Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія Полтава, Миргород, Кременчук

компанія Гільдія Инжиніринг займається геологічними дослідженнями під будівництво, реконструкцію, регіон Полтава і область, а так же Кременчук та Миргород. В комплекс входить буріння свердловин до 10 метрів, лабораторія складання звіту для розрахунку проектування і фундаменту геологія Полтава, Миргород, Кременчук

Проведення інженерно-геологічних вишукувань грає дуже велику роль в проведенні будівництва об'єкта нерухомості, незалежно від його цільового призначення і розмірів. Щоб споруда або будівля, яку ви плануєте зводити, була надійною і довговічною, необхідно правильно розрахувати тип фундаменту і на якій глибині найкраще його закладати. Правильно прораховані ці параметри дозволять уникнути таких неприємних наслідків, як тріщини в самому фундаменті і стінах, деформації несучих конструкцій, перекіс дверних і віконних прорізів, на ліквідацію яких піде набагато більше часу і засобів, ніж при вчасно проведених професійних геодезичних вишукуваннях. Тому дуже важливо довірити здійснення даних робіт кваліфікованим і досвідченим фахівцям.

Геологічні вишукування дають можливість отримати максимум інформації про ґрунт, на якому планується проведення будівельного процесу. Під час здійснення такого комплексу робіт вивчається геологічна будова грунту, властивості гірських порід і прогноз їх можливих змін у майбутньому під час зведення будівлі, а також під час її експлуатації.

Дуже важливо проводити інженерно-геологічні вишукування ще до покупки землі під будівництво. Іноді трапляється так, що, купивши земельну ділянку, власник після проведення геологічних досліджень дізнається, що дана територія не підходить для будівництва на ній будівлі або споруди, яку він хотів звести.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Здійснення інженерно-геологічних вишукувань починається з буріння свердловин необхідної глибини. Крім свердловин, дослідження передбачають проведення робіт за допомогою шурфів. Проводиться статичне і динамічне зондування, здійснюються гідрогеологічні дослідження. Не менш важливу роль відіграють лабораторні дослідження взятих проб ґрунту, з допомогою яких можливо дізнатися всі їх властивості та характеристики, які є дуже важливими. По закінченні складається технічні звіти відповідно всім вимогам щодо нормативної документації.

геологія Полтава

Наша компанія Гільдія Інжиніринг виконувала інженерно-геологічні роботи на ділянці під будівництво будинку на Полтавщині міста Хорол. Особливістю цього об'єкта є безпосередня близькість до річки. Перепад між сусідніми свердловинами становить 9 метрів, що вказує на складність гірничо-геологічних процесів, що проходять в надрах під нашим будинком. Геологічні вишукування дуже важливі для проектувальника. Проектувальник користується актуальною топографічною зйомкою ділянки. На ній розташовують пляма забудови майбутньої будівлі. Сам фундамент розраховують виходячи з параметрів грунту, отриманих в результаті лабораторних досліджень.

Виїхавши на ділянку, фахівець виробляє огляд території, огляд найближчих будівель. Проводиться буріння, топографічна зйомка. Окремо варто відзначити відбір зразків грунту непорушеної структури. Виходячи з досліджень, ми даємо рекомендації по фундаменту, максимальної поверховості будівлі, гідро-геологічних заходах з управління грунтовими і дощовими водами. Також рівень позначки підлоги.

геологія Миргород, КременчукНа цій ділянці буріння проводилося малогабаритної буровою установкою, з переходом на ручний керноотборнік, початковий діаметр 125 мм. Вході камеральної обробки даних в звіт були включені як кліматичні умови даного Полтавського регіону, так і дані попередніх геологічних вишукувань по сусідніх ділянкам. Що дає уявлення про протікання процесів в земній корі.

З геологічної точки зору Полтавська область і великі міста Кременчук, Полтава, Миргород, Хорол предстваляет фахівцям компанії Гільдія Інжиніринг особливий інтірес, так кожна ділянка індивідуальний і не схожий на попередній.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення