Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія Миколаїв, Первомайськ

Геологічні вишукування під будівництво та реконструкція в Первомайську і по всьому Миколаївського району. Комплекс робіт включає в себе: буріння свердловин, ислледование грунту в лабораторії, складання технічного звіту.

геологія Миколаїв, Первомайськ

Наша компанія виконувала геологію ділянки, під реконструкцію автомобільного гідравлічного розвантажника У-АРГ-21, 22 на філії ПАТ «Врадіївський елеватор». Об'єкт розташований на вул.героїв Врадиевщены,12. Дана робота проводилася на території елеватора Миколаївська область, селище міського типу Врадіївка, станція Врадіївка. Замовником цих робіт виступає ПАТ «ДПЗКУ» це найбільша Державна продовольчо-зернова корпорація України. Найближчий великий населений пункт - місто Первомайськ Миколаївської області та місто Миколаїв. У всіх цих містах компанія проводить геологічні роботи. В ході робіт наші фахівці зробили інженерні свердловини для взяття проб в трьох різних місцях. Кожна з свердловин мала заглубленность на 10 метрів. Така робота дозволила взяти достатню кількість геологічного матеріалу, щоб зробити всі необхідні аналізи. В результаті нами було складено докладний звіт і всі результати з рекомендаціями від наших інженерів-геологів, на підставі якого і було розпочато встановлення розвантажника. Так само в комплекс робіт увійшла детальна топографічна зйомка всього елеватора площею 4 Га із складання технічного звіту про інженерно-геологічні і топографо-геологічних роботах.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

геологія Миколаїв

Геологія ділянки є важливим етапом всіх будівельних робіт. Завдяки своїм можливостям і численних аналізів і тестів можна отримати повну інформацію про місцевості, де планується зведення нової споруди або встановлення об'єкта. За допомогою геологічних досліджень можна визначити міцність грунту, рівень грунтових вод. Можливо, після проведення детальних аналізів виявиться, що будівництво в цьому місці просто неможливо на увазі причин природного геологічного характеру, хоча з вигляду місцевість виглядає досить привабливою. Тому від якісних інженерно-геологічних робіт залежить надійність вашої конструкції або правильність установки об'єкта, а також його працездатність.

геологія Миколаїв, Первомайськ

У деяких випадках вже сама місцевість дає зрозуміти, що можуть виникнути певні труднощі. Наприклад, якщо рельєф ділянки неоднорідний і має схили, перед початком основних робіт з'явиться необхідність вирівняти всю поверхню. Інакше, доведеться витратитися на додаткові укріплення, а також високий фундамент з одного боку. Але, як вже згадувалося, зовні ідеально рівна ділянка в хорошій кліматичній зоні може приховувати під землею безліч негативних факторів і параметрів.

У процесі геологічного дослідження фахівці проводять огляд місцевості і дають їй первісну, так звану поверхневу оцінку. Після цього вони переходять до практичних дій - до буріння і забору необхідних проб і аналізів всіх шарів ґрунту і води. Всі ці проби передаються в лабораторію для проведення ретельного аналізу за всіма показниками. Заключною стадією всього дослідження стає звіт, в якому робляться відповідні висновки.

Не тільки будівництво вимагає ретельного вивчення ґрунту. Також цього вимагають багато виробничі об'єкти, які встановлюються вперше. Таким є розвантажувач автомобільний. Ця складна потужна конструкція розрахована на роботу на відкритій місцевості. Застосовується в основному на елеваторах, продовольчих базах та інших об'єктах сільськогосподарського призначення. Від його правильної установки залежить надійність і безпека машин і водіїв, які заїжджають на нього, щоб розвантажитися. Тому і на таких об'єктах ніяк не обійтися без попередніх геологічних робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення