливо викопати підвал зможе відповісти геологічний розріз.

Інженерно-геологічні вишукування - це комплекс робіт, недооцінка яких може призвести до незворотних наслідків таким, як тріщини у фундаменті і стінах, перекоси двірних та віконних отворів. Тому не можна нехтувати даними послугами, адже усунення аварійних ситуацій набагато дорожче обійдеться, ніж спочатку якісно проведені роботи.

Дані, отримані в ході здійснення досліджень, являють собою основу для визначення який тип і глибина закладення фундаменту необхідна для зведення планованого об'єкта нерухомості. Також інженерні дослідження здійснюються для визначення найбільш небезпечних таких процесів геології, як зсуви, підтоплення, суфозії і так далі. При проведенні досліджень геологи отримують не менш цінну інформацію для отримання дозволу на проектування та здійснення будівництва - оцінка впливу будівництва цієї будівлі або споруди знаходяться на об'єкти нерухомості.

Комплекс інженерно-геологічних вишукувань передбачає проведення таких робіт:

  • буріння свердловин;
  • проведення досліджень взятих проб грунту в лабораторії;
  • застосування методу статичного зондування для випробування ґрунту;
  • випробування грунту з допомогою штампа;
  • складання документації на основі даних, отриманих в ході проведення вказаних вище робіт.

Для стандартного дачного будинку 2 поверхи до 150 м2 достатньо 3-х свердловин. Маючи на озброєнні актуальну геодезію з топографічною зйомкою і точними відмітками гирл свердловин, викреслюються інженерно-геологічні розрізи. На розрізах наочно представлена інформація в умовних позначеннях про глибину залягання і склад ґрунтів. При геологічних вишукуваннях важливим моментом є оформлення і польовий опис зразків. Відомість проходження свердловин з попереднім розпізнаванням ґрунту та виділення інженерно-геологічних елементів. За підсумком проведення комплексу робіт наші фахівці нададуть рекомендації для проектування та гідро-геологічних заходів. До складу технічного звіту про інженерно-геологічних вишукуваннях входить велика описова частина, і геодезія в складі топографічної зйомки та звіті про инженерго-геодезичних вишукуваннях.

Геологія та геодезія, винос грнаниц У Харківському регіоні, в наступних містах і селах як Харків, Старий Салтів, Чугуїв, Печеніги, Вовчанськ, Липці, ми користуємося мережею станцій GPS що дає можливість робити винос меж земельної ділянки внатуру для розмітки паркану. За гидрогеологическому районуванням, район робіт входить у Дніпровсько-Донецький артезіанський басейн. Район досліджень приурочений до Придніпровської низовини і розташована в межах Східно-Української ерозійно-денудаційної похилій рівнини на неогеновий-палеогеновом і крейдяному підставі. Клімат в Харкові і області помірно-континентальний, з помірно м'якою зимою та тривалим жарким, часом посушливим літом. Середня кількість опадів на рік - 516÷527 мм. В більшості випадків грунти мають склад суглинок коричнево-бурий, суглинок мулистий пісок дрібнозернистий.
В будь-якому випадку кожен ділянку індивідуальний і вимагає особливої уваги фахівців компанії Гільдія Інжиніринг.

Коментарі та запитання:


Вадим
Підскажіть будь ласка вартість геології у Харкові, для приватного будинку. Треба скважини по 6 метрів глибиною.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Вадим. Вартість геології складає 5500 грн. Ви отримаєте: буріння 2-3 свердловин, відбір зразків грунту, аналіз грунту у лабораторії, повний геологічний звіт, рекомендації щодо будівництва включаючи склад та особливості грунту на Вашій ділянці.


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення