Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія Тернівка, Павлоград, Петропавлівка

Компанія "Гільдія Інжиніринг" проводить геологічні вишукування під будівництво і реконструкцію в Павлограді, Тернівці та Петропавлівці. В комплекс робіт входять такі послуги, як буріння свердловин глибиною до 10 метрів, дослідження грунту в лабораторії, складання всієї необхідної документації у відповідності з усіма вимогами і нормами.

геологія Тернівка, Павлоград, Петропавлівка

Наша компанія Гільдія Інжиніринг займається інженерною геологією в Павлограді, Тернівці, Петропавлівці. Одним з останніх об'єктів за геологічними дослідженнями ділянки була площадка для реконструкції ТП 6кВ на шахті «Тернівська» міста Тернівка Управління Павлоградвугілля. Замовником виступала компанія Дэтэк. Шахта завжди є об'єктом підвищеної небезпеки і ризику, тому тут були дуже ретельно вивчені всі дані. Геологічні дослідження на території шахти важливі для того, щоб виключити обвали, затоплення, а також інші негативні та небезпечні для життя наслідки. Ділянка знаходиться в навколоствольному дворі у зоні підробки лави, ці дані були теж враховані при оформленні результатів про інженерно-геологічних вишукуваннях.

Геологічні дослідження в Павлоградському регіоні- це гарантія того, що ваше будова буде довговічним, надійним, якому не будуть страшні ніякі зовнішні чинники. Цими зовнішніми факторами виступають геологічні та гідрологічні умови, які мають місце в даній місцевості на території ділянки, на якій розташована конструкція. Всі геологічні роботи повинні проводитися в рамках правового поля України, а також з дотриманням діючих геологічних норм. У нас приведені в порядок всі відповідні дозвільні документи - ліцензії, сертифікати і свідоцтва. Інженерно-геологічні вишукування необхідно проводити на будь-яких об'єктах, які планується будувати або реконструювати. Тільки тоді будівлю або конструкція буде надійною та безпечною. Ще більше значення мають подібні дослідження для об'єктів, які відрізняються за рівнем складності та відповідальності, особливо в зоні підробітків шахт. Такі об'єкти, найчастіше мають промислове значення. Тому такі будови потребують підвищеної уваги ще на етапі підготовки до будівництва або реконструкції. Саме тоді геологічні роботи стають особливо актуальними.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

геологія Тернівка

На об'єктах підвищеної складності і небезпеки є свої завдання, які ставляться перед інженерами-геологами в ході проведення дослідження. В першу чергу, фахівці беруть на аналіз проби грунту, всіх шарів грунту, а також підземних вод, які надалі будуть вивчені в лабораторних умовах і узагальнені в документальному вигляді. Крім того, залежно від випадку, а також від масштабів планованого будівництва та складності ділянки, може виконуватися польове спостереження, яке передбачає проведення необхідних тестів прямо на місці, без поїздок в лабораторію.

Крім звіту, геологічні дослідження припускають та іншу роботу з паперами, ще на самому початковому етапі. Це опрацювання архівних матеріалів, які мають відношення до даної ділянки та її геологічним особливостям. У нашому портфоліо є геологічні звіти щодо проведення інженерно-геологічних вишукувань в с. Петропавлівці, с. Богуслав, р. Тернівка, р. Павлоград, с. Миколаївка, і місті Першотравенську. В основному дослідження проводилися для приватних будинків.

геологія Павлоград, Петропавлівка

геологічні роботи на промислових ділянках передбачають роботу інженера і в процесі зведення конструкції. Він стежить за технічним станом споруди, яка будується або реконструюється. Також він виконує контроль над грунтом на даній ділянці та його змінами в залежності від тих чи інших робіт на об'єкті. В обов'язки інженера-геолога входить оцінка і прогнозування можливих помилок у роботі різних об'єктів, а також здатність перешкоджати впливу даних помилок на працездатність об'єкта.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення